صفحه 380 از 387 نخستنخست ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

نقل قول نوشته اصلی توسط naimenom نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من فرم مربوط به 7 سوال (Supplementary Information Request) به تازگی برام ارسال شده که پر بکنم.
    سوالی که دارم اینه که باید این را پرینت بگیرم و با دست خط خودم پر بکنم و بعد دوباره اسکن بگیرم و آپلود کنم توی اکانتم؟
    یا اینکه باید توی Word بنویسم و ...؟

به هر حال هر کاری کردم نتونستم توی همون پی دی اف، ادیت بکنمش و پر بکنم.
    ممنون
    سلام
    فایل ورد مشابه بسازید و به سوالات پاسخ بدید. بعد PDF کنید و آپلود کنید.
    File Number و UCI و نام حتما در سربرگ بنویسید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

من و همسرم برای ویزای دانشجویی و ویزیت همزمان اقدام کردیم و الان در مرحله بک گراند چک هستیم
    و توی اکانت cic زده که مدرک اضافه نیاز ندارن
    حالا دو نظریه وجود داره:
    یه عده معتقدن بک گراند چک آخرین مرحله س
    و یه عده میگن جدیدا اول بگ گراند چک انجام میشه
    به نظر شما کدومش درست تره؟ امروز 18 روزه بایومتریک رو انجام دادیم.

Junior Member

دوستان خواهشا اگه کسی اطلاعات داره کمکم کنه بدجوری لنگ این قضیه ام.
    من اخیرا برا CAQ و7 تا سوال و رزومه اسک شدم. حالا میخوام رزومه و 7 تا سوال رو سابمیت بکنم و سک رو بعدا که دستم رسید سابمیت کنم. حالا من میترسم بعد اپلود 2 تا فایل و sign کردن دو تا مدرک نتونم بعدا CAQ رو اپلود کنم (یعنی CAQ به طور بلنک سابمیت بشه). لطفا کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان، ی نفر لطف میکنه این 7 تا سوال رو برای من روشن کنه که چی هستن؟ من هرچی تو فروم گشتم متوجه نشدم، آخه میخوام تو کاور لتر برای Client Information بهشون جواب بدم که مطمئن بشم مشکلی پیش نمیاد.
    خیلی ممنون میشم

Junior Member

سلام به همگی،

*********** من با یه مشکلی برخوردم که واقعاً بعید میدونم واسه کس دیگه ای به وجود اومده باشه و نمیدونم چیکار کنم!!!!!****************

بعد از اینکه پسورد اکانت CIC رو عوض کردم هر چقدر پسورد رو زدم گفت اشتباهه! بعدش پیغام اومد که برای 24 ساعت به صورت تعلیق دراومده بعد از اینکه اپلیکیشن دانشجویی خودم و همسرم رو هم از طریق سایت های پرداختی پرداخت کردم و از طریق آنها اوکی شد مثلاً خواستم پسورد رو عوض کنم که اینجوری شد!!!! الان نمیدونم اصلاً نامه بایو برامون اومده یا نه!!!

الان من باید چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط saliabb نمایش پست ها
    سلام دوستان، ی نفر لطف میکنه این 7 تا سوال رو برای من روشن کنه که چی هستن؟ من هرچی تو فروم گشتم متوجه نشدم، آخه میخوام تو کاور لتر برای Client Information بهشون جواب بدم که مطمئن بشم مشکلی پیش نمیاد.
    خیلی ممنون میشم
    من به این سوال ها جواب دادم. امیداورم به کار شما هم بیاد

موفق باشید

1. Why do you wish to study in Canada in the program for which you have been accepted?

2. What is your overall educational goal?

3. Why are you not pursuing a similar program in your country of residence/citizenship?

4. What research have you done into studies in your country of residence/citizenship?

5. How will this program enhance your employment opportunities in your country of residence/citizenship? What are the job outlooks for the program?

6. What ties do you have to your country of residence/citizenship?

7. What is your parents or guardians immigration status in their current country of residence? What are the financial assets owned by your parents?

8. Do you have a travel history? Please mention about your previous travels. In the case that you do not have the same, please share your parents or siblings travel history.

9. Who is sponsoring your education and why are they sponsoring your education?

10. Provide details of your education history – dates when the course started and ended, the name and address of the school.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم جواب سوالمو بدین. من امروز از سفارت supplementary information request دریافت کردم گه گفته CV و Client Information را بفرستم. من موقع سابمیت کردن client information کامل براشون فرستادم که 65 صفحه cv , study plan,.. شاملش بود. الان دوباره همونو براشون یفرستم یا اونو قبول نکردن؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssh71 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم جواب سوالمو بدین. من امروز از سفارت supplementary information request دریافت کردم گه گفته CV و Client Information را بفرستم. من موقع سابمیت کردن client information کامل براشون فرستادم که 65 صفحه cv , study plan,.. شاملش بود. الان دوباره همونو براشون یفرستم یا اونو قبول نکردن؟؟؟
    نه نیازی به ازسال مجدد اون فایل نیست. تنها بایستی 7 سوالی که در انتهای همون درخواست وجود دارد پاسخ دهید و رزومه را هم در محل مشخص شده آپلود کنید.

Junior Member

ممنون از پاسختون ولی برای من 7 سوالی ارسال نشده فقط نوشته CV و client information تا 29 می فرستاده شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssh71 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ولی برای من 7 سوالی ارسال نشده فقط نوشته CV و client information تا 29 می فرستاده شود.
    تو قسمت پیغام هایی که براتون میاد، پی دی افی تحت عنوان Request Letter نیومده؟ در انتهای این فایل 7 سوال خواسته شده است.