صفحه 387 از 387 نخستنخست ... 287337377378379380381382383384385386387
نمایش نتایج: از شماره 3,861 تا 3,867 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

سلام این هزینه ای که بابت یک ترم به عنوان دیپازیت پرداخت میشه بعد از ریجکتی سوخت میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

سلام وقتتون بخیر.
    خیر معمولا سیاست ریفاند دانشگاها به اینصورت هستش که با ارائه نامه ریجکتی سفارت، یه بخشی از پول رو یا همش رو بر میگردونن. اما توجه داشته باشید که این فرآیند گاها ماها طول میکشه و ممکنه کمی به زحمت بیفتید و مجبور شید هی مکاتبه داشته باشید با دانشگاه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط navid123 نمایش پست ها
    سلام این هزینه ای که بابت یک ترم به عنوان دیپازیت پرداخت میشه بعد از ریجکتی سوخت میشه؟
    حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار (بسته به میزان دیپوزیت شهریه) کسر میشه

سلام و ارادت دوستان. بنده به خاطر محدودیتها نتونستم شهریه دانشگاه رو بدم. بعد از چند بار مکاتبه با دانشگاه، این عزیزان خیلی لطف کردن و شهریه بنده رو ویو کردن. به نظر شما داده ادمیشنی ک میدن با نامه ادمیشن معمولی فرق داره؟ به نظر شما این ویو شدن شهریه بنده رو تصمیم افیسر خیلی تاثیر بد داره. این متن ایمیل هست ک دانشگاه داده. ممنونم از جوابتون دوستان
    Thank you for your patience as we explored options for you to make the deposit payment. I truly believe you are sincere in your attempts to make this payment happen. Unfortunately, the current restrictions on currency transfers from Iran are causing problems for many students, not just yourself.

The decision has been reached to waive the $7500 deposit because of your circumstances. Your official letter of acceptance will shortly be issued to you.

I wish to clearly state that UNBC cannot assist you with your application for a study permit to come to study at UNBC and we have no influence over the decisions made by the Government of Canada.

Further, I wish to sincerely state the fact that because you were unable to make a deposit to UNBC, this may severely hinder your ability to get a study permit, as the Government of Canada​ needs assurances that you can financially support yourself while in Canada. The inability to transfer money from Iran to Canada is a significant barrier. We are currently working with numerous Iranian students who are in very significant financial trouble because they cannot transfer funds and are unable to find employment because of Covid-19, or other factors

Junior Member

سلام دوستان
    من اسک شدم که cv و کلاینت اینفورمیشن (همون فرم 7 سوالی) رو ارائه بدم. البته قبلا cv رو توی کلاینت اینفورمیشن گذاشته بودم.

در ضمن فقط یک گزینه برای آپلود باز شده که نوشته Replacement Needed و جلوش نوشته کلاینت اینفورمیشن.

الان باید cv و فرم 7 سوال رو در یک فایل بیارم و اونجا آپلود کنم؟ یا فقط 7 تا سوال رو آپلود کنم؟

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اسک شدم که cv و کلاینت اینفورمیشن (همون فرم 7 سوالی) رو ارائه بدم. البته قبلا cv رو توی کلاینت اینفورمیشن گذاشته بودم.

در ضمن فقط یک گزینه برای آپلود باز شده که نوشته Replacement Needed و جلوش نوشته کلاینت اینفورمیشن.

الان باید cv و فرم 7 سوال رو در یک فایل بیارم و اونجا آپلود کنم؟ یا فقط 7 تا سوال رو آپلود کنم؟
    هرچی تو نامه اسک خواسته شده آپلود کنید. اگر هر دو را درخواست کرده اند، هر دو را در محل مورد نظر آپلود کنید.
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

Junior Member mahmood majdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

سلام و وقت بخیر
    اول فروردین نامه ریجکتی ویزای تحصیلیم اومد.
    واسه اقدام مجدد باید دوباره اکانت بسازم و تمام مدارک رو مجددا بارگذاری کنم ؟