صفحه 337 از 387 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

نقل قول نوشته اصلی توسط divkolaei نمایش پست ها
    من 15 دسامبر سابمیت کردم. اول برای رزومه و اکس لتر اسک شدم. بعدش در 21 دسامبر برای CAQ اسک شدم. در تاریخ 30 دسامبر CAQ رو آپلود کردم. 31 دسامبر ساعت 6 بعدازظهر به وقت تهران برام یک ایمیل آپدیت اومد. پروفایلم تغییری نکرده. با توجه به اینکه من 15 دسامبر سابمیت کردم این که نمیتونه آپدیت ماهیانه باشه؟؟ با توجه به اینکه 31 دسامبر و 1 و 2 ژانویه تعطیله (یعنی آفیسر تو این روزا پروفایل رو چک نکرده) پس این آپدیت به چه معنی میتونه باشه؟!
    سلام
    من هم داکیومنت هایی را که خواسته بودند 25 دسامبر آپلود کردم و تا دیروز اول ژانویه خبری نبود تا اینکه مثل شما آپدیت شدم. پروفایل هم هیچ تغییری نکرده بود. فکر می کنم این آپدیت به معنی دریافت داکیومنت هایی باشه که فرستادیم.

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

سلام خدمت دوستان
    من امروز یک آپدیت داشتم و نامه ای با عنوان ISO) Canada - US Biom Additional Info Request_Encounter Ref No. 3110738533) برام اومده. در ضمن من تابستان گذشته ویزای تحصیلی آمریکام با بند 501 رد شد. نامه انگار خطاب به سفارت آمریکاست. اما تو پروفایلم باید Explanation Letter بذارم. کسی می دونه این چیه؟ آیا باید در مورد دلایل ریجکت شدنم بگم؟

Junior Member

سلام به تمام دوستان
    من 11 هفته پیش برای ویزای دانشجویی انگشت نگاری کردم . هفته پیش چون هیچ آپدیتی نداشتم به آنکارا برای پیگیری کارم میل زدم بهعلاوه اینکه یه کیس باز کردم . 31 دسامبر برام میل زیر اومد :
    Hello,

Please visit your CIC account as we are expecting your original passport.

Kindly,

Embassy of Canada,
    Temporary Resident Unit,
    Ankara, Turkey.

On behalf of Government of Canada | Gouvernement du Canada
    اما هیچ آپدیتی برام نیومده . همون موقع دوباره یه میل زدم که در سی آی سی برای آپدیتی نیومده .

حالا نمی دونم والا جریان چیه . تا امروز که حدود یک هفته می گذره نه آپدیتی اومده برام نه جواب میل دومم رو دادن . کسی می تونه بگه جریان چیه؟

Junior Member

دوستان خیلی وضع بدی ه این انتظار.
    الآن ۴۴ روزه که اپلای کردیم و جواب نیومده. حالا ازونجایی که برای ترم ژانویه میخواستیم، الآن نباید کاری انجام بدیم؟ مثلا برای سفارت توضیح بدیم که میتونیم late arrival داشته باشیم.
    یعنی منظورم اینه که سفارت نمیگه تو که ترمت شروع شد و نرسیدی، دیگه ویزا میخوای چیکار!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asma_v نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان
    من 11 هفته پیش برای ویزای دانشجویی انگشت نگاری کردم . هفته پیش چون هیچ آپدیتی نداشتم به آنکارا برای پیگیری کارم میل زدم بهعلاوه اینکه یه کیس باز کردم . 31 دسامبر برام میل زیر اومد :
    Hello,

Please visit your CIC account as we are expecting your original passport.

Kindly,

Embassy of Canada,
    Temporary Resident Unit,
    Ankara, Turkey.

On behalf of Government of Canada | Gouvernement du Canada
    اما هیچ آپدیتی برام نیومده . همون موقع دوباره یه میل زدم که در سی آی سی برای آپدیتی نیومده .

