صفحه 12 از 349 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با اسک کویشن و داک ریکویست و نحوه پاسخ گویی به آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط meghashghaei نمایش پست ها
    بالاخره بعد از 76 روز منم اسک شدم
    بچه ها یه سوالی واسه Intended supervisor باید فقط اسم استادو بنویسیم؟
    مبارکه
    اسمش رو بنویس + ایمیل و شماره تماسش.

سلام دوستان
    منم امروز اسک و داک شدم بعد 3ماه ولی ایمیل از CICنیومد و از آنکارا اومد گفتنم به دلیل مشکلات فنی همین ایمیلو جواب بده و این مسیج ممکنه تو CICهم نیاد !!
    از من راجع به تزم و مقالاتم پرسیده همون 7تا سوال که خب نه تز داره فوقم نه مقاله دارم حالا با وجود اینا بد نمیشه که جوابه سواله :
    Upon return to Iran, what employment plans do you have in place? At which company or organisation and in what field of work?

• Name of company
    • Duties
    • Name of supervisor(s رو هم بزنم ندارم؟ من تو استادی پلنم از آینده کاری بهتر در صورت برگشت خیلی صحبت کردم و اگه الان بگم ندارم نمیگن ما رو مسخره کردی؟ از یه طرفم می ترسم از یه شرکت نامه بگیرم و رو کار شرکت یا دیو تی که اونجا خواهم داشت حساس بشن و پروسه بررسی طولانی تر شه یا باعث ریجکتم شه , دوستان با سابقه تر راهنمایی کنن لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

سلام
    بچه هایی که اسک شدن من هرچی میل میزنم به سفارت که جوابه اسک رو بدم fail میشه!!!!
    شما چیکار کردید وقتی اینجوری میشه؟
    ترو خدااااااااااا جواااب بدین بچه ها
    کسی میدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasempour نمایش پست ها
    سلام
    بچه هایی که اسک شدن من هرچی میل میزنم به سفارت که جوابه اسک رو بدم fail میشه!!!!
    شما چیکار کردید وقتی اینجوری میشه؟
    ترو خدااااااااااا جواااب بدین بچه ها
    کسی میدونه؟
    سلام دوست عزیز٫

اصلا نگران نباشید!! برای applicant های دیگه هم پیش اومده و یه ساعت دیگه و یه روز دیگه اگه ایمیل reply کنید به احتمال زیاد به مشکل نمی خورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asirap1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم امروز اسک و داک شدم بعد 3ماه ولی ایمیل از CICنیومد و از آنکارا اومد گفتنم به دلیل مشکلات فنی همین ایمیلو جواب بده و این مسیج ممکنه تو CICهم نیاد !!
    از من راجع به تزم و مقالاتم پرسیده همون 7تا سوال که خب نه تز داره فوقم نه مقاله دارم حالا با وجود اینا بد نمیشه که جوابه سواله :
    Upon return to Iran, what employment plans do you have in place? At which company or organisation and in what field of work?

