صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    من یه سوالی هنوز برام باقی مونده. با ثبت نام در سایت نشا و نامه ای که از وزارت علوم میگیریم برای گرفتن 6000 دلار میتونیم بریم بانک یا اون 6000 دلار رو با داشتن ویزا هر بانکی بهمون میده و برای کسایی که اسکالر شیپ ندارن نامه وزارت علوم لازمه که 7500 تا هزینه ثبت نام رو بگیرن؟؟؟؟ ممنون میشم اینو برام کلیر کنین.
    دوست عزیز، شما با داشتن نامه از وزارت علوم، تشریف میبرین به یکی از شعب ارزی بانک تجارت و پس از ثبت نام و انتظار کشیدن (در لیست انتظار) وقتی که نوبتتون شد 6000$ با نرخ مبادله ای (2500 تومان) به شما میدن. البته من شنیدم که از 2 ماه پیش (از زمان افزایش ناگهانی ارز) فقط بابت هزینه های زندگی ارز میدن و بابت Tuition Fee چیزی تعلق نمی گیره.
    برای گرفتن اطلاعات کامل تر و دقیق تر به تاپیک ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری) مراجعه کنید. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما با داشتن نامه از وزارت علوم، تشریف میبرین به یکی از شعب ارزی بانک تجارت و پس از ثبت نام و انتظار کشیدن (در لیست انتظار) وقتی که نوبتتون شد 6000$ با نرخ مبادله ای (2500 تومان) به شما میدن. البته من شنیدم که از 2 ماه پیش (از زمان افزایش ناگهانی ارز) فقط بابت هزینه های زندگی ارز میدن و بابت Tuition Fee چیزی تعلق نمی گیره.
    برای گرفتن اطلاعات کامل تر و دقیق تر به تاپیک ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری) مراجعه کنید. موفق باشی
    ممنونم...برای پراکنده نشدن مطالب همون لینکی معرفی کردید بهترین راه حله.

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

فقط دلاراتون رو اذ ایران دلار استرالیا کنید اینجا گرونه من ۹۳۰۰ آمریکایی داشتم اینجا بهم ۸۷۰۰ دادن....
    God does not play dice
    Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    فقط دلاراتون رو اذ ایران دلار استرالیا کنید اینجا گرونه من ۹۳۰۰ آمریکایی داشتم اینجا بهم ۸۷۰۰ دادن....
    ممنون که اطلاع دادین. من از طریق مانی مکس 1000 دلار حواله کردم. حالا اگر به موقع رسید و راضی بودم اینجا برای دوستان مینویسم.

Junior Member

مانی مکس شماره اش را بدین؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shishila نمایش پست ها
    مانی مکس شماره اش را بدین؟!
    https://www.moneymex.com/

سلام دوستان. من از طریق مانی مکس 1000 دلار حواله کردم به حساب دوستم در استرالیا. برای من به قیمت 3120 در اومد و همون موقع صرافی ملی دلار استرالیا رو به قیمت 3400 میفروخت. منکه راضی بودم. حالا اگر دوستان راه های دیگری سراغ دارند یا صرافی معتبر برای خرید دلار استرالیا میشناسند ممنون میشیم اینجا کامنت بذارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

صرافی های مشهد که دیگه کمتر از 10000 دلار رو نمیفرستن.تا جایی که من میدونم. فکر کنم همون مانیمکس تنها راهه مونده باشه، اگه اونم از فردا سیاستهاشو عوض نکنه.

Junior Member

دوستان كسي مي دونه چقدر دلار مي تونيم با خودمون (فرودگاه ايران- فرودگاه دبي-فرودگاه سيدني) ببريم؟ مي گن 5000 تا نفري! اين درسته؟ و دوم اينكه دلارهاي امريكا رو از ايران تبديل كنيم يا همونجا. سوم اينكه محدوديت انتقال طلا وجود داره يا نه؟ منظورم طلا و جواهر است نه مثلا سكه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazaninnf نمایش پست ها
    دوم اينكه دلارهاي امريكا رو از ايران تبديل كنيم يا همونجا.
    اینطور که من از دوستان شنیدم اینجا تبدیل به دلار استرالیا کنید بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)