صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

سلام دوستان
    ما مقدار ناچیزی (حدود 3000AUD) دلار استرالیا داریم و حدودا 2 هفته دیگه میریم ایران (مقصد مشهد هست) و میخوایم چینج کنیم. اگه کسی میخواد دلار بخره میتونیم با یه قیمتی بینابین که هر دوطرف سود کنند تعویض کنیم دوهفته دیگه. هر کسی خواست پیغام خصوصی بده.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Banned

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

سلام دوستان. من مقداري دلار امريکا دارم و به زودي عازم استراليا هستم. کسي اطلاع داره که بهتره من در ايران اين پول رو به دلار استراليا تبديل کنم يا اين امکان هست که به همين صورت در استراليا در بانک به سپرده بزارم که نيازي به تبديل ارز نباشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مقداري دلار امريکا دارم و به زودي عازم استراليا هستم. کسي اطلاع داره که بهتره من در ايران اين پول رو به دلار استراليا تبديل کنم يا اين امکان هست که به همين صورت در استراليا در بانک به سپرده بزارم که نيازي به تبديل ارز نباشه؟
    سلام

بنده یه تجربه در زمینه دلار امریکا به یورو در المان دارم
    حدود 7000 دلار رو در المان به حسابم واریز کردم که پس از تبدیل به یورو توسط بانک به حسابم رفت همون زمان حساب کردم دیدم اگه ایران تبدیل میکردم 100 یورو به نفعم بود

Junior Member

سلام دوستان . میخواستم بدونم ایا اپلیکیشن common wealth bank در ایران مشکلی نداره برای پرداخت bill و ... ممنون از راهنماییتون
    سابکلاس 574 ؛ گرنت ویزا: 20 فوریه 2014

Junior Member

با سلام.. دوستان چناچه کسی برای امور دانشجویی نیاز به پرداخت دلار استرالیا به صورت آنلاین داره...شاید من بتونم کمکش کنم... (برام پیام خصوصی بزارید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Unsw computer

نقل قول نوشته اصلی توسط shahins نمایش پست ها
    سلام دوستان . میخواستم بدونم ایا اپلیکیشن common wealth bank در ایران مشکلی نداره برای پرداخت bill و ... ممنون از راهنماییتون
    سلام
    من حدود ٦ ماه پيش استفاده كردم و هيچ مشكلي نداشت

دوستان من یه مانی اردر دارم برای Engineers australia که الان دیگه لازم نیست ازش استفاده کنم برای اونایی به درد میخوره که 3 سال اسسمنتشون تمام شده میخوان تمدید کنن اگه کسی خواست به من پیغام بده خصوصی همونقدر که خودم هم دادم پولشه چون دوستم از خود استرالیا برام گفته بدون هیچ کارمزد و اینا

دوستان سلام، ممنون می شم راهنمایی کنید. من باید مبلغ 480 دلار استرالیا رو حواله کنم به دانشگاه آدلاید. امروز برام ایمیل زدن که
    Please make the payment by international bank draft in Australian dollars made payable to the University of Adelaide and drawable on an Australian bank
    یعنی از طریق صرافی پول رو بفرستم برای یه صرافی یا یه بانک تو استرالیا و بعد اون بانک یا صرافی پول رو میریزن به حساب دانشگاه؟

Junior Member

سلام یه سوال پولی که برای اسکولارشیپ باید پرداخت کنیم رو چه وقتی باید بدیم؟ بعد از کامل کردن فرم یا قبلش؟ سوال دوست قبلی هم جواب بدید ممنون میشم. سوال من هم هست...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    دوستان سلام، ممنون می شم راهنمایی کنید. من باید مبلغ 480 دلار استرالیا رو حواله کنم به دانشگاه آدلاید. امروز برام ایمیل زدن که
    Please make the payment by international bank draft in Australian dollars made payable to the University of Adelaide and drawable on an Australian bank
    یعنی از طریق صرافی پول رو بفرستم برای یه صرافی یا یه بانک تو استرالیا و بعد اون بانک یا صرافی پول رو میریزن به حساب دانشگاه؟

خیر دوست عزیز
    درفت بانکی متفاوته. از گوگل:
    An International Bank Draft is similar to a bank cheque but is drawn in a foreign currency for an overseas payment. We offer drafts in 12 currencies issued in more than 20 countries. A draft can be cleared as if it was a local cheque and doesn't have to be sent to Australia to be cleared.
    نمیدونم از صرافی ایران میشه درفت رو که مثل چک هست فرستاد یا نه، خودمم اینجا تا بحال انجام ندادم
    بهتره ازشون شماره حساب بخاید تا منتقل کنید به حسابشون که اینکار از طریق صرافی یا یکی از دوستانتون تو استرالیا به راحتی قابل انجامه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)