صفحه 183 از 387 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

دوستان من 29 آپریل سابمیت کرده بودم و سابقه سفر قبلی به کانادا هم دارم. با وجود اینکه خیلی از دوستان که حتی بعد از من سابمیت کرده بودن آپدیت شدن و یا اسک شدن، به نظرتون چرا من هیچ آپدیتی نداشتم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (ask question $ doc request)

نقل قول نوشته اصلی توسط STillAlice نمایش پست ها
    دوستان من 29 آپریل سابمیت کرده بودم و سابقه سفر قبلی به کانادا هم دارم. با وجود اینکه خیلی از دوستان که حتی بعد از من سابمیت کرده بودن آپدیت شدن و یا اسک شدن، به نظرتون چرا من هیچ آپدیتی نداشتم؟
    عزیز، خیلی عجله دارید، من یکی دو نفر بیشتر ندیدم که اسک شدن، ولی خیلی ها را می شناسم سه ماه هست سابمیت کردن که اسک نشدن، لطفا صبرو باید انشالله روند گرفتن ویزا سریعتر می شود
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام دوستان،

بنده اسک شدم واسه رزومه و جواب به اون چندتا سوال مشهور و همه اینارو توی explanation letter گذاشته بودم

1- آیا الان اگه میخوام بفرستم رزومه و جواب سوال هارو، باید با اونایی که توی explanation letter فرستاده بودم فرق داشته باشند یا همونا دقیقا باشن اوکیه؟
    و اینکه مثلا اگه به سوالی جواب میدم و نیاز به مدرک داره، باز لازمه در ادامه اون فایل اضافه کنم یا فقط صرفا جواب بدم؟ چون مثلا سوال آخر در مورد بحث جاب آفر و اینکه وقتی برگردم ایران چی واسم وجود داره و من قبلا و توی explanation letter همه اینارو توضیح داده بودم و مدارکشم گذاشته بودم. آیا باز اینجا هم بیارم مدارکو؟

2- باید رزومه و جواب به این سوال ها دقیقا توی خود این پی دی اف که فرستاده جواب داده بشه یا توی word درست کنم و تبدیل به پی دی اف کنم؟ چون توی پی دی اف دوتا بارکد گذاشته و application number و UCI. میخوام ببینم لازمه توی همین فرمت باشه یا مثلا توی word درست کنم رزومه و یا اون سوالارو و مثلا بالاش application number و UCI رو خودم تایپ کنم؟

3- توی چک لیست که میریم واسه آپلود کردن این موارد درخواست شده، جلوشون زده که : replacement needed برای explanation letter، آیا با آپلود این فایل، explanation letter قبلی پاک میشه؟ چون خیلی از موارد و مدارکو توی explanation letter قبلی گذاشته بودین و اگه الان replace بشه، آیا مشکلی به وجود نمیاد؟

4- من همسرم به عنوان همراه و ویزای ویزیتوری با بنده اقدام کرده و تا الان هم باهم آپدیت میشدیم، ولی الان فقط واسه بنده duc ask اومده و ایشون وضعیت پروفیلش تغییری نکرده. آیا طبیعی هست یا اینکه ممکنه مشکلی ایجاد شده باشه؟

ممنون واقعا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    عزیز، خیلی عجله دارید، من یکی دو نفر بیشتر ندیدم که اسک شدن، ولی خیلی ها را می شناسم سه ماه هست سابمیت کردن که اسک نشدن، لطفا صبرو باید انشالله روند گرفتن ویزا سریعتر می شود
    تو همین چند صفحه ی اخیر 20 25 نفر اسک شدن و مطمئنا خیلیای دیگه هم شدن که اینجا نگفتن شاید یا عضو نیستن. مگه رسیدگی به پرونده ها به صورت نوبتی نیست؟ چطوری میشه که یکی دیرتر سابمیت کنه و زودتر بررسی کنن پروندشو؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک دانشگاه بیرجند

دوستان سلام من و خانومم هم اسک شدیم
    تاریخ ارسال:۱۲می
    بیومتریک:۲۰می
    اسک:۲۹ می
    دوستان این معنی خوبی میده?

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhanehpordel نمایش پست ها
    سلام
    تو اکانت CIC گفته شده
    Once you've uploaded the document(s) requested, you will receive a confirmation message in your MyCIC account.
    اما من بعد از اینکه مدارک لازم ایمیل اسک ریکوئست رو فرستادم هیچ ایمیل تاییدی برای من ارسال نشد.
    آیا روال به همین صورت هست و برای شما هم ایمیلی نیموده؟
    در ضمن من ی فایل ورد درست کردم و همون فایل پی دی اف 3 صفحه ای خودشون رو براشون ارسال نکردم، این کار اشتباهی بود؟
    برای منم چیزی نیومد فقط به جای your action is requiredنوشت submitted
    میگم من الان دچار شک و تردید شدم. فقط همون فرم خالی رو باید آپلود می کردیم یا کل 3 صفحه رو؟ مگه خودش نگفته فرم اتچ شده رو بفرستید؟ پس دیگه به نامه نیازی نیست.. شماره ای چیزی توش نبود که؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

دوستان این جدول روادید که زحمت کشیدید لینک دادید برای سال 2015 ترم سپتامبر هنوز باز نشده؟

Junior Member

برای منم واقعا عجیبه که دوستانی که می سابمیت کردن دارن همگی اسک می شن. منم 20 اپریل سابمیت کردم ولی هنوز اسک نشدم. فک نکنم نوبتی باشه بنابراین...

نقل قول نوشته اصلی توسط hilda_le نمایش پست ها
    برای منم واقعا عجیبه که دوستانی که می سابمیت کردن دارن همگی اسک می شن. منم 20 اپریل سابمیت کردم ولی هنوز اسک نشدم. فک نکنم نوبتی باشه بنابراین...
    بله همین چند پست بالاتر 12 می سابمیت کردن 29 می اسک شدن. معلوم نیست داستان چیه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlyrtille نمایش پست ها
    برای منم چیزی نیومد فقط به جای your action is requiredنوشت submitted
    میگم من الان دچار شک و تردید شدم. فقط همون فرم خالی رو باید آپلود می کردیم یا کل 3 صفحه رو؟ مگه خودش نگفته فرم اتچ شده رو بفرستید؟ پس دیگه به نامه نیازی نیست.. شماره ای چیزی توش نبود که؟
    سلام. دوستانی هم که رزومه و فقط صفحه ی سوم رو آپلود کرده بودند، و بعدش ایمیلی نداشتند هم ویزا گرفتند، نگران نباشید.
    ویرایش توسط negar1879 : June 2nd, 2015 در ساعت 12:09 PM