نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 148 از 202 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

دروود

دوستان خاستم تجربمو بهتون برسونم. بیشتر تمرکزتون رو بزارین رو 1 تا 34 اینها واقعا نزدیک به آزمونند. فایلهای اکسترا هم بی کیفیتند، هم تکراری زیاد دارند و حتی ترس از موثق بودنشون هست که آیا خود ای تی اس آزمونه یا نه. من که هر کار میکنم و با خودم کلی کلانجر رفتم نتونستم بپذیرم اینا آزمونهای ای تی اس، اخه مگه داریم مگه میشه این همه تکرار....
    در کل برای خوندن بد نیست اما قابل اعتماد مثه 34 تای اول (25 تا 34 فوق العاده اند) نستاند

روز خوش

Junior Member Vahid_007_006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

من فایل رو با ***** شکن دانلود کردم ولی اصلا اکسترکت نمیشه و اروور می ده می گه فایل خرابه میشه دوباره یکی درستش رو بذاره لطفا

سلام دوستان
    اولا خیلی ممنون از همگی بخاطر همکاری که در این فرم دارین

من تی * پی *** او *** رو از هامون سایت چ*** دانلود کردم
    اینکه بعضی از دوستان میگن که بعد از نصب چیزی دیده نمیشه یعنی لیسته تست ها میاد ولی خالی هست، اینه که شما تو این ورژن باید تک تک دانلود کنید تست ها رو از داخله هامون صفحه، وقتی روی هر تست میزنین یک پنجره باز میشه که باتن سمته چپ رو باید بزنین که شروع به دانلود میکنه.

خوب این از این ، والی اصل قضیه مربوط به تستهای جدید یعنی ۳۵-۳۶-۳۷- و اکسترا ها هاست ، که من هم با اونا مشکل دارم، وقتی که میزنم دانلود بشه یک پنجره باز میشه که باید پور کنیم که چی *** نوشته ، یک جوری مثل رجیستر کردن میمونه والی خوب نمیدونم چی هاست .

ممنون میشم اگر کسی متوجه میشه یا میدونه چه کاری باید کرد راهنمای کنه

با سپاس

سلام من دوباره دانلود کردم و متاسفانه بازم کار نمیکنه....یکیشون نصب شده ولی گزینه تست یا پرکتیس رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته...کسی نمیتونه برام ایمیل کنه ؟
    یا اگه کسی با موفقت استفاده کرده مرحله به مرحله توضیح بده..امتحان من نزدیکه و هرکاری میکنم نمیشه
    میشه لینک ها رو بفرستید من ار همون لینک قبلی ها دانلود کردم همه رو
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

نقل قول نوشته اصلی توسط lupine_pink نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اولا خیلی ممنون از همگی بخاطر همکاری که در این فرم دارین

من تی * پی *** او *** رو از هامون سایت چ*** دانلود کردم
    اینکه بعضی از دوستان میگن که بعد از نصب چیزی دیده نمیشه یعنی لیسته تست ها میاد ولی خالی هست، اینه که شما تو این ورژن باید تک تک دانلود کنید تست ها رو از داخله هامون صفحه، وقتی روی هر تست میزنین یک پنجره باز میشه که باتن سمته چپ رو باید بزنین که شروع به دانلود میکنه.

خوب این از این ، والی اصل قضیه مربوط به تستهای جدید یعنی ۳۵-۳۶-۳۷- و اکسترا ها هاست ، که من هم با اونا مشکل دارم، وقتی که میزنم دانلود بشه یک پنجره باز میشه که باید پور کنیم که چی *** نوشته ، یک جوری مثل رجیستر کردن میمونه والی خوب نمیدونم چی هاست .

ممنون میشم اگر کسی متوجه میشه یا میدونه چه کاری باید کرد راهنمای کنه

با سپاس
    شما كلاً بيخيالِ شماره ٣٥ به بعد بشو، چون هم ريدينگ ها تكرارى ميشن و كيفيت ليسنينگ مياد پايين كه قابل فهم نيست. رايتينگ هم تكرارى ميشه و براى اينتگريد و اسپيكينگ يه نفر چينى ليسنينگ رو ميخونه. ضمن اينكه پاسخنامه هم مشكل داره. چيزى جز اعصاب خوردى ندارن او آخريا

سلام ..
    این گزینه های چینی تو نرم افزار را به ترتیب از چپ به راست کسی میدونه یعنی چی ؟
    اگر اسکرین شات بگذارین بگین ممنون میشم
    در ضمن تو حالت practice وقتی تست را میزنیم از کجا بدونیم جوابش چی هست .من چیزی پیدا نکردم

سلام<br>دوستان دکمه های چینی نرم افزار را کسی هست که بتونه اسکرین شات بگذاره معنی کنه ؟<br>در ضمن من practice که میزنم جواب هاش را از کجا میتونم بعد هر تست جوابش رو ببینم

سلام
    دوستان یه سوال. آیا میشه سرعت اسپیچ رو در نرم افزر تنظیم کرد؟ ورژن 4.3 رو دارم. بعد تو آزمون واقعی با همین سرعت صحبت میکنن یا سریع تر هست؟ این واسم خیلی مهمه چون وقتی عده ای سریع صحبت کنن حتی فارسی خیلی چیزا رو نمیشنوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    سلام<br>دوستان دکمه های چینی نرم افزار را کسی هست که بتونه اسکرین شات بگذاره معنی کنه ؟<br>در ضمن من practice که میزنم جواب هاش را از کجا میتونم بعد هر تست جوابش رو ببینم
    بالای هر صفحه گزینه ریپورت داره اون رو باید بزنید

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی جواب تشریحی tpo شماره 24 تا 37 رو داره میشه خودش یا لینکشو بذاره؟نمونه اسپیکینگ و رایتینگش رو میشه پیدا کرد؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)