صفحه 72 از 387 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با اسک کویسشن و داک ریکویست و نحوه پاسخ گویی به آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط sdbadeli6 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم اسک شدم و تو فرمی که 6 تا سوال رو ازم پرسیده یکیش اسم سوپروایزر تو ایرانه Supervisor in Iran for previous studiesدر حالی که من مدرک فوق رو از مالزی گرفتم ...
    حالا به نظرتون اشتباه از آونها بوده یا منظورشون سوپروایزر لیسانسه ؟؟ ...
    این پرسشنامه برای دانشجویان ایرانی ه و به طور کلی فرض رو بر این گذاشتن که مقاطع قبلی تحصیلی رو هم در ایران بودن. برای شما هم همون تمپلیتی رو که برای همه می فرستن بدون تغییر فرستادن.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط aralizadegan نمایش پست ها
    سلام
    منم دانشجوی BS ام که تابستون تموم میشم. برا من یک ایمیل اومده بود که توش سه تا چیزخواسته بود:
    1- Completed questionnaire attached to this e- mail
    2- Your CV as a separate PDF document
    3- Unconditional acceptance from school in Canada or letter of acceptance indicating that you have met conditions of your admission (ie.school in Canada has received proof of Bachelor completion as required by Letter of Acceptance)

ممنون. فرم منم همون هفت تا سواله معروفه، اشتباه نوشته بودم شیش تا سوال. به من یک هفته وقت دادن که بفرستم.

همینطور که میبینید سوال سوم من تقریبا شبیه ایمیل دوم شماست با این تفاوت که از من Reference Letter نخواستن. من از بچه ها پرس و جو کردم گفتن بهتره برای اینکه ریجکتت نکن یه توضیح بنویسی که پذیرش شرطی تو دانشگاه های کانادا معموله و من برای اینکه به موقع ویزا بگیرم زودتر اقدام کردم و به محض اینکه فارغ التحصیل شدم مدارکو براتون میفرستم.

یه سوال داشتم ازتون. فرم پرسشنامه ای که به من فرستاده شده 7 تا سوال داره. میشه خلاصه ای از سوالهای فرمتونو بنویسید؟
    سوال دومم اینه که چقدر وقت دادن بهت؟
    ممنون. مال من هم همون هفت تا سوال معروف بود اشتباه نوشته بودم شیش تا سوال. وقت هم یک هفته دادن که این چیزا رو براشون بفرستم.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط kibrickle71 نمایش پست ها
    ممنون. مال من هم همون هفت تا سوال معروف بود اشتباه نوشته بودم شیش تا سوال. وقت هم یک هفته دادن که این چیزا رو براشون بفرستم.
    به من تقریبا یک ماه وقت دادن. من اکثرا شنیدم که یک هفته بوده نمی دونم چرا به من یه ماه دادن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering- High frequency Electronics and Communication circuit

سلام دوستان
    من هفته پیش یک ایمیل دریافت کردم که فقط گفته بود

Dear Applicant/s

We are writing regarding your ONLINE visa application/s to Canada. You should provide the requested information/documentation below as a direct REPLY to this e-mail even if you have already provided some/all of them online.

- Complete properly the Additional Family Info IMM5645 (PLEASE see attached) .
    You must answer to all questions put to you on the form.
    Please note that you are kindly requested to submit the above as soon as possible.
    Please note that your application could NOT be further processed before the receipt of the above information/documentation.
    Please DO NOT change the subject line of this e-mail when you are replying. Failure to do so may cause delays in processing times.

NB: Failure to comply with this request within the delay allocated will result in an automatic refusal of your application.

Thank you for your cooperation

در حالی که من این فرم رو قبلا فرستاده بودم و کامل هم بود!
    میشه راهنمایی کنین که این چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RFIC نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته پیش یک ایمیل دریافت کردم که فقط گفته بود

Dear Applicant/s

We are writing regarding your ONLINE visa application/s to Canada. You should provide the requested information/documentation below as a direct REPLY to this e-mail even if you have already provided some/all of them online.

- Complete properly the Additional Family Info IMM5645 (PLEASE see attached) .
    You must answer to all questions put to you on the form.
    Please note that you are kindly requested to submit the above as soon as possible.
    Please note that your application could NOT be further processed before the receipt of the above information/documentation.
    Please DO NOT change the subject line of this e-mail when you are replying. Failure to do so may cause delays in processing times.

NB: Failure to comply with this request within the delay allocated will result in an automatic refusal of your application.

Thank you for your cooperation

در حالی که من این فرم رو قبلا فرستاده بودم و کامل هم بود!
    میشه راهنمایی کنین که این چی بوده؟

سلام
    بنظرم فرمی که فرستادید رو آپلود کنید تا ببینیم مشکل چی بوده! اگر میخواین کسی تو فروم اطلاعات شما رو نبینه میتونید اطلاعات غیر واقعی بذارید مثلا اسم و شغل پدرتون رو تغییر بدید ولی شبیه باشه به چیزی که فرستادید

دوستان از زمانی که جواب سوالات و رزومه رو براشون میفرستیم حدودا چه قدر طول میکشه تا معلوم بشه شیریم یا روباه؟ )

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.gh نمایش پست ها
    سلامبنظرم فرمی که فرستادید رو آپلود کنید تا ببینیم مشکل چی بوده! اگر میخواین کسی تو فروم اطلاعات شما رو نبینه میتونید اطلاعات غیر واقعی بذارید مثلا اسم و شغل پدرتون رو تغییر بدید ولی شبیه باشه به چیزی که فرستادید
    خیلی ممنون. یعنی این داک ریکوئست نبوده؟

خیلی ممنون. یعنی این داک ریکوئست نبوده؟
    چرا، هر موقعی مدرکی بخوان میشه داک رکوئست ولی اون داک رکوئستی که قبل از background check هست در واقع cv هست. اینی که از شما خواستن به علت نقص مدارکتون بوده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.gh نمایش پست ها
    چرا، هر موقعی مدرکی بخوان میشه داک رکوئست ولی اون داک رکوئستی که قبل از background check هست در واقع cv هست. اینی که از شما خواستن به علت نقص مدارکتون بوده
    ممنون ولی من فایل وفرستاده بودم! دوباره هم همین و فرستادم. لینک زیر اپلودش کردم البته مشخصات و عوض کردم. لطفا یه نگاهی بهش بندازین

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...2540dd33487406

ممنون ولی من فایل وفرستاده بودم! دوباره هم همین و فرستادم. لینک زیر اپلودش کردم البته مشخصات و عوض کردم. لطفا یه نگاهی بهش بندازین

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...2540dd33487406
    خب 3 تا اشکال داره:
    1- اسمها رو به فارسی ننوشتید
    2- شغل فعلی افراد رو ننوشتید
    3- محل تولد رو هم ننوشتید