صفحه 4 از 387 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات پرسیده شده از سوی سفارت و نحوه پاسخگویی به آنها

دوستان وقتی براشون ایمیل میفرستیم حداقل یک ایمیل confirmation ای چیزی که اتوماتیکی اعلام کنه ایمیل رو دریافت کردن ندارند! ست کردن این که براشون کاری نداشت!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina80 نمایش پست ها
    دوستان وقتی براشون ایمیل میفرستیم حداقل یک ایمیل confirmation ای چیزی که اتوماتیکی اعلام کنه ایمیل رو دریافت کردن ندارند! ست کردن این که براشون کاری نداشت!!
    آیا واقعا اینو ندارند؟ یعنی شما هم ایمیل فرستادید بدون confirmation ی چیزی! میخوام ببینم به همین شکله؟؟!! ایمیل را میفرستیم بدون فیدبک از اونطرف که ایمیل رو دریافت کردن؟!!! با توجه به اینکه ایمیل در جهت پاسخ به سوالای خودشون بوده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina80 نمایش پست ها
    آیا واقعا اینو ندارند؟ یعنی شما هم ایمیل فرستادید بدون confirmation ی چیزی! میخوام ببینم به همین شکله؟؟!! ایمیل را میفرستیم بدون فیدبک از اونطرف که ایمیل رو دریافت کردن؟!!! با توجه به اینکه ایمیل در جهت پاسخ به سوالای خودشون بوده!
    فرومهای دیگه که فعالترند که نمیشه این مطلب نامرتبط را گذاشت.بنابراین از مدیر محترم تقاضا میکنم این مطلب رو مهم کنند تا دوستان ببینند و نظر و پاسخ بدند .

Junior Member Sara1048 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Global Technology Administration, Fairleigh Dickinson University

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    1- همون چیزی که نامه پذیرش اومده بنویسید.
    2- اگر دانشگاه جواب نداد براشون بنویسید که چون مستر هستید هنوز دقیقا مشخص نیست.
    3- تنها اسم استادی که باهاش پایان نامتون رو گذروندید بنویسید. آدرس ایمیل آکادمیک کفایت میکنه
    4- بنویسید N/A
    5- اگر از دانشگاه فاند دارید حتما با استادتون تماس بگیرید تا منبع فاند رو بگه و در غیر اینصورت همونی که گفتید کفایت میکنه و احتیاجی نیست که مدرک دیگه ای رو اتچ کنید.
    امروز برای من هم همین سوالات اومده!! اینکه وقتی اطلاعات اضافه اینطوری درخواست میکنن یعنی داره شانس اکسپت شدن بالا میره و در واقع فعلاً از ریجکشن قطعی فاصله گرفتیم درسته؟؟؟؟ این یعنی امیدمون بیشتر شه یا این سوالای اضافه برای .....

Junior Member Sara1048 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Global Technology Administration, Fairleigh Dickinson University

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh3320 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها منم امروز این سوالها رو ازم پرسیدن، ممنون میشم راهنمایی ام کنین که چی و چطوری جوابشون رو بدم:

1. Intended field of study
    2. Supervisor in Iran
    3. Intended supervisor in Canada
    4. List of publications

ممنون
    الان وقتی من برای مستر میخوام برم تازه خب هیچ مقاله ای ندادم که تو لیسانس !!! الان اینکه یه 2 تا مقاله داخل دانشگاهی و کنفرانس دانسجویی داخلی همینطوری بنویسم بهتر از اینکه هیچی نگم، نه؟؟؟ آخه کسی که تازه داره برای مستر میره که هنوز رزومه تحصیلی پرباری نداره!!!! چی بنویسم به نظرتون؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1048 نمایش پست ها
    الان وقتی من برای مستر میخوام برم تازه خب هیچ مقاله ای ندادم که تو لیسانس !!! الان اینکه یه 2 تا مقاله داخل دانشگاهی و کنفرانس دانسجویی داخلی همینطوری بنویسم بهتر از اینکه هیچی نگم، نه؟؟؟ آخه کسی که تازه داره برای مستر میره که هنوز رزومه تحصیلی پرباری نداره!!!! چی بنویسم به نظرتون؟
    ببینید سفارت نمی خواد که توانایی علمی شما رو ارزیابی کنه بلکه می خواد ببینه که این مقالات شما برای امنیت کانادا خطرناک نباشه!!!!
    می تونید اون دو تا مقاله داخلی رو بنویسید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

امروز برای من هم همین سوالات اومده!! اینکه وقتی اطلاعات اضافه اینطوری درخواست میکنن یعنی داره شانس اکسپت شدن بالا میره و در واقع فعلاً از ریجکشن قطعی فاصله گرفتیم درسته؟؟؟؟ این یعنی امیدمون بیشتر شه یا این سوالای اضافه برای .....
    این سوالات یعنی که پرونده شما در سکیوریتی چک هست و اگر از لحاظ امنیتی مشکل نداشته باشه به امید خدا پاس ریکوست میشید. (مرحله هدف از اومدن به کانادا و تای و ... اینا رو گذرونده)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member atabey آواتار ها

دوست عزیز، نیت رو بر خیر و خوبی بگذارید. تنها نتیجه ای که از این سوالات میشه گرفت اینه که تو بررسی اولیه آفیسر، پرونده شما مشکلی نداشته و رفتین به چک امنیتی که بالای 90% بجه ها مشکلی توش ندارن. پس باید امیدوار بود.

یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Senior Member atabey آواتار ها

نظر شخصی من اینه که مقاله تو مرحله بکگراند چک تنها دردسر داره ... به قول دوست بزرگوار، تنها به درد بررسی میزان شرارت می خوره پس هر چه بچه مثبت تر بهتر. تازه این رو هم در نظر داشته باشید که تعداد زیادی از دوستان کلا رشته تحصیلیشون مقاله خیز نیست و مقاله ندارن ...

کلا هر چه کمتر اطلاعات بدید بهتره ... شاید یکی از بهترین پاسخ ها NA هست!

یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Banned

سلام دوستان. بعد از حدود 10 روز از ارسال مدارک به سفارت، 2 ایمیل برای من اومده، با توجه به کمبود وقت اگه زود جواب بدید ممنون می شم:
    اولی Proof of funds for studying in Canada رو از من خواسته. من که این مدارک بانکی رو واسشون فرستاده بودم،
    1- چه دلیلی داشته که دوباره از من اینو خواستند؟ آیا واسشون قابل قبول نبوده و باید مدارک جدید بفرستم؟
    2- مدارک بانکی کافیه؟ یا مدارک دیگه ای مثل تعهد نامه ساپورتر، منبع درآمد ساپورتر و مخصوصا سند هم باید بذارم؟
    3- مدارک رو به صورت یک فایل PDF ریپلای کنم؟

دومین ایمیل همون سوالای معروف در قالب یه فایل ورد هست + رزومه که اونا رو هم قبلا فرستاده بودم:
    در مورد سوال آخر این ایمیل که Source of funding for studies in Canada هست،
    1- آیا باید منبع پولای خودم و ساپورترمو بذارم؟ یعنی فیش حقوقی خودم و منبع بدست آوردن پولای ساپورتر؟! یا همون مدارک بانکی فقط کافیه؟
    2- آیا باید فقط توضیحات بنویسم یا باید فایل مربوط هم اتچ کنم؟
    3- همون فایل ورد رو کامل کنم بفرستم یا PDFَش کنم؟

ممنونم از جوابتون