حالا نمی دونم والا جریان چیه . تا امروز که حدود یک هفته می گذره نه آپدیتی اومده برام نه جواب میل دومم رو دادن . کسی می تونه بگه جریان چیه؟

سلام
    پروفایلتون رو با دقت دوباره چک کنید. یه پیغامOriginal Passport RequestOriginal Passport Request باید داشته باشید. این جوری که جواب دادند یعنی پاس ریکوئست شدید. تبریییک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fsharifi1 نمایش پست ها
    سلام
    پروفایلتون رو با دقت دوباره چک کنید. یه پیغامOriginal Passport RequestOriginal Passport Request باید داشته باشید. این جوری که جواب دادند یعنی پاس ریکوئست شدید. تبریییک
    سلام . ممنون که جواب دادید . تمام قسمتهای پروفایلم در سی آی سی رو چک کردم ولی هیچ پیغامی برام نیومده
    به سفارت هم میل زدم که آپدیتی برام نیومده , ولی هنوز بعد از 10 روز جوابی ندادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asma_v نمایش پست ها
    سلام . ممنون که جواب دادید . تمام قسمتهای پروفایلم در سی آی سی رو چک کردم ولی هیچ پیغامی برام نیومده
    به سفارت هم میل زدم که آپدیتی برام نیومده , ولی هنوز بعد از 10 روز جوابی ندادن
    خانوم من اگر جای شما بودم تلفن میزدم به سفارت پی گیر میشدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    ما هم کیس پر کردیم بعد از چند روز جواب زیر رو دادن :

The application is still under review - this review is actually completed by outside agencies and hence, we do not control the processing time and are unable to expedite the file.
    Rest assured, as soon as they complete the review, we are notified and we immediately action the file for the next steps.

حالا این یعنی ما هم مثل دوستان مکانیکی رفتیم تو اون پروسه سکیوریتی چک چندین ماهه؟ یا امیدی هست یکی دو هفته دیگه بیاد؟ الآن ۴۹ روز از سابمیتمون میگذره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    شما برای آنکارا کیس پر کردید نه CIC
    اصولا اگه یکی دوماهه جوابت نیاد ممکنه سکیوریتی چکت طولانی بشه
    ممکنه بگید چطور برای خود CIC باید کیس پر کنیم؟ اصلا این کار رو انجام بدیم به نظرتون؟

(من سوالم رو از تاپیک نتایج آوردم اینجا. چون اونجا اسپم محسوب میشه.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hpali93 نمایش پست ها
    شما دقیقا شرایطتونو میگید؟ چه رشته ای؟ چند بار اپدیت شدید؟ بعد اسک اپدیت داشتید؟
    استادی پرمیت + ویزای ویزیتوری همسر

۲۴ نوامبر: سابمیت
    ۲۵ نوامبر : نامه بیومتریک
    ۲۶ نوامبر: اسک
    ۲۶ نوامبر: جواب اسک
    ۲۶ نوامبر : آپدیت
    ۲۷ نوامبر: بیومتریک استانبول
    ۲۷ . ۲۸ و ۲۹ نوامبر : آپدیت

و دیگر هیچ!!
    آپدیت ها هم همه برای اپلیکنت ایمیل شده فقط، نه همراه.

#پذیرش دکتری : دانشگاه مک مستر - ژانویه فاند RA و TA با هم حدود سالانه ۳۲۰۰۰ تا .
    #ارشد: مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی دانشگاه شیراز - فارغ التحصیل اسفند ۹۲ ( ۲۰۱۳)
    #گپ تحصیلی : سربازی ( نیروی دریایی ارتش) + کار مربوط به رشته در شرکت خصوصی (Senior Hardware Digital Design Engineer)
    #مدارک مالی : تعهد محضری مادر و پدرخانم + فیش حقوقی پدرخانم + BS مادر و پدرخانم و خودم + سند خانه مادر + جواز کسب مادر + اجاره نامه آپارتمان مادر
    #ترجمه ها: همه با مهر دادگستری و وزارت خارجه ( که نظر شخص من این بود که لازم نیست و دیدیم که تو همین فروم هم بچه ها بدون مهر ویزا گرفتن.)

انتظار خیلی بده. انشاالله زودتر هم تکلیف ما معلوم بشه هم شما.

Junior Member

سلام دوستان کسی رو میشناسید که بیشتر از یک هفته از آپدیت چهارمش (آپدیت بعد اسک) گذشته باشه و هنوز پاس نشده باشه!؟