صفحه 2 از 387 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

پیش فرض پاسخ : سوالات پرسیده شده از سوی سفارت و نحوه پاسخگویی به آنها

سلام
    بچه ها منم امروز این سوالها رو ازم پرسیدن، ممنون میشم راهنمایی ام کنین که چی و چطوری جوابشون رو بدم:

1. Intended field of study
    2. Supervisor in Iran
    3. Intended supervisor in Canada
    4. List of publications

ممنون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh3320 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها منم امروز این سوالها رو ازم پرسیدن، ممنون میشم راهنمایی ام کنین که چی و چطوری جوابشون رو بدم:

1. Intended field of study
    2. Supervisor in Iran
    3. Intended supervisor in Canada
    4. List of publications

ممنون
    با سلام،
    از اینکه عضو منتظران سوال شده دراومدید تبریک میگم
    1- تنها عنوانی که در پذیرشتون اومد کافیه پس نه جمله است و نه پاراگراف، بلکه تنها عنوانه.
    2- اسم استاد به همراه آدرس وبسایت کافیه.
    3- سوالا رو با استادتون در کانادا در میون بزارید چون ممکنه خودش برخی جوابها رو بده.
    از اینکه کوتاه جواب بدید نگران نباشید بلکه طولانی جواب دادن مناسب نیست
    موفق باشید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها

با سلام،

از اینکه عضو منتظران سوال شده دراومدید تبریک میگم
    1- تنها عنوانی که در پذیرشتون اومد کافیه پس نه جمله است و نه پاراگراف، بلکه تنها عنوانه.
    2- اسم استاد به همراه آدرس وبسایت کافیه.
    3- سوالا رو با استادتون در کانادا در میون بزارید چون ممکنه خودش برخی جوابها رو بده.
    از اینکه کوتاه جواب بدید نگران نباشید بلکه طولانی جواب دادن مناسب نیست
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون
    یعنی در مورد سوال اول همین که بنویسم Ph.D. in Electrical Engineering کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh3320 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    یعنی در مورد سوال اول همین که بنویسم Ph.D. in Electrical Engineering کافیه؟
    بله کافیه. اگر از شما موضوع تز رو می خواست باید اون هم می نوشتید که اونم نخواسته

لطفا بگین آیا من خوب جواب دادم یا نه؟
    · your cv
    o Attached.
    · past publications
    o The paper has been submitted and I am waiting for journal response. Draft copy of paper has been attached. Correspondence emails can be forwarded by request. Paper title: “Mobile phone as fluorescence reader” submitted to Optica Applicata journal (http://www.if.pwr.wroc.pl/~optappl/about.php)
    · intended field of study
    o Department of Electrical and Computer Engineering.
    · supervisor in Iran and Canada
    o I have finished my B.Sc study in Iran under supervision of Dr. Khosro Rajabpour in Azad university of Bojnord (Iran) and my M.Sc. thesis under supervision of Dr. Rafal Walczak in Wroclaw university of Technology (Poland); moreover, Prof. Ying Tsui will be my supervisor during my PhD study at University of Alberta, Canada.
    · intended research if applicable
    o Research topic will be focused on photonic-microfluidic systems applications for the study of biological cells.
    · thesis
    o My master thesis was entitled to “CMOS mobile phone camera as a fluorescence detector”. Draft copy of M.Sc. has been attached for your consideration.
    · A copy of your acceptance letter
    o Attached.
    · Will you be receiving any scholarships? If you are, who will be providing it?
    o Yes, I will. Department will provide me scholarship of $10000 as a University of Alberta Doctoral Recruitment Scholarship (I have received an approval email from FGSR about my scholarship status which can be forwarded by request); moreover, my supervisor will provide me $6000 in a first year as a research assistant-ship. Additionally, I will receive the amount of $6450 per year as a teacher assistant during my study. Proper documents have been attached for your consideration.
    · Do you intend to return to Iran after your studies or remain in Canada?
    o During my Academic study I will focus only on my study to obtain good grades which can provide me better job positions in a time when I return to Iran after my studies.
    · Upon return to Iran, do you have employment already in place? If yes, please provide employment details.
    o At this moment I don't have employment in place at Iran.

