صفحه 169 از 387 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computing Science Ualberta

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

سلام. دوستان من تاریخ 21 مارچ سابمیت کردم و 9 آپریل بیومتریک دادم. 15 می اسک شدم(cv & questions ) و از اون موقع دیگه هیچ آپدیتی نشدم.. کسانی که تجربه دارن نمیدونن حدودا چقدر وقت بعد از اسک شدن باید منتظر pass request بود؟

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

نقل قول نوشته اصلی توسط parisamoh نمایش پست ها
    سلام. دوستان من تاریخ 21 مارچ سابمیت کردم و 9 آپریل بیومتریک دادم. 15 می اسک شدم(cv & questions ) و از اون موقع دیگه هیچ آپدیتی نشدم.. کسانی که تجربه دارن نمیدونن حدودا چقدر وقت بعد از اسک شدن باید منتظر pass request بود؟
    نرمال حدود یک ماه، موارد با هم فرق دارن مورد بوده 7-8 ماه تا یکسال هم طول کشیده... کسی نمیتونه در مورد تاریخ ها نظر قطعی بده...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Civil, Structural Engineering

سلام دوستان، من تاریخ سابمیتم 23 مارچ بوده و 7 آپریل بایو دادم از وک استانبول. تا الان فقط 2بار آپدیت ماهانه داشتم که به خاطر اون تیک تو پروفایلم بوده. اسک هم نشدم!
    سوالم این بود که آیا فرقی بین کسایی که تو وک استانبول بایو میدن با آنکارا هست؟ می دونم نهایتا هردو تو آنکارا بررسی میشه فقط از چند نفر شنیده بودم که وک آنکارا بایو بدیم سریعتر بررسی میشه!
    کسی میدونه امسال روند بررسی هاشون چقدر طولانی شده؟
    سوال آخرم این بود که من آمریکا هم برای پاییز 2015 پذیرش دارم.کسی میتونه پینهادی بده که تا کی منتظر ویزای کانادا باشم بعد برای آمریکا اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tempus نمایش پست ها
    قضیه من با شما فرق میکنه دوست عزیز! اونو همه میذارن توی اپلیکیشن. من یبار 2 مارچ اسک شدم. الان دوباره اسک شدم. این خیلی عجیبه
    میدونم دوست گرامی من شما رو مخاطب قرار ندادم. کلی گفتم. به غیر از بنده و شما امروز از بعدازظهر تا الان برای چندین نفر دیگه این ایمیل اسک فرستاده شده. برای شما هم همون طور که گفتید عجیبه که دوبار خواستن و مجدد تو پروفایلتون جا باز شده براش! انشالا دوستان با تجربه تر راهنماییتون کنن... انشالا که خیر باشه متوجه بشن، عوضش پاس ریکوئست بشین زودتر...
    "زندگی در آنسوی منطقه ی راحتی آغاز میشود."

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

salam

submit: 20 April
    Bio: 22 April
    Ask: 25 May

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    salam

submit: 20 April
    Bio: 22 April
    Ask: 25 May
    به به زیر یک ماه اسک شدید این نوید خبر های خوبی هست قبلا دوستان دو ماه منتظر اسک شدن بودند، شما انلاین اقدام کردید و ترکیه بیومتریک دادید درست است؟؟
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام دوستان من 28 اپریل سابمیت کردم و 4 می هم بایو دادم، تو قسمت Applicatin/profile details نوشته که application ام open شده اما تو قسمت بایو نوشته not needed at this time! باید همین باشه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    به به زیر یک ماه اسک شدید این نوید خبر های خوبی هست قبلا دوستان دو ماه منتظر اسک شدن بودند، شما انلاین اقدام کردید و ترکیه بیومتریک دادید درست است؟؟
    ایشالله که همه ی دوستان خبرای خوشی در انتظارشون باشه.
    بله، انلاین سابمیت کردم و رفتم استانبول

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_physic نمایش پست ها
    سلام دوستان من 28 اپریل سابمیت کردم و 4 می هم بایو دادم، تو قسمت Applicatin/profile details نوشته که application ام open شده اما تو قسمت بایو نوشته not needed at this time! باید همین باشه؟؟
    واسه من هم بعد ازینکه بایو دادم همین رو نوشت

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2015 - ویزا آفیس آنکارا)

من 30 مارچ سابمیت کردم و 14 آپریل رفتم بایو
    و الان 25 می اسک شدم
    پذیرش من برای بهار 2015 (4 می ) بود و الان دیفر کردم برای پاییز 2015،
    1- ایا میشه نامه پذیرش جدید رو الان همراه مدارک رزومه و اون 7تا سوال بفرستم؟
    2- وقتی خودشون چیزی نگفتن اصلصا نیازی هست نامه پذیرش جدید رو براشون بفرستم؟
    3- احتمال رد شدن بعد از اسک چقده؟ اینکه قبل اسک شدن احتمال ریجکتی بیشتره یا بعد از اسک شدن؟