صفحه 378 از 387 نخستنخست ... 278328368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    برای چه مقطعی دارید اقدام می کنین؟
    اگه اینا رو برای ویزا نیاز دارید آخرین مدرک تحصیلی کافیه
    در مورد ترجمه مدرک موقت، من نمی دونم که دارالترجمه ها ترجمه رسمی می کنن یا نه / از چندتاشون بپرسین
    برای بعد از لیسانس اقدام میکنم احتمالا دوری های postgraduate یا دیپلم های ۲ ساله.

برای پذیرش دانشگاه/کالج منظورم هست ؟
    اگر دارالترجمه حاضر به ترجمه مدرک موقت شود کفایت میکنه ؟ مهم نیست در مدرک ترجمه شده نوشته میشود ( موقت ) ؟
    در کوتاه با بلند مدت مشکل دار نمیشود ؟

* هرچند بنده فعلا دارم تمام تلاشم میکنم المثنی بگیرم ولی خوب فعلا میخوام برای اینده پیش بینی لازم کرده باشم.

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

سلام دوستان
    من دیروز بعد از ده روز که از بایو گذشته بود اسک شدم. من در فایل Client Information مدارکی از قبیل CV را هم گذاشته بودم. اما در اسک ایندفعه نه تنها دوباره CV را خواستن بلکه یه سری سولات پرسیدن که من قبلا در Study Plan و کلا در فایل Client Information به آن ها جواب داده بودم. حالا سوال من اینجاست که آیا CV ارسالی باید فرمت خاصی می داشته که من رعایت نکردم و اونا دوباره خواستن. سوال دوم اینکه آیا من بعد از جواب دادن به 7 سوال پرسیده شده دوباره در ادامه جوابها مدارکم را در فایل Client Information قرار بردم یا فقط فقط هفت سوال پرسیده شده را جواب بدم؟
    ممنون از جواب و وقتی که می گذارید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoala نمایش پست ها
    برای بعد از لیسانس اقدام میکنم احتمالا دوری های postgraduate یا دیپلم های ۲ ساله.

برای پذیرش دانشگاه/کالج منظورم هست ؟
    اگر دارالترجمه حاضر به ترجمه مدرک موقت شود کفایت میکنه ؟ مهم نیست در مدرک ترجمه شده نوشته میشود ( موقت ) ؟
    در کوتاه با بلند مدت مشکل دار نمیشود ؟

* هرچند بنده فعلا دارم تمام تلاشم میکنم المثنی بگیرم ولی خوب فعلا میخوام برای اینده پیش بینی لازم کرده باشم.
    اگر اونا قبول می کنن که مشکلی نیست.
    اگه هم بعد از لیسانس هستین که برای ویزا فقط لیسانس کافیه
    ممکنه کالج ازتون بخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه گیلان

با سلام به همه اعضا و مدیران مجموعه

بنده چند سوال در مورد محتوای همان 7 سوال معروف دارم. ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.
    1. سوال دوم که در مورد Proposed Thesis هستش رو حتما باید جواب داد؟
    2. سوال چهارم که در مورد Supervisor In Iran هست، با توجه به اینکه آخرید مدرک تحصیلی من کارشناسیه دقیقا باید اسم چه کسی رو بنویسم؟
    3. سوال آخر که در مورد برنامه های کاری آینده بعد از برگشت به ایران هست، آیا در روند اخذ ویزا تاثیر داره که چه جوابی داده بشه؟ مثلا کار دولتی یا شرکت خصوصی. اینم بگم که رشته من عمرانه و من هنوز تصمیمی برای ورود به عرصه کار ندارم.

پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid95es نمایش پست ها
    با سلام به همه اعضا و مدیران مجموعه

بنده چند سوال در مورد محتوای همان 7 سوال معروف دارم. ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.
    1. سوال دوم که در مورد Proposed Thesis هستش رو حتما باید جواب داد؟
    2. سوال چهارم که در مورد Supervisor In Iran هست، با توجه به اینکه آخرید مدرک تحصیلی من کارشناسیه دقیقا باید اسم چه کسی رو بنویسم؟
    3. سوال آخر که در مورد برنامه های کاری آینده بعد از برگشت به ایران هست، آیا در روند اخذ ویزا تاثیر داره که چه جوابی داده بشه؟ مثلا کار دولتی یا شرکت خصوصی. اینم بگم که رشته من عمرانه و من هنوز تصمیمی برای ورود به عرصه کار ندارم.

پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون
    سلام
    ۱. بستگی به رشتتون و نوع پذیرش شما داره. اگر پذیرش دکتری یا مستر با تز دارید باید پاسخ بدید.
    ۲. میتونید اسم استاد راهنما یا اسم استادتون که پروژه کارشناسی انجام دادید بنویسید.
    ۳. اینکه چه تاثیری داره فقط سفارت میدونه. اگر جاب آفر دارید طبق اون بنویسید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام
    ۱. بستگی به رشتتون و نوع پذیرش شما داره. اگر پذیرش دکتری یا مستر با تز دارید باید پاسخ بدید.
    ۲. میتونید اسم استاد راهنما یا اسم استادتون که پروژه کارشناسی انجام دادید بنویسید.
    ۳. اینکه چه تاثیری داره فقط سفارت میدونه. اگر جاب آفر دارید طبق اون بنویسید.
    خیلی ممنون از راهنماییتون

یه سوال کوچیک دیگه ام دارم اونم اینه که جلوی File Number دقیقا چه عددی نوشته میشه؟ (Applicantion Number or UCI or IRCC Number)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid95es نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون

یه سوال کوچیک دیگه ام دارم اونم اینه که جلوی File Number دقیقا چه عددی نوشته میشه؟ (Applicantion Number or UCI or IRCC Number)
    اپلیکیشن نامبر بنویسید و بعد با فاصله UCI اکانتتون هم بنویسید.
    موفق باشید
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام دوستان
    یه راهنمایی میخوام ممنون میشم کمکم کنید
    موضوع از این قراراه که به من ویزا دادن اما در مرحله ی پیکاپ ویزا هستم، مشکل اینه که از 5 سپتامبر ترم شروع میشه و می بایست سرکلاس می بودم. اما چون معلوم نیست این پیکاپ چند روز دیگه قراراه طول بکشه نشد بلیط تهیه کنم.
    از طرفی از دانشگاه درخواست کردم دیرتر برم که گفتن فقط 2 روز میتونی دیرتر بیای.
    الان هم که بهشون گفتم دیفر کنم یک ترم دیرتر برم میگن برای اینترنشنال فقط سپتامبر ورود داریم و اگر دیفر کنی سپتامبر 2019 باید بیای.
    حالا سوالم اینه اگر من دیفر کنم میتونم تا آخر این ماه برم کانادا و با نامه ی ادمیشن امسال توی فرودگاه پرمیت بگیرم و یکسال اونجا باشم تا شروع ترم یا اینکه حتما باید سال بعد برم؟
    ممنون میشم اگر میدونید راهنمایی کنید. سپاس

سلام دوستان ،
    ما دو روز بعد از بایو اسک شدیم ، سی وی همسرم رو خواستن و همون هفت تا سوال ، ما تمام این سوالات رو با سی وی دقیق توی client info گذاشته بودیم ، دلیل اینکه دوباره میپرسن چیه چون کامل و روشن توضیح داده بودیم ، آيا باید جور دیگه ای پاسخ میدادیم? و اینکه اشکال داره توی پاسخ به این سوالات به صورت خیلی خلاصه جواب بدیم و توضیحات بیشتر رو ارجاع بدیم به client infoو financial support اپلود شده?
    ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohajeri30 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    ما دو روز بعد از بایو اسک شدیم ، سی وی همسرم رو خواستن و همون هفت تا سوال ، ما تمام این سوالات رو با سی وی دقیق توی client info گذاشته بودیم ، دلیل اینکه دوباره میپرسن چیه چون کامل و روشن توضیح داده بودیم ، آيا باید جور دیگه ای پاسخ میدادیم? و اینکه اشکال داره توی پاسخ به این سوالات به صورت خیلی خلاصه جواب بدیم و توضیحات بیشتر رو ارجاع بدیم به client infoو financial support اپلود شده?
    ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام.
    ربطی به این که قبلا سوالات پاسخ دادید نداره. دلیل دوباره پرسیدن فقط سفارت میدونه (احتمالا برای بکگراند چک هست).