نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 129 از 202 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

سلام به همه دوستان
    کسی میدونه معنی اون سه تا گزینه به زبان چینی تو نرم افزار چیه؟ همون سه تا گزینه بالا سمت چپی داخل صفحه ایی که سوالات داره نمایش داده میشه رو منظورمه؟ (چون زبان چینیم ضعیفه به همین خاطر اگه ممکنه از دوستان راهنمایی کنه؟)

یکی از این گزینه های بالا رو زدم کلا هر چی زده بودم رو پاک کرد تازه می خواستم بررسی کنم ببینم کدوم سوال رو غلط و کدوم رو درست زدم. دوستان راهی هست برای برگردوندنه جوابهای ریپورت یا که دیگه کلا پاک شدن؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید
    من عکسش رو گرفتم اگه از دوستان کسی در مورد این گزینه ها اطلاعی داره لطفا بگه تا بقیه اینطوری نشن. البته یکسریش رو من خودم پیدا کردم که برام به قیمت از دست دادن جوابهام تموم شد و ازش عکس انداختم و شماره بندی کردم که در زیر میگم:
    شماره 11 همونی که همه جوابهام رو پاک کرد
    شماره های 7-8-9-10 هم مربوط میشه به سوالات چهار بخش امتحانی ریدینگ-لیسینینگ - اسپیکینگ - رایتینگ
    1.PNG
    ویرایش توسط Souri_RS : June 18th, 2015 در ساعت 12:16 AM

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

سلام ببخشید دو تا سوال داشتم

1. متن فایلهای صوتی رایتینگ و اسپیکینگ رو میخواستم ببینم از کجا میتونم بگیریم.
    2. تو سوالات لیستنینگ پنج گزینه ای دو امتیازی، کی 1 و کی 2 امتیاز میگیریم.

با آرزوی موفقیت برای همه کسایی که تافل دارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

سلام دووووستان
    یکی از دوستانی که تو کار دانلود ت + پ + ی + او ها قوی اِ بیاد این سری جدیدی که برادران چینی ارائه کردن را دانلود کنیم.
    سری V5.1 نرم افزار اومده که شامل 37 تا آزمون می باشد(دو تا اکسترآ ها که قبلا داشتیم بعلاوه یک آزمون دیگه).
    لطفا هر چی سریعتر این عمل را انجام دهید
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milados نمایش پست ها
    سلام دووووستان
    یکی از دوستانی که تو کار دانلود ت + پ + ی + او ها قوی اِ بیاد این سری جدیدی که برادران چینی ارائه کردن را دانلود کنیم.
    سری V5.1 نرم افزار اومده که شامل 37 تا آزمون می باشد(دو تا اکسترآ ها که قبلا داشتیم بعلاوه یک آزمون دیگه).
    لطفا هر چی سریعتر این عمل را انجام دهید
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    اگه ممکنه لینکشو هم قرار بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

نقل قول نوشته اصلی توسط neginjoon نمایش پست ها
    [/RIGHT]

سلام دوست عزیز
    اگه ممکنه لینکشو هم قرار بدید
    راستش من یه لینک گذاشتم، ولی ادمین گـــــــــــــل شاکی شد
    کارش یه مقدار سخته.
    باید اکانت بسازی تو این سایتای چینی و یه خورده دردِ سر داره.
    من 5-6 ساعت تلاش کردم ولی نشد.
    خواهشا یکی از افرادی که تو اینکار را حرفه ایی هست بیاد انجام بده.
    من 20 روز دیگه آزمون دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasir نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کسی میدونه معنی اون سه تا گزینه به زبان چینی تو نرم افزار چیه؟ همون سه تا گزینه بالا سمت چپی داخل صفحه ایی که سوالات داره نمایش داده میشه رو منظورمه؟ (چون زبان چینیم ضعیفه به همین خاطر اگه ممکنه از دوستان راهنمایی کنه؟)

