صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_mz_ms نمایش پست ها
    صرافی های مشهد که دیگه کمتر از 10000 دلار رو نمیفرستن.تا جایی که من میدونم. فکر کنم همون مانیمکس تنها راهه مونده باشه، اگه اونم از فردا سیاستهاشو عوض نکنه.
    فکر کنم برای زیر 1000 تا 30 دلار کارمزد میگیرن ...اینو حتما چک کنید و حتما 1001 دلار بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazaninnf نمایش پست ها
    دوستان كسي مي دونه چقدر دلار مي تونيم با خودمون (فرودگاه ايران- فرودگاه دبي-فرودگاه سيدني) ببريم؟ مي گن 5000 تا نفري! اين درسته؟ و دوم اينكه دلارهاي امريكا رو از ايران تبديل كنيم يا همونجا. سوم اينكه محدوديت انتقال طلا وجود داره يا نه؟ منظورم طلا و جواهر است نه مثلا سكه!
    من از مدیریت ترمینال فرودگاه امام خمینی پرسیدم گفت 5000 دلار بیشتر نمیشه، گفتم دانشجویی چی؟ گفت همون مقدار که توی نامه بانک نوشته و رسید خرید بهتون دادند!!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_reza2002 نمایش پست ها
    من از مدیریت ترمینال فرودگاه امام خمینی پرسیدم گفت 5000 دلار بیشتر نمیشه، گفتم دانشجویی چی؟ گفت همون مقدار که توی نامه بانک نوشته و رسید خرید بهتون دادند!!
    این مطلبی که شما میگین کاملا از نظر روند فرمال اداری درسته ولی از آنجایی که هیـــــــــــــــچ بازرسی در مورد مقدار ارز همراه وجود نداره، هر مقدار که خواستی ببر.
    در مورد تبدیل USDبه AUD، بهتره 1-2 هزار تا رو تو ایران چنج کنید (واسه مخارج چند روز اول) و بقیه رو در استرالیا و در صرافی های داخل شهر. صرافی های توی فرودگاه مثل صراف های خودمون خیــــــــــلی خوش انصاف هستن

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    فکر کنم برای زیر 1000 تا 30 دلار کارمزد میگیرن ...اینو حتما چک کنید و حتما 1001 دلار بفرستید
    ممنون بابت راهنمایی. اما اصلا همون روهم نمیفرستادن حتی اگه حاضر هم باشی کارمزد بیشتری بدی. البته اینها واسه چند هفته پیشه، الان رو نمیدونم.

ممنون بابت راهنمایی. اما اصلا همون روهم نمیفرستادن حتی اگه حاضر هم باشی کارمزد بیشتری بدی. البته اینها واسه چند هفته پیشه، الان رو نمیدونم.
    عجیبه! اگر من حواله کردم اینجا حتما مینویسم

Junior Member

من اصلا نگران فرودگاه ايران نيستم تنها نگرانيم واسه دبي و سيدنيه! شنيده بودم مسافراي امريكا بايد فرم پر كنند و اگه متوجه بشن صادقانه ننوشتن يا مثلا بطور رندوم چك كنند جريمه بايد بدن چون خودم تا حالا نرفتم سيدني از اين بابت مي ترسم. خب اخه من هزينه دانشگاه واسه ترم بعد 23 هزارتاست بعلاوه هزينه زندگي حالا بگيم نصفشو واسمون حواله كنن 15 هزارتا رو كه بايد برد! اينو مي شه برد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_reza2002 نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان گرامی، من تازه با این مانی مکس آشنا شدم.میشه یکم در مورد "تاریخ انقضا" که تو سایت مانی مکس هست توضیح بدین؟ مثلا ساعته؟! 117:40:20 ! و اینکه چرا 500$ بخری 3270 حساب می کنن ولی 700$ 3282؟اصولا باید هرچی بیشتر بخری بیشتر نرخو پایین بدن دیگه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    عجیبه! اگر من حواله کردم اینجا حتما مینویسم
    فکر میکنم Moneymex بهترین راه باشه که هر مقداری رو هم براتون حواله میکنه. دفترشم تو مشهد هستش و منم یه بار رفتم دفترشون و حدود 8000 دلار حواله کردم، البته همه کاراش آنلاین هست و نیازی هم به مراجعه حضوری نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of New South Wales

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    فکر میکنم Moneymex بهترین راه باشه که هر مقداری رو هم براتون حواله میکنه. دفترشم تو مشهد هستش و منم یه بار رفتم دفترشون و حدود 8000 دلار حواله کردم، البته همه کاراش آنلاین هست و نیازی هم به مراجعه حضوری نیست.
    موافقم. نرخش هم عادلانه است

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط agholami نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی، من تازه با این مانی مکس آشنا شدم.میشه یکم در مورد "تاریخ انقضا" که تو سایت مانی مکس هست توضیح بدین؟ مثلا ساعته؟! 117:40:20 ! و اینکه چرا 500$ بخری 3270 حساب می کنن ولی 700$ 3282؟اصولا باید هرچی بیشتر بخری بیشتر نرخو پایین بدن دیگه؟
    این مواردی که شما فرمودین مربوط به بازار مانیمکس هست. توی بازار، کسایی که میخوان دلار بفروشن یا بخرن میان پیشنهاداتشون رو میذارن که این پیشنهادات تاریخ انقضائ داره و معمولا فقط تا چند روز یا چند ساعت معتبر هست.

نرخ های خرید و فروش خود مانیمکس رو توی همون صفحه اول و بالای همون قسمت بازار میتونین ببینین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)