نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 154 از 202 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام بچه ها
    دوستان یک بخش بود که در مورد جواب های TPO بحث می کردن بچه ها و تصحیحاتش رو می ذاشتن تو فروم. من پیداش نمی کنم از دوستان کسی می دونه کجا بود؟ با تشکر

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام
    کسی فایل ورد کامل تمامی ریدینگ هارو داره؟ من این تی پی او ها رو از کسی گرفتم ولی فایل هاش فرمت text دارند و با word باز نمیشه و خطا میدن!

Junior Member

سلام
    میخواستم خواهش کنم راهنمایی کنید
    من باید خودمو واسه تافل آماده کنم
    بعد TPO تا 30 رو دارم

آیا نسخه جدید تری از TPO هست؟ یعنی 30 به بعدشم اومده؟
    از کجا میتونم دانلود کنم
    ظاهرا از اینجا برداشتن
    کلا TPO رو بخونم یا ETS با توجه به اینکه وقتم کمه

بعد یه سریا میگن یه سری از سوالا تکراریه و معروفم هستن، لیست این سوالای تکراری رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
    ویرایش توسط sara666666 : November 27th, 2015 در ساعت 07:22 PM

من این فایل TPO 1-24 رو قبلا دانلود کرده بودم. الان که فایل های صوتیش رو نگاه میکنم، هیچ فایل صوتی مربوط به speaking نداره. البته نمیدونم توی کدوم فایل متنی بود که دیدم جواب سوالات speaking رو نوشته، اما فایل صوتیش وجود نداره. آیا برای همه همینطوره؟ همچنین این فایل های جدید که گویا تا 32 هم اومده هم همینطوره؟

همچنین من یه فایل word داخلش میبینم که همه ی listening ها توش هست. اما خبری از reading نیست. آیا مال شما هم فایل کامل ریدینگ هارو نداره؟

سلام
    من ترجمه این دکمه های چینی تو نرم افزر را میخواستم ،اشتباهی یکیو میزنم همه جواب هارو پاک میکنه یا میپره بیرون ؟
    اگر کسی لطفا اسکرن شات بگیره از دکمه ها معنیش را بنویسه ممنون میشم

سلام دوستان
    به کمک فوری احتیاج دارم
    چطور میتونم تی پی او های 25 به بعد رو دانلود کنم؟؟
    شنبه امتحان دارم.
    تازه متوجه شدم غیر فعال هستن از 25 به بعد.
    ممنون میشم.

دوستان من ورژن جدید رو دانلود کردم، حالا باید چجوری آزمون ها رو دانلود کنم؟ ارور میده وقتی روش کلیک میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh1991 نمایش پست ها
    دوستان من ورژن جدید رو دانلود کردم، حالا باید چجوری آزمون ها رو دانلود کنم؟ ارور میده وقتی روش کلیک میکنم.
    اگه ورژن 5.1 رو دانلود کردی که رو هر آزمون که کلیک کنی خودش شروع میکنه به دانلود کردن آزمون.

نقل قول نوشته اصلی توسط raminziaei نمایش پست ها
    اگه ورژن 5.1 رو دانلود کردی که رو هر آزمون که کلیک کنی خودش شروع میکنه به دانلود کردن آزمون.
    تا 25 یا 50 درصد میره و متوقف میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh1991 نمایش پست ها
    تا 25 یا 50 درصد میره و متوقف میشه
    گاهی یه همچین اِرورهایی پیش میاد. یه بار نرم افزار رو ببندید و باز کنید و یا اینکه سیستمتون رو restart کنین احتمالاً درست بشه.
    یا اینکه به قول این دوستمون از امتحانهای آنلاین TPO استفاده کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)