صفحه 377 از 387 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام. یک فایل word با همان ترتیب و فرمت سوالات آماده کنید و بعد پاسخ بدید. بعد تبدیل به PDF کنید و آپلود نمایید.
    ممنون از پاسخ تون ولی توی فرم اینجور نوشته ***Please note that the “Supplementary Information Request” is attached on the last page of this request letter. You are required to fill out all of the required information in that document and upload it directly to your myCIC account*** این یعنی قسمت که های لایت کردم میگه همین فرم رو پر کنید و همین فرم رو آپلود کنید. آیا مطمین هستین که باید توی ورد باید بیاد؟

من اگه سوال رو پرسیدم به این خاطر بود که واقعا فرم جا نداره موضوع پیشنهادی یا مقالات رو توش بیاریم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من یه سوالی داشتم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من هشت ماه پیش سابمیت کرده بودم. یکماه پیش گفتن هنوز بکگراند چکه. دیروز یه آپدیت داشتم. به نظرتون میشه امید داشت از بکگراند چک در اومده باشه رفته باشه فاینال استیج ؟؟؟ من ده روز دیگه بلیط دارم. به نظرتون اگر عکس بلیطم رو فردا براشون ایمیل کنم ممکنه تاثیری داشته باشه زودتر پاسم کنن ؟؟ خواهش میکنم اگر میدونید راهنماییم کنید. ممنونم
    بنظرم اینکار رو بکنید چون کار بدی نیست که صرفا بهشون یادآوری می کنید که منتظر پاسخ شون هستین. اگرچه من برای آمریکا این کار رو کردم اهمیت ندادن ولی این کار همانطور که گفتم کار بدی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط asadyarahmadi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون ولی توی فرم اینجور نوشته ***Please note that the “Supplementary Information Request” is attached on the last page of this request letter. You are required to fill out all of the required information in that document and upload it directly to your myCIC account*** این یعنی قسمت که های لایت کردم میگه همین فرم رو پر کنید و همین فرم رو آپلود کنید. آیا مطمین هستین که باید توی ورد باید بیاد؟

من اگه سوال رو پرسیدم به این خاطر بود که واقعا فرم جا نداره موضوع پیشنهادی یا مقالات رو توش بیاریم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    در فايل اسك، فضاى كافى وجود نداره و بعضى سوالات هم بعضا به نيم صفحه پاسخ نياز دارد كه عملا نميشه در همان PDF اسك پاسخ داد.
    بنابراين يكى از روش ها(اين روش قطعى نيست)، كپى كردن كامل متن صفحه شامل سوالات و پاسخ به سوالات در فايل ورد هست كه در نهايت تبديل به PDF ميشه. اين روش پيشنهاد هست و تصميم گيرى نهايى با شماست.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من یه سوالی داشتم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من هشت ماه پیش سابمیت کرده بودم. یکماه پیش گفتن هنوز بکگراند چکه. دیروز یه آپدیت داشتم. به نظرتون میشه امید داشت از بکگراند چک در اومده باشه رفته باشه فاینال استیج ؟؟؟ من ده روز دیگه بلیط دارم. به نظرتون اگر عکس بلیطم رو فردا براشون ایمیل کنم ممکنه تاثیری داشته باشه زودتر پاسم کنن ؟؟ خواهش میکنم اگر میدونید راهنماییم کنید. ممنونم
    دقیقا نمی شه گفت که چی میشه.
    ولی خبر خوش این که یکی از دوستان که تو فروم بودن و هم رشته شما بودن چند روز پیش پاس ریکوئست شدن (بعد از 7 ماه)
    ایشالا برای شما هم به زودی میاد

سلام دوستان ی راهنمایی میخام

داک رکوئست شدم و ازم خواسته شده کپی پاسپورتت رو براشون ارسال کنم متنش اینه:
    Clear colour copies of your passport. This must be received at this office by: 2018/09/15
    این یعنی باید براشون پست کنم درسته؟
    خودشون آدرسی رو اعلام نکردن کسی آدرس رو داره. میخام در واقع برای بخش اشتباهی نفرستمش
    ممنون میشم اگه زود پاسخ بدین