خدایا چنان کن سر انجام کار را که تو خوشنود باشی و ما رستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط shahesam84 نمایش پست ها
    لطفا بگین آیا من خوب جواب دادم یا نه؟
    · your cv
    o Attached.
    · past publications
    o The paper has been submitted and I am waiting for journal response. Draft copy of paper has been attached. Correspondence emails can be forwarded by request. Paper title: “Mobile phone as fluorescence reader” submitted to Optica Applicata journal (http://www.if.pwr.wroc.pl/~optappl/about.php)
    · intended field of study
    o Department of Electrical and Computer Engineering.
    · supervisor in Iran and Canada
    o I have finished my B.Sc study in Iran under supervision of Dr. Khosro Rajabpour in Azad university of Bojnord (Iran) and my M.Sc. thesis under supervision of Dr. Rafal Walczak in Wroclaw university of Technology (Poland); moreover, Prof. Ying Tsui will be my supervisor during my PhD study at University of Alberta, Canada.
    · intended research if applicable
    o Research topic will be focused on photonic-microfluidic systems applications for the study of biological cells.
    · thesis
    o My master thesis was entitled to “CMOS mobile phone camera as a fluorescence detector”. Draft copy of M.Sc. has been attached for your consideration.
    · A copy of your acceptance letter
    o Attached.
    · Will you be receiving any scholarships? If you are, who will be providing it?
    o Yes, I will. Department will provide me scholarship of $10000 as a University of Alberta Doctoral Recruitment Scholarship (I have received an approval email from FGSR about my scholarship status which can be forwarded by request); moreover, my supervisor will provide me $6000 in a first year as a research assistant-ship. Additionally, I will receive the amount of $6450 per year as a teacher assistant during my study. Proper documents have been attached for your consideration.
    · Do you intend to return to Iran after your studies or remain in Canada?
    o During my Academic study I will focus only on my study to obtain good grades which can provide me better job positions in a time when I return to Iran after my studies.
    · Upon return to Iran, do you have employment already in place? If yes, please provide employment details.
    o At this moment I don't have employment in place at Iran.
    جوابهایی که پر رنگ شده ممکنه آفیسر رو به این شک بندازه که شما نمیخواید برگردید و .....
    سوالهایی هم که پر رنگ شده بهتره که استادتون در کانادا جواب بده.
    در کل با توجه به پایان نامتون که می تونه در دوربینهای دید در شب استفاده بشه باید به گونه ای جواب بدید که شما قصد استفاده از دانشتون رو در کارهای نظامی ندارد

جوابهایی که پر رنگ شده ممکنه آفیسر رو به این شک بندازه که شما نمیخواید برگردید و .....
    سوالهایی هم که پر رنگ شده بهتره که استادتون در کانادا جواب بده.
    در کل با توجه به پایان نامتون که می تونه در دوربینهای دید در شب استفاده بشه باید به گونه ای جواب بدید که شما قصد استفاده از دانشتون رو در کارهای نظامی ندارد
    ممنون از جوابتون.
    والا من هرچی فکر کردم سوالای کاری چطوری جواب بدم فقط همین به ذهنم رسید. آخه نمیشه که دروغ گفت وقتی جاب آفر از ایران ندارم. فقط یه چیزی من الان دانشجوی دکترا در لهستان هم هستم بنظرتون اشاره کنم به این موضوع بعنوان یه گزینه که خارج ازکانادا هم امکان کار دارم؟ پایان نامم دوربین دید درشب نیست قربان. استفاده از موبایل برای مقاصد پزشکی هست. براشون پایان نامم را هم فرستادم.
    درمورد سوال هم باید بگم که باتوجه به مکاتباتم با استادم و FGSR جواب دادم. همه اون جوابها کتبی از طرف دانشگاه دارم.

