صفحه 382 از 387 نخستنخست ... 282332372373374375376377378379380381382383384385386387 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,811 تا 3,820 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

نقل قول نوشته اصلی توسط shaqayeqfb نمایش پست ها
    برای من هم دقیقا همین ایمیل اومده و 7 سوالی وجود نداره توی request letter، شما چه کار کردین؟
    این یک درخواست رایج هست و بخشی از پروسه بک گراند چک برای بعضی از ملیت ها از جمله ایرانی ها محسوب میشه،cv که تکلیفش معلوم هست، دومی یعنی جزییات وضعیت مطالعات و زمینه های پژوهشی تون ، تزها، استاد ها، برنامه های تحصیلی... رو باید مشخص کنید.

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

سلام دوستان. امروز وضعیت پروفایل من رو در سایت updated زد ولی هیچ ایمیلی نیومده و هیچکدوم از وضعیتها تغییر نکرده. معنی این چی هست؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز وضعیت پروفایل من رو در سایت updated زد ولی هیچ ایمیلی نیومده و هیچکدوم از وضعیتها تغییر نکرده. معنی این چی هست؟ ممنون.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=999&top=29

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    میگه ممکنه ۲۴ ساعت طول بکشه ایمیل بیاد

دوستان من 10 جون بایو دادم و 3 جولای اسک شدم و جواب دادم.
    دیشب یک آپدیت بدون ایمیل داشتم. امروز دیدم جلو قسمت بایو زده
    • June 10, 2019 Completed.

البته بعد از این آپدیت هنوز ایمیلی نیومده برام.

آیا این نشونه روند قسمت خاصی از پرونده هستش یا جزئی از روال کلی است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    دوستان من 10 جون بایو دادم و 3 جولای اسک شدم و جواب دادم.
    دیشب یک آپدیت بدون ایمیل داشتم. امروز دیدم جلو قسمت بایو زده
    • June 10, 2019 Completed.

البته بعد از این آپدیت هنوز ایمیلی نیومده برام.

آیا این نشونه روند قسمت خاصی از پرونده هستش یا جزئی از روال کلی است؟
    منم دقیقا همین آپدیت برام اومده امروز. قسمت بایو عوض شده به تاریخی که بایومتری دادم. دوستانی که ویزاتون اومده قبلش این آپدیت اومده بود براتون یا کلا نشون دهنده ی چیز خاصی نیست؟

افسر پرونده توی سیستم خودش، تاریخ انگشت نگاری شما رو برای نمایش در حساب کاربریتون فعال نکرده بوده قبلا. حالا دیروز یا امروز اومده و پرونده شما رو خونده و این رو هم فعال کرده. وقتی ایمیل خالی میاد و فقط به روز رسانی شده، یعنی یه دسترسی به پرونده شما صورت گرفته.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsdghn نمایش پست ها
    منم دقیقا همین آپدیت برام اومده امروز. قسمت بایو عوض شده به تاریخی که بایومتری دادم. دوستانی که ویزاتون اومده قبلش این آپدیت اومده بود براتون یا کلا نشون دهنده ی چیز خاصی نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد بیوشیمی بالینی/علوم پزشکی تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    این یک درخواست رایج هست و بخشی از پروسه بک گراند چک برای بعضی از ملیت ها از جمله ایرانی ها محسوب میشه،cv که تکلیفش معلوم هست، دومی یعنی جزییات وضعیت مطالعات و زمینه های پژوهشی تون ، تزها، استاد ها، برنامه های تحصیلی... رو باید مشخص کنید.
    سلام دوستان برای منم یه ایمیل اومده که cvو supplementary information رو میخواد. ولی نه فرمی اتچ شده نه 7تا سوال برام اومده. این 7تا سوال رو میشه از جایی گیر اورد؟ کلا چکار باید کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamiNasrin نمایش پست ها
    سلام دوستان برای منم یه ایمیل اومده که cvو supplementary information رو میخواد. ولی نه فرمی اتچ شده نه 7تا سوال برام اومده. این 7تا سوال رو میشه از جایی گیر اورد؟ کلا چکار باید کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    Sign in کنید.
    بخش messages رو باز کنید. اطلاعات درخواستی شون اون تو هست و البته که دیگه به صورت 7 تا سوال قدیم نیست!
    برای جواب دادن یه فایل ورد بسازید، سوال رو بالاش بنویسین و زیرش جواب بدین. تموم که شد بزنید Save as PDF. آپلود کنید توی همون بخش Additional Information.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان،
    من پذيرش دكترا همراه با فاند براى سپتامبر ٢٠١٩ گرفتم.
    ١١ juneبيومتريك و اثر انگشت دادم، ١٣ june يك ريكوئست لتر دادن و سى وى و letter of explanation از من خواستن ، درحاليكه قبلا اين مدارك آپلود كرده بودم.
    از اون موقع به بعد قسمت بررسى مدارك مينويسه

we are reviewing the additional documents you provided.

و قسمت Bachground check نوشته
    We are processing ur background check.

آيا بعد از گذشت هفت هفته و با وجود دو آپديت در پروفايل اين امره طبيعيه که هنوز در حال بررسی مدارک ان؟ يا عملا بايد اين مرحله تا الان رد ميشد؟