صفحه 65 از 387 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 3867

موضوع: آخرین وضعیت پرونده-درخواست مدارک و اطلاعات تکمیلی (doc/questions request)

ApplyAbroad Guardian

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmahdavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای آنلابن کانادا اقدام کردم و دو سه روزی میشه که اطلاعات بیومتریک رو تو استانبول دادم.
    امروز برام یه ایمیل اومده که باید سولات مخصوص ایرانیا و همچنین رزومه رو دوباره براشون ایمیل کنم. تو سوالای مخصوص ایرانیا یه مورد اضافه شده که برام تازگی داره. خواستم از شما مشاوره بگیرم. سوال آخرش اینه:

Upon return to Iran, what employment plans do you have in place? At which company or organization and in what field of work?

• Name of company
    • Duties
    • Name of supervisors

حالا با توجه به اینکه من هیچ جاب آفری ارائه ندادم، جواب این سوال چی بدم؟
    آفیسر از شما دقیقا جواب این سوالات و وضعیت جاب آفر شما رو می خواد بنابراین سعی کنید از شرکتی جائی تهیه کنید (حتی فرمالیته) و بهش جواب بدید . اگرچه در اسک مدرک نمی خواد و تنها پاسخ به سوال کافیه به دلیل اینکه شما قبلا مدرک رو ارائه نکرده بودید فکر می کنم ضرری نداشته باشه که اسکن جاب آفرتون رو هم بفرستید (می تونید بگید جدیدا یه آفر خوب بهم شده و الان مدرکشو می فرستم.)
    موفق باشید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با اسک کویسشن و داک ریکویست و نحوه پاسخ گویی به آنها

منم 2تا فرم سوال واسم اومد که فقط study permit رو جواب دادم آخه سوالاتشون تقریبا یکی بود، حالا نمیدونم چیکار کنم، یکم استرس گرفتم

Junior Member

با سلام،
    همسرم بعد از دو سری داک رکوئست، اسک شده. دفعات پیش که ایمیل ارسالی سفارت را برایشان ریپلای می‌کرد، نامه‌ای مبنی بر رسیدن مدارک برایش ارسال می‌شد. اما این سری با وجود دوبار ارسال فرم‌ها نامه‌ای برایش فرستاده نشده است. به نظرتون مشکلی نیست؟
    ویرایش توسط mozhdehb : April 16th, 2014 در ساعت 10:54 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhdehb نمایش پست ها
    با سلام،
    همسرم بعد از دو سری داک رکوئست، اسک شده. دفعات پیش که ایمیل ارسالی سفارت را برایشان ریپلای می‌کرد، نامه‌ای مبنی بر رسیدن مدارک برایش ارسال می‌شد. اما این سری با وجود دوبار ارسال فرم‌ها نامه‌ای برایش فرستاده نشده است. به نظرتون مشکلی نیست؟
    سلام دوست عزیز،
    من هم اسک شدم و ایمیلشونو جواب دادم ولی ایمیلی نیومد مبنی بر اینکه ما مدارکتو گرفتیم. من فکر می کنم همسر شما وقتی داک رکوئست شده و مدارک رو فرستاده همچین ایمیلی اومده براش و برای اسک همچین ایمیلی نگرفته باشه، درسته؟

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوالی پیش اومده برام ممنون میشم اگه جواب بدین.
    بعداز اسک شدن در مورد اون دوتا فرم و cv و جواب دادن به میلشون، آیا میلی میاد مبنی بر اینکه مدارکمون رسیده؟ ظاهرا برای داک رکوئست میاد ولی برای اسک نه، درسته؟
    لازمه دوباره بفرستیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fundamental نمایش پست ها
    ویزای دانشجویی مربوط به همسرم هست.اطلاعات من در جدول open work permit موجود هست.
    پذیرش خانمتون از دانشگاه در استان کبک هست؟
    در خصوص CAQ برای کسائیکه اپن ورک پرمیت اقدام می کنند سوال دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila1363 نمایش پست ها
    پذیرش خانمتون از دانشگاه در استان کبک هست؟
    در خصوص CAQ برای کسائیکه اپن ورک پرمیت اقدام می کنند سوال دارم؟
    خیر از کبک نیست.متاسفانه من در مورد کبک اطلاعی ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhkme نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوالی پیش اومده برام ممنون میشم اگه جواب بدین.
    بعداز اسک شدن در مورد اون دوتا فرم و cv و جواب دادن به میلشون، آیا میلی میاد مبنی بر اینکه مدارکمون رسیده؟ ظاهرا برای داک رکوئست میاد ولی برای اسک نه، درسته؟
    لازمه دوباره بفرستیم؟
    آقا کسی نبود جواب مارو بده؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhkme نمایش پست ها
    آقا کسی نبود جواب مارو بده؟
    ممنون
    سلام
    بعد از اسک که حاوی سوالات و درخواست Cv هست، یک ایمیل کانفرمیشن میاد. با این مضمون : We have received your correspondence. البته من شنیدم برا بعضی ها نیومده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jiru نمایش پست ها
    سلام
    بعد از اسک که حاوی سوالات و درخواست Cv هست، یک ایمیل کانفرمیشن میاد. با این مضمون : We have received your correspondence. البته من شنیدم برا بعضی ها نیومده
    ممنونم، یعنی الان دوباره میلو بفرستم به نظر شما؟