ممنون از جوابتون.
    والا من هرچی فکر کردم سوالای کاری چطوری جواب بدم فقط همین به ذهنم رسید. آخه نمیشه که دروغ گفت وقتی جاب آفر از ایران ندارم. فقط یه چیزی من الان دانشجوی دکترا در لهستان هم هستم بنظرتون اشاره کنم به این موضوع بعنوان یه گزینه که خارج ازکانادا هم امکان کار دارم؟ پایان نامم دوربین دید درشب نیست قربان. استفاده از موبایل برای مقاصد پزشکی هست. براشون پایان نامم را هم فرستادم.
    درمورد سوال هم باید بگم که باتوجه به مکاتباتم با استادم و FGSR جواب دادم. همه اون جوابها کتبی از طرف دانشگاه دارم.
    دوست عزیز، من نگفتم که پایان نامتون دوربین دید در شبه بلکه گفتم کاربرد داره البته تا اونجایی که من اطلاعات دارم. در مورد جاب آفر و اینا هم خیلی از بچه ها به گونه ای درست کردن یا از یه شرکت آشنا گرفتن. در ضمن در مورد دکترای شما در لهستان صحبت نکنید که ممکنه آفیسر باز هم فکرای ناجور بزنه سرش. در مورد ارسال پایان نامه هم باید خدمتتون بگم که سعی کنید تا صفارت چیزی رو ازتون نخواسته براش ارسال نکنید که ....
    همونطور هم که گفتم سعی کنید که خلاصه و مفید پاسخ بدید لزومی نداره که با جزییات توضیح دهید

دوست عزیز، من نگفتم که پایان نامتون دوربین دید در شبه بلکه گفتم کاربرد داره البته تا اونجایی که من اطلاعات دارم. در مورد جاب آفر و اینا هم خیلی از بچه ها به گونه ای درست کردن یا از یه شرکت آشنا گرفتن. در ضمن در مورد دکترای شما در لهستان صحبت نکنید که ممکنه آفیسر باز هم فکرای ناجور بزنه سرش. در مورد ارسال پایان نامه هم باید خدمتتون بگم که سعی کنید تا صفارت چیزی رو ازتون نخواسته براش ارسال نکنید که ....
    همونطور هم که گفتم سعی کنید که خلاصه و مفید پاسخ بدید لزومی نداره که با جزییات توضیح دهید
    آقا دلشوره ننداز تو دلم دیگه. من ایران نیستم واسه همین تهیه این نامه برام امکان نداشت. درکل یعنی کسی نبوده که علی رغم پرسیدن این سوال و نداشتن جاب آفر نتونسته باشه این مرحله را پاس کنه؟ بعد از این مرحله چی میشه؟ اگه بخواد ریجکت یا قبول بشه باید انتظار چی را داشته باشم؟ ممنونتم

آقا دلشوره ننداز تو دلم دیگه. من ایران نیستم واسه همین تهیه این نامه برام امکان نداشت. درکل یعنی کسی نبوده که علی رغم پرسیدن این سوال و نداشتن جاب آفر نتونسته باشه این مرحله را پاس کنه؟ بعد از این مرحله چی میشه؟ اگه بخواد ریجکت یا قبول بشه باید انتظار چی را داشته باشم؟ ممنونتم
    دوست عزیز، تمام مواردی که گفته میشه فقط یه احتمال هست که چه طور ممکنه آفیسر بررسی کنه وگرنه نه من در سفارت کار کردم و نه دوستای دیگه. پس ...
    در ضمن خدای نکرده نخواستم آدرنالین خونتون زیاد بشه فقط حساسیت تزتون رو گفتم تا بتونید به درستی جواب بدید پیشنهاد من اینه که صراحتا بگید که کاربرد پایان نامتون در مسایل پزشکی هست و یه جاب آفر هم در همین زمینه جور کنید.
    بله بودن کسایی که جاب آفر نداشتن و پاس ریکوست شدن.
    این مرحله از سوالات به اعتقاد بسیاری از علمای ویزای کانادا در applyabroad به عنوان سکیوریتی چک و مهمترین مرحله است که اگر کسی مشکل نداشته باشه سرانجام پاس ریکوست خواهد شد. "قانون بقای منتظران سوال شده"