نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 202 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member

پیش فرض بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

دوستان جواب آزمون آزمایش معمولا کی میاد ؟ من 5 شنبه امتحان دادم . ضمنا کجا تصحیح میشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تالار ویژه ی خرید و فروش ووچر (Voucher) برای iBT TOEFL

من ۳ ماه پیش آزمون آزمایشی‌ خود ای توی اس‌ (ETS) را ثبت نام کردم . فرصت نکردم که آزمون را بزنم. این سایت را ببین میتونی‌ ببینی‌
    http://toeflpractice.ets.org، بعد از زدن آزمون ، نمره بر اساس بانک ای تی اس به شما داده میشه و نزدیک به خود آزمون تافل هستش . من یک دونه را امتحان کردم و نتیجه تستreading va listening یکی در آمد
    اگر دوست داشته باشید هزینه را یک طوری به ریال پرداخت کنید من می‌تونم شماره سریال آزمون را بدم که وارد بشین ، شرمنده که نمی‌‌تونم رایگان بدم،
    هزینش ۴۵ دلار هستش که معادل ریالی ان را برسونید آزمون مال شما میشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

سلام دوستان
    من مي خوام يه آزمون تافل آزمايشي توي سازمان سنجش بدم،آزمون اصلي رو ثبت نام كردم و ووچرآزمون اصلي روبه صورت اينترنتي خريدم،حالا مي خوام ووچرآزمون آزمايشي روهم به همين طريق بخرم اماهرچي گشتم چيزي پيدانكردم تنها اين لينكه:http://tpo.sanjesh.org/Guide.aspx
    كسي ميتونه راهنمايي كنه كه مجبورنشم حضوري برم؟ممنون ميشم

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط s_hadis83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مي خوام يه آزمون تافل آزمايشي توي سازمان سنجش بدم،آزمون اصلي رو ثبت نام كردم و ووچرآزمون اصلي روبه صورت اينترنتي خريدم،حالا مي خوام ووچرآزمون آزمايشي روهم به همين طريق بخرم اماهرچي گشتم چيزي پيدانكردم تنها اين لينكه:http://tpo.sanjesh.org/Guide.aspx
    انگار چند وقتی هست که سازمان سنجش دیگه آزمون آزمایشی نمی گیره. برای اطمینان بیشتر می تونید با سازمان سنجش تماس بگیرید و سوال کنید : 88922242
    شما می تونید در موسسه امیربهادر امتحان آزمایشی بدید.
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    انگار چند وقتی هست که سازمان سنجش دیگه آزمون آزمایشی نمی گیره. برای اطمینان بیشتر می تونید با سازمان سنجش تماس بگیرید و سوال کنید : 88922242
    شما می تونید در موسسه امیربهادر امتحان آزمایشی بدید.
    من 6 بار در آزمون آزمايشي اميربهادر شركت كردم. آزمون در جوي كاملا شبيه آزمون اصلي برگزار ميشه و همشون از بانكهاي اصلي ETS
    به عبارت ديگه همون آزمونهاي TPO هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_hadis83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک وچر دارم ، اگر خواستی میتونم در اختیار شما بگذارم .

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Reza نمایش پست ها
    من 6 بار در آزمون آزمايشي اميربهادر شركت كردم. آزمون در جوي كاملا شبيه آزمون اصلي برگزار ميشه و همشون از بانكهاي اصلي ETS
    به عبارت ديگه همون آزمونهاي TPO هست.
    خب امتحان اصلی رو هم دادین؟؟ نمره تون چند شده؟چقدر تفاوت بین سختی سوالات هست؟؟؟ نمره های تست آزمایشیتون با اصلیتون چقدر متفاوته؟؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    خب امتحان اصلی رو هم دادین؟؟ نمره تون چند شده؟چقدر تفاوت بین سختی سوالات هست؟؟؟ نمره های تست آزمایشیتون با اصلیتون چقدر متفاوته؟؟؟
    ممنون
    من تجربه خودم رو می گم. خیلی مفید بود. نمره ریدینگ و لیسنینگ اش نسبتا دقیقه. رایتینگ و اسپیکینگ چون با ماشین تصحیح می شه همه رو یه حدود میده. اما در کل مفیده .
    نمره من تو آزمایشی 95 شد دو هفته بعد تافل دادم 99 شدم.
    همسرم 75 شد و دو هفته بعد تافلش 71 شد.
    یعنی تقریب نسبتا خوبی از نمره تون میده و اگه تو همون محل تافل امتحان بدین، شرایط امتحان رو یه بار تجربه می کنید و استرستون کلی کم می شه.
    ....Our Hopes and Expectations

Junior Member ya3r آواتار ها

پیش فرض بحث راجع به T__P__O های شرکت E-T-S ، سوالات تکراری يا احتمالا سوال و جوابهاي اشتباه!

دوستانی که از سوالات تی پی او استفاده کردن کردن یه فیدبکی (پ .خ) به من بدن که خوب بوده و اینکه چقدر مفیده میتونه باشه برای آزمون. خودم هنوز فرصت نکردم چکشون کنم.

PAPAR جان این پست فقط برای اطلاع رسانی بوده و پس از اینکه چندروزی بچه ها دیدنش لطفا حذفش کن.
    از هر کاری که میترسی، انجامش بده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : T**B**O های شرکت E***T***S

نقل قول نوشته اصلی توسط ya3r نمایش پست ها
    دوستانی که از سوالات تی پی او استفاده کردن کردن یه فیدبکی (پ .خ) به من بدن که خوب بوده و اینکه چقدر مفیده میتونه باشه برای آزمون. خودم هنوز فرصت نکردم چکشون کنم.

PAPAR جان این پست فقط برای اطلاع رسانی بوده و پس از اینکه چندروزی بچه ها دیدنش لطفا حذفش کن.
    عالیه! دمت گرم! دیگه چی از این بهتر که دقیقا با سوالات اصلی تافل تمرین کنی
    فعلا دو سری لیسنینگش رو زدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)