صفحه 173 از 387 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

دوست خوبم شما می تونی فایل pdf رو به صورت word ذخیره کنی، بعد تکمیلش کنی، بعد به صورت pdf بفرستی.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashazizi نمایش پست ها
    سابمیت 10 آوریل
    بیو 20 آوریل
    آپدیت اول 21 آوریل
    اسک اول 20 می سی ای کیو
    آپدیت 22 می
    اسک دوم 27 می (رزومه و هفت سوال)
    لطفا میشه من رو راهنمایی کنید که هفت سوال رو باید به چه صورت حاضر کرد، باید تو یه فایل ورد هر سوال رو جداگانه پاسخ بدم و فایل حودم رو آپلود کنم؟
    نه معمولا شما به این سوال ها جواب دادید سعی کنید خلاصه و مفید به این سوال ها جواب دهید در صورت امکان بیشتر از یک صفحه نشود،
    اره های ممکن تبدیل این صفحه به ورد و تکمیل کردنشريال
    استفاده از پی دی اف ادیتور
    تهیه یک صفحه ورد با اسم و شماره درخواست شما و اوردن سوال ها و جواب ها پشت سر هم
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2015 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من برای دکترا فاند گرفتم و اپبیکیشنمو 19 آپریل سابمبت کردم و 4 می هم استانبول بیومتریک داشتم.
    تاریخ 5 می برام ایمیل اومد که آپدیت شدی.
    تاریخ 19 می ایمیل اومد آپدیتی وجود نداره.
    تاریخ 22 می ایمیل اومد که آپدیت شدی.
    تا الان 2بار آپدیت شدم.من فروم رو از اول خوندم الان برام سوال پیش اومده.
    1- وقتی آپدیت میشیم باید خوشحال باشیم یا نه اصلا چیز خاصی نیست؟
    2- من چندین ساله شاغل هستم و مدارک اشتغالمو آنلاین فرستادم. شاغل بودن تو پروسه ویزا گرفتن اثر منفی داره یا نه؟ نمیگن اینکه شاغله میخواد بیاد کانادا چیکار کنه؟آخه شغل من اصلا به رشته ایی که قبول شدم ربطی نداره. یا اینکه بگن اینکه شغلش با رشته قبولیش هیچ شباهتی نداره. البته من توی استادی پلن کلی خالی بستم که اگه دکترا بگیرم برگردم بیام ایران میشم فلان و بمان
    ممنون میشم کسی اطلاعات دقیق داره بهم بگه
    1-عزیز شما باید همیشه انشالله خوشحال باشید، به قول یکی از دوستان بزرگترین انتقام از زندگی شاد بودن است، ابدیت یعنی پرونده شما دارد بررسی می شود و موجب می شود حداقل از یک نواختی خارج شوید
    2- نه اصلا، بستگی به کار دارد، خیلی ها شرایط مثل شما را دارند، فقط مدارکتون اگه کامل بوده خیالتون راحت، تنها کاری که باید بکنید صبر و سر گرم کردن خود بع کار های روز مره هست

اجازه ندید گشت زمان اذیتتون کنه
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

آهان يادم رفت بگم واسه اين عجيبه كه تاريخ يكي ازونارو زده امروز 27 مي ! يعني همين الان بايد بفرستم؟ اون دوميه كه گفتم رو 26 ‍‍‍‍ماه ديگه وقته....
    يعني ايميل اولي رو ممكنه اشتباه فرستاده باشن دوميه رو تصحيح كردن تاريخشو دادن؟
    كسي تجربه مشابه داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    آهان يادم رفت بگم واسه اين عجيبه كه تاريخ يكي ازونارو زده امروز 27 مي ! يعني همين الان بايد بفرستم؟ اون دوميه كه گفتم رو 26 ‍‍‍‍ماه ديگه وقته....
    يعني ايميل اولي رو ممكنه اشتباه فرستاده باشن دوميه رو تصحيح كردن تاريخشو دادن؟
    كسي تجربه مشابه داره؟
    سلام دوست عزیز
    یعنی واسه شما و همسرتو ن هر کدوم دو جا واسه رزومه و دو جا واسه سوالا باز شده؟
    شما و همسر هرکدوم باید رزومه و هفت سوا ل را پاسخ بدید و به طور جداگانه و در جای خود اپلود کنید.
    نمیدونم این سفارت کانادا چرا قاطی کرده این روزا. یکی از بچه ها رو مجددا اسک کردن واینم از شما که میگید دو جاواسه رزومه و دوجا واسه سوالا براتون بازکزدن.

Member
    رشته و دانشگاه

نه فقط براي من كه دو تا ايميل اومده، دو جا هم باز شده!!! مي گم كه يكيشم همين الان زده تاريخشو!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2015 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    1-عزیز شما باید همیشه انشالله خوشحال باشید، به قول یکی از دوستان بزرگترین انتقام از زندگی شاد بودن است، ابدیت یعنی پرونده شما دارد بررسی می شود و موجب می شود حداقل از یک نواختی خارج شوید
    2- نه اصلا، بستگی به کار دارد، خیلی ها شرایط مثل شما را دارند، فقط مدارکتون اگه کامل بوده خیالتون راحت، تنها کاری که باید بکنید صبر و سر گرم کردن خود بع کار های روز مره هست

اجازه ندید گشت زمان اذیتتون کنه
    علی آقای کمالی عزیز خیلی ممنون از اطلاعاتت.
    یه سوال دگ. من قیلا ویزای کشور دانمارک و گرفتم. این ویزا یجورایی اقامت کاری میمونه مث اسکیلد ورکر.
    یه مدت هم اونجا زندگی میکردم. مدارک اقامتمو براشون فرستادم. یه فرم هم داشت که اونم پرکردم فرستادم. این ویزا تاثیری توی پروسه کاری داره؟ یعنی میتونه زمان پروسه رو کاری رو کمتر کنه؟مث سکیوریتی چک. یا اینکه بود و نبودش فرقی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشکده فنی دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    نه فقط براي من كه دو تا ايميل اومده، دو جا هم باز شده!!! مي گم كه يكيشم همين الان زده تاريخشو!!!
    نگران نباشید. من 2 مارچ اسک شدم بعد از 3 ماه دوباره 25 می اسک شدم همونارو. پس کلا دنبال دلیل نگردید از کار این ها. عموما در تعطیلات به سر میبرن.

Member
    رشته و دانشگاه

مرسي از پاسختون،‌اما با اونكه همين الان مهلتشه چي كنم آخه!؟
    بعد يكي از سوالاتي كه از شوهرم خواسته اينه كه سوپروايزرش كي بوده در حالي كه اون كه ويزاي كار درخواست داده. منظورشون چيه؟

Member
    رشته و دانشگاه

هيچكس نيست جواب بده؟ الان چند ساعت ديگه بسته ميشه وقتم (كه اشتباهي دادن بنظرم) تموم ميشه! لطفا يكي بياد بگه الان من كلا به جاي explanation letter قبلي فقط همين فرم سوالات رو بفرستم يا اون نامه و تمام مدارك باشه و فقط اول صفحه اين رو اضافه كنم؟
    بعد مداركي كه قبلا ارائه داديم مثل bs و اينا با گذشت 1.5 ماه تقريبا باطل كه نميشه؟ نياز به دوباره كاري نداره؟