صفحه 180 از 387 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

نقل قول نوشته اصلی توسط twins67 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من 10 می سابمیت کردم و همون موقع کانفرمیشن داد، تا الان فکر میکردم باید منتظر باشم سفارت بهم خبری بده، ولی گویا این نیست، حالا سوالم اینه:
    1- من 3 جون میرم آنکارا برای VAC، آیا کار دیگه باید انجام بدم؟
    2- فرم CAQ رو الان میخوان یا نه؟ تو لیست مدارکم نخواسته بود.(من کبک باید برم)
    3- یک اشتباه کوچیکی تو فایل اطلاعات فامیلی دارم، چجوری دوباره اصلاح کنم؟

به طور کلی ممنون میشم راهنماییم کنین واسه روند ویزام. وقتم کمه، خوشحال میشم زود به جواب برسم.

سلام.
    شما 10 می سابمیت کردین حداکثر 1 ماه وقت دارید برای بایومتریک یعنی 10june . نامه ای که توی پروفایلتون برای بایومتریک گذاشتن رو همراه پاسپورت با خودتون می برید. چیز دیگه ای لازم نیست.
    شما احتمالا یه قسمت تو پر کردن سوالای پرونده اشتباه کردین وگرنه تو سایت جایی برای آپلود CAQ باز میشد. اینو حتما پیگیری کنید که احیانا نقص مدرک نداشته باشید...
    در مورد اصلاح فامیلیتون من اطلاعی ندارم دوستان راهنمایی میکنن.
    ولی حتما CAQ رو پیگیر باشین!

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    من جدول رو پر کرده بودم که
    رشته خودم فیزیک اما رشته درخواستی Forestry-Wood Physics هست، دکتری بدون فاند.
    همسرمم ویزای OWP
    میشه یکی به من بگه این جدول کجاست؟

وضعیت پرونده من و همسرم به این صورته:

سابمیت: 16 اپریل
    بیومتریک: 22 آپریل در استانبول
    آپدیت‌ها: 16 اپریل، 23 اپریل، 27 می
    اسک: 29 می

هنوز پاسخ اسک رو ندادم. منتظرم استادم در خصوص موضوع تز اگر توضیحی داره بگه.
    رشته مهندسی کامپیوتر

Junior Member

ممنون از جوابتون

اتفاقا خیلی استرس همینو گرفتم، یه بخش هست تو سایت که میشه نقصی مدارک رو فرستاد : Case Specific Enquiry Webform
    شما اطلاعی دارین که از این طریق کافیه یا نه؟
    و اینکه الان که برای VAC میرم، برم خود سفارت مدارک نقصیو بدم یا اینکه ازمن قبول نمیکنن؟
    و آخر اینکه این CAQ رو آخر نفهمیدم پست میشه به آدرس خونه یا نه؟ اگه میشه که من الان بیش از 3 هفته هست که جواب اومده ولی پست نه.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط twins67 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون

اتفاقا خیلی استرس همینو گرفتم، یه بخش هست تو سایت که میشه نقصی مدارک رو فرستاد : Case Specific Enquiry Webform
    و اینکه الان که برای VAC میرم، برم خود سفارت مدارک نقصیو بدم یا اینکه ازمن قبول نمیکنن؟
    و آخر اینکه این CAQ رو آخر نفهمیدم پست میشه به آدرس خونه یا نه؟ اگه میشه که من الان بیش از 3 هفته هست که جواب اومده ولی پست نه.
    ممنونم
    من در مورد نقص مدرک اطلاعی ندارم. بچه ها لطفا راهنمایی کنید.
    ولی اینو میدونم که اونجا دستی مدرکی رو قبول نمیکنن. اگرم چیزی باشه تو سایت بازم آپلود میشه.
    CAQ اصلش پست میشه ولی یکم طول میکشه. سفارت همونی که براتون ایمیل کردن رو ازتون میخوان نه اصلشو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    میشه یکی به من بگه این جدول کجاست؟
    http://www.applyabroad.org/forum/announcement.php?f=45
    بررسی کیس های از روی جدول به مراتب راحت تر و کاراتر از گشتن در صفحات این فرم هست. مثلا شما با نگاه کردن به کیس های سپتامبر 2014 اطلاعات خیلی خوب و زیادی بدست میارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh91 نمایش پست ها
    سلام.
    شما 10 می سابمیت کردین حداکثر 1 ماه وقت دارید برای بایومتریک یعنی 10june . نامه ای که توی پروفایلتون برای بایومتریک گذاشتن رو همراه پاسپورت با خودتون می برید. چیز دیگه ای لازم نیست.
    شما احتمالا یه قسمت تو پر کردن سوالای پرونده اشتباه کردین وگرنه تو سایت جایی برای آپلود CAQ باز میشد. اینو حتما پیگیری کنید که احیانا نقص مدرک نداشته باشید...
    در مورد اصلاح فامیلیتون من اطلاعی ندارم دوستان راهنمایی میکنن.
    ولی حتما CAQ رو پیگیر باشین!

ممنون از جوابتون

ممنونم

من در زمان اپلای ویزا، همه ی مدارک مورد نیاز رو ضمیمه کردم.
    آیا در پاسخ به سوالاتی که توی Ask پرسیده میشه (مثل source of funding)، نیازه که مجدد مدارکی هم ضمیمه بشه؟ یا تنها پاسخ سوالات کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abdi1988 نمایش پست ها
    من در زمان اپلای ویزا، همه ی مدارک مورد نیاز رو ضمیمه کردم.
    آیا در پاسخ به سوالاتی که توی Ask پرسیده میشه (مثل source of funding)، نیازه که مجدد مدارکی هم ضمیمه بشه؟ یا تنها پاسخ سوالات کافیه؟
    به نظر من در حد پاسخ كفايت ميكنه.

نمره‌ی تافل من که روی کاغذ برام باید ارسال می‌شد به موقع بهم نرسید، به خاطر همین من در Explanation Letter اصلی، مدرک تافلی که دانشگاه مقصد UBCبرام ارسال کرده بود رو گذاشتم.
    حالا مدرک تافل جدید رسیده.
    الآن Ask شدم، و میخوام ببینم در پاسخ به 7 تا سوال، میتونم در انتهای اون فایل مدرک تافل جدید رو هم ضمیمه کنم؟

همین داستان در مورد Acceptance Letter من هم افتاده. یعنی در اون زمان Conditional بود (چون ریز نمره‌هام رو هنوز بررسی نکرده بودند)، و الآن نامه‌ی جدید Full Admission رو فرستادند برام. آیا این رو بگذارم در انتهای Explanation Letter جدید که در پاسخ 7 سوال میفرستم؟