Junior Member

سلام دوستان
    من دو هفته پیش برای ویزای پست داک (ورک پرمیت) آنلاین از مالزی اقدام کردم . حالا مسج دادن که سو پیشینه از ایران هم میخان و یک ماه وقت دادن که براشون بفرستم. من از سفارت ایران در مالزی درخاست کردم و گفتن دو ماه طول میکشه تا بیاد. ولی ی نامه به انگلیسی بهم دادن که نشون میده من درخواست سو پیشینه کردم. سوالم اینه که آیا فرستادن این نامه بجای سو پیشینه برای سفارت کانادا کافیه؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟ باعث ریجکت ویزا نشه. راه دیگه ای وجود داره ؟ ممنون میشم کسی زود جواب بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو هفته پیش برای ویزای پست داک (ورک پرمیت) آنلاین از مالزی اقدام کردم . حالا مسج دادن که سو پیشینه از ایران هم میخان و یک ماه وقت دادن که براشون بفرستم. من از سفارت ایران در مالزی درخاست کردم و گفتن دو ماه طول میکشه تا بیاد. ولی ی نامه به انگلیسی بهم دادن که نشون میده من درخواست سو پیشینه کردم. سوالم اینه که آیا فرستادن این نامه بجای سو پیشینه برای سفارت کانادا کافیه؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟ باعث ریجکت ویزا نشه. راه دیگه ای وجود داره ؟ ممنون میشم کسی زود جواب بده

براشون ارسال کنید این نامه رو و ذکر کنید که با توجه به این نامه به زمان بیشتری احتیاج دارید تا اصل نامه عدم سوء پیشینه برسه دستتون. براتون زمان رو بیشتر میکنن. یکی از دوستان من این مشکل رو با نامه CAQ داشت که گفته بودن 2 هفته فرصت داره اما نامه تقریبا یک ماه بعد صادر میشد و براشون توضیح داد و اونا هم فرصت بیشتری دادن .

Junior Member

سلام دوستان من اصل دیپلم و پیش دانشگاهی رو گم کردم ( ریز نمرات و کپی دیپلم/ پیش دانشگاهی موقت رو دارم ) در تلاشم برای گرفتن المثنی / در صورتی که تایم بر علیه من باشد یا موفق به گرفت المنثتی نشوم ایا همون ریز نمرات یا ترجمه مدرک موقت پیش و دیپلم کفایت میکنه ؟
    مدرک دانشگاهی هم دارم و اوکی هست.

چه راه کار و اقدامات اضافه ای میتونم بکنم ؟ ( با توجه به اینکه ایران ساکن نیستم و برای تکمیل مدارکم فعلا برگشتم ایران )

ممنون میشوم راهنمایی کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoala نمایش پست ها
    سلام دوستان من اصل دیپلم و پیش دانشگاهی رو گم کردم ( ریز نمرات و کپی دیپلم/ پیش دانشگاهی موقت رو دارم ) در تلاشم برای گرفتن المثنی / در صورتی که تایم بر علیه من باشد یا موفق به گرفت المنثتی نشوم ایا همون ریز نمرات یا ترجمه مدرک موقت پیش و دیپلم کفایت میکنه ؟
    مدرک دانشگاهی هم دارم و اوکی هست.

چه راه کار و اقدامات اضافه ای میتونم بکنم ؟ ( با توجه به اینکه ایران ساکن نیستم و برای تکمیل مدارکم فعلا برگشتم ایران )

ممنون میشوم راهنمایی کنید.
    برای چه مقطعی دارید اقدام می کنین؟
    اگه اینا رو برای ویزا نیاز دارید آخرین مدرک تحصیلی کافیه
    در مورد ترجمه مدرک موقت، من نمی دونم که دارالترجمه ها ترجمه رسمی می کنن یا نه / از چندتاشون بپرسین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fanita نمایش پست ها
    براشون ارسال کنید این نامه رو و ذکر کنید که با توجه به این نامه به زمان بیشتری احتیاج دارید تا اصل نامه عدم سوء پیشینه برسه دستتون. براتون زمان رو بیشتر میکنن. یکی از دوستان من این مشکل رو با نامه CAQ داشت که گفته بودن 2 هفته فرصت داره اما نامه تقریبا یک ماه بعد صادر میشد و براشون توضیح داد و اونا هم فرصت بیشتری دادن .
    ممنون. ی سوال دیگه: ترجمه سو پیشینه بدون مهر دادگستری و فقط با مهر مترجم (چون دو روز از اعتبارش گذشته) رو سفارت کانادا قبول میکنه؟