• Name of company
    • Duties
    • Name of supervisor(s رو هم بزنم ندارم؟ من تو استادی پلنم از آینده کاری بهتر در صورت برگشت خیلی صحبت کردم و اگه الان بگم ندارم نمیگن ما رو مسخره کردی؟ از یه طرفم می ترسم از یه شرکت نامه بگیرم و رو کار شرکت یا دیو تی که اونجا خواهم داشت حساس بشن و پروسه بررسی طولانی تر شه یا باعث ریجکتم شه , دوستان با سابقه تر راهنمایی کنن لطفا
    دوستان میشه جواب بدید؟ من جاب آفر نذارم با توجه به اینکه کلی رو آینده ی شغلی بهتر تو ایران بعد برگشتم تاکیید کردم مشکلی پیش میاد؟ یا حتما بذارم؟ آخه اول نذاشته بودم و ندارم شک نکنن به نظرتون چیکار کنم بهتره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asirap1990 نمایش پست ها
    دوستان میشه جواب بدید؟ من جاب آفر نذارم با توجه به اینکه کلی رو آینده ی شغلی بهتر تو ایران بعد برگشتم تاکیید کردم مشکلی پیش میاد؟ یا حتما بذارم؟ آخه اول نذاشته بودم و ندارم شک نکنن به نظرتون چیکار کنم بهتره؟؟
    من چون مستر هستم از گزینه های تدریس نمی تونم استفاده کنم الان خوندم و اینکه از کجا میشه فهمید شرکتی که باید پیدا کنم جزو تحریم نیست؟ یا رو کارش حساس نیستن؟ لیستی چیزی هست؟
    و اینکه جاب آفر لازمه یا اسمه شرکت کفایت میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام دوست من
    اول از همه به شما تبریک میگم...
    قبل اینکه توضیح بدم، این رو هم بگم که منم مثل شما توی همین چند روز از دوستان پرس و جو کردم تا یه سری چیزا دسگیرم شد، اگه جایی اشتباه گفتم، از دوستان دیگه خواهش میکنم که تصحیح کنن حرفم رو.
    و اما جواب سوالات:
    شما الان لازم نیس که جاب آفر بزاری. در حقیقت الان دیگه از شما جاب آفر نمی خوان. گزینه تدریس هم خوبه ولی برای شرایط شما که برای مستر داری میری قاعدتاً مناسب نیس.
    پس میمونه یه گزینه اون هم اینه که اسم یه شرکت رو بزاری.
    لیست تحریم ها رو من یه جا فقط دیدم، اگه لینک دیگری هم هست دوستان محبت کنن بگن چون خیلی مهمه این لیست. من اینجا رو چک کردم:
    http://www.international.gc.ca/sanctions/iran.aspx
    امیدوارم کمکی کرده باشم.
    موفق باشی...

مرسی دوست عزیز واقعا لطف کردین , بله این لیست تحریما مهم هست و منم چون رشتم صنایع هستش کمتر شرکت صنعتی رو میشه پیدا کرد که وابسته به ارگانهای حساس یا طرف قرارداد نباشه واسه همین من واقعا نگرانم , شما می دونین که اگه شرکت وابسته یا طرف قرارداد باشه با این ارگانهای س پ اه اینا مشکل پیش میاد یا اگه مستقیم ربط نداشته باشه مساله ای نیست؟
    و یه سوال دیگه اینکه با سوپروایزری که اسمشو میزاریم تماس میگیرن یا نه؟
    بعدم اینکه میشه اسم یه شرکت رو بدون هماهنگی با خودشون ببرم ؟ یا تماس میگیرن و ممکنه جاب آفر بخوان تابلو شه؟
    من تا 27 آگست باید جواب بدم اینه که استرس دارم یکم , ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام دوستان
    من هم امروز بعد از مدتها Ask question شدم!
    سوال من هم در مورد همون سوال هفتم هست...
    خیلی با خودم کلنجار رفتم، هنو نتونستم یه تصمیم بگیرم!!!
    دو تا گزینه دارم:
    1. بگم بعداً میخوام استاد بشم و مشخصات دانشگاه رو بدم (بدون هیچ توضیح اضافی).
    2. بگم میخوام در ارتباط با پروژه دکترام در آینده در ایران کار کنم (که باید یه مقدار توضیح بدم: چون موضوع پروژه ام به انرژی مرتبط میشه و برای این که یه وقتی به پروندم مشکوک نشن).
    به نظر دوستان کدوم گزینه بهتره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم امروز بعد از مدتها Ask question شدم!
    سوال من هم در مورد همون سوال هفتم هست...
    خیلی با خودم کلنجار رفتم، هنو نتونستم یه تصمیم بگیرم!!!
    دو تا گزینه دارم:
    1. بگم بعداً میخوام استاد بشم و مشخصات دانشگاه رو بدم (بدون هیچ توضیح اضافی).
    2. بگم میخوام در ارتباط با پروژه دکترام در آینده در ایران کار کنم (که باید یه مقدار توضیح بدم: چون موضوع پروژه ام به انرژی مرتبط میشه و برای این که یه وقتی به پروندم مشکوک نشن).
    به نظر دوستان کدوم گزینه بهتره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    مرسی
    سلام٬

به نظر من اگه فکر می کنید که موضوع پروژه و در کل رشته اتون حساسه٬ بیشتر توضیح بدید. چه قصد دارید در دانشگاه کار کنید چه در صنعت!! ولی من اگه جای شما بودم و پذیرشم برای دکترا بود شغل آینده ام رو در محیط آکادمیک می زدم چون یه نظر صلح آمیزتر می آد. بازم می گم به نظرم بیشتر از رشته اتون توضیح بدید که یه موقع اشتباه برداشت نشه.