یکی از این گزینه های بالا رو زدم کلا هر چی زده بودم رو پاک کرد تازه می خواستم بررسی کنم ببینم کدوم سوال رو غلط و کدوم رو درست زدم. دوستان راهی هست برای برگردوندنه جوابهای ریپورت یا که دیگه کلا پاک شدن؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید
    من عکسش رو گرفتم اگه از دوستان کسی در مورد این گزینه ها اطلاعی داره لطفا بگه تا بقیه اینطوری نشن. البته یکسریش رو من خودم پیدا کردم که برام به قیمت از دست دادن جوابهام تموم شد و ازش عکس انداختم و شماره بندی کردم که در زیر میگم:
    شماره 11 همونی که همه جوابهام رو پاک کرد
    شماره های 7-8-9-10 هم مربوط میشه به سوالات چهار بخش امتحانی ریدینگ-لیسینینگ - اسپیکینگ - رایتینگ
    1.PNG

2,3,4,5 رو دست نزن بهشون چون کلا میره تو قسمتی که همه چی چینی هست
    1 میره به منوی اصلی
    6 میره به فولدری که چوابات توش ثبت و ضبط میشه

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E_T_S

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    بفرما دوست من
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ests-%29/page2
    پست 18
    قرمز باشین

سلام ببخشید این لینک که برای ترنزکریپتهای اسپیکینگ داده شده کار نمیکنه. میخواستم اگه کسی ترنزکریپت اسپیکنیگ و رایتینگtpo ها رو میدونه تو فروم هست لطف کنه راهنماییم کنه

با آرزوی موفقیت

سلام دوستان
    شرمنده، ممکنه لینک دانلود TPO رو بذارید. من تا حالا باهاش کار نکردم و کاملا گیج میزنم در این مورد.
    لطفا لینک دانلودش رو بگید
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    2,3,4,5 رو دست نزن بهشون چون کلا میره تو قسمتی که همه چی چینی هست
    1 میره به منوی اصلی
    6 میره به فولدری که چوابات توش ثبت و ضبط میشه
    سلام به همه دوستان
    کسی نمیدونه من چطوری جوابهای یکی از تی پی او هام رو که به اشتباه با زدن یکی از گزینه های بالایی نرم افزار حذف کردم رو چطور می تونم برگردونم؟
    یک سوال دیگه هم داشتم اگه وسط تست مود بخوایم برگردیم به منوی اصلی مثلا بعد از اینکه لیسینینگ تموم شد میشه دوباره برگشت و از اسپیکینگ سوالها رو ادامه داد یا اینکه کلا هر چی زدم پاک میشه و باید از اول شروع کنیم؟
    یک چیز دیگه که به ذهنم رسید اینه که میتوم از طریق همین مورد 6 جوابام رو که پاک شدن برگردونم. البته امتحان کردم قبلا ولی چیزی سر در نیاوردم
    لطفا کسانی که با این نرم افزار کارکردن راهنمایی کنن تا دیگه بقیه دوستان دچار این مشکل نشن که با زدن یکی از گزینه ها تمام زحمتی که چهار ساعت کشیدن از بین بره.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasir نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کسی نمیدونه من چطوری جوابهای یکی از تی پی او هام رو که به اشتباه با زدن یکی از گزینه های بالایی نرم افزار حذف کردم رو چطور می تونم برگردونم؟
    یک سوال دیگه هم داشتم اگه وسط تست مود بخوایم برگردیم به منوی اصلی مثلا بعد از اینکه لیسینینگ تموم شد میشه دوباره برگشت و از اسپیکینگ سوالها رو ادامه داد یا اینکه کلا هر چی زدم پاک میشه و باید از اول شروع کنیم؟
    یک چیز دیگه که به ذهنم رسید اینه که میتوم از طریق همین مورد 6 جوابام رو که پاک شدن برگردونم. البته امتحان کردم قبلا ولی چیزی سر در نیاوردم
    لطفا کسانی که با این نرم افزار کارکردن راهنمایی کنن تا دیگه بقیه دوستان دچار این مشکل نشن که با زدن یکی از گزینه ها تمام زحمتی که چهار ساعت کشیدن از بین بره.
    one should not click on the button 11 unless he want to erase his answer.
    the other buttons are described in last posts.
    is there any other problem?
    i dont know how u can restore your answers!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)