نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 145 از 202 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام tpo31 reading 1 سوال ۴ من تو نرمافزار دیدم که c زاده که به نظرم غلط هست همچنین سوال ۶ ، ۷ .. از دوستان کسی جواب درست tpo ها را داره یا اونهائی که غلط هاست اینجا بگیم تا اصلاح بشه

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام دوستان من دنبال فایل extra ۱ و extera ۲ نرم‌افزار شبیه ساز هستم کسی‌ میتونی‌ این دو تا رو جداگانه جایی‌ آپلود کنه یا لینکی‌ بده که بتونم بردارم دوستان قبلا زحمت کشیده بودن و extra ۳ رو گذاشتن اما ۱ و ۲ رو هرچی‌ گشتم پیدا نکردم

Junior Member

سلام . دوستان تی پی او 23 بخش لیسنینگ سوال 29 و 30 به نظرتون جوابش درست هست؟ سوال 30 میپرسه که چرا پروفسور میگه facial expression در اجرای زنده مهم نیست؟ جواب درست رو نوشته تاکید بر این موضوغ که screen dancer ها نباید نگران faciel expression باشند. در حالی که به عنوان یکی از راه های ارتباط گرفتن با مخاطب همین facial expression رو میگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

سلام

دوستان من آیلتس داشتم باطل شده و الان یه ماهه دیگه تافل دارم. توی آیلتس اینجوری بود که اگر شما نصف تست ها رو درست میزدید تقریبا نصف نمره رو میگرفتید. وقتی تستای تی پی او رو میزدم فکر میکردم نمره لیسنینگشو اشتباه میده ولی وقتی کتاب ای تی اس رو گرفتم دیدم اخرش یه جدولی داره که نشون میده لیسنینگ تافل با ریدینگش و آیلتس فرق داره و نمره ای که تی پی او میداده درست بوده! میخواستم ببینم واقعا این نمره دهی درسته؟ چون اگر شما نصف تست ها رو تو لیسنینگ درست بزنید میشه 9 و اگر فقط 4 تا تست غلط بزنید میشه 24 و فکر کنم این خیلی مسخرس چون تو خوده ریدینگ تافل هم شما اگر 4 تا غلط داشته باشید میشه 29!

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinpour نمایش پست ها
    سلام

دوستان من آیلتس داشتم باطل شده و الان یه ماهه دیگه تافل دارم. توی آیلتس اینجوری بود که اگر شما نصف تست ها رو درست میزدید تقریبا نصف نمره رو میگرفتید. وقتی تستای تی پی او رو میزدم فکر میکردم نمره لیسنینگشو اشتباه میده ولی وقتی کتاب ای تی اس رو گرفتم دیدم اخرش یه جدولی داره که نشون میده لیسنینگ تافل با ریدینگش و آیلتس فرق داره و نمره ای که تی پی او میداده درست بوده! میخواستم ببینم واقعا این نمره دهی درسته؟ چون اگر شما نصف تست ها رو تو لیسنینگ درست بزنید میشه 9 و اگر فقط 4 تا تست غلط بزنید میشه 24 و فکر کنم این خیلی مسخرس چون تو خوده ریدینگ تافل هم شما اگر 4 تا غلط داشته باشید میشه 29!

ممنون
    اره منم به این موضوع بر خوردم
    به نظرم میاد یه جورایی به سوالات که غلط زدیم نمره منفی هم تعلق میگیره چون یک سوال منفی میتونه نمره زیادی ازمون کم کنه،
    برداشتم درسته یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinpour نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    چون سوالات نمره ی منفی ندارند، بنابرین شما اگه 42 سوال ریدینگ رو شانسی هم بزنید حد اقل نمره ی 10 رو می گیرید. به خاطر همینه که شما اگه 9 تا درست بزنید نمره تون میشه 0. و اگه 10 تا درست بزنید نمره تون میشه 1.
    در لیسینینگ هم؛
    به خاطر حذف کردن اثر پاسخ های شانسی هست که شما اگه از 33 سوال، 16 تا بزنید نمره تون میشه 9.
    فرمولش یه همچین چیزیه:
    16: تعداد پاسخ های درست شما
    8: تعداد پاسخ های درست، اگه کلا شانسی بزنید.
    16-8 =~ 8
    8: نمره ی شما!

یه چیز تو همین مایه ها. این رو توی یه کتاب آمار دیده م فکر کنم.
    ولی فکر کنم معیارهاشون پیچیده تر از این حرفا باشه و نمره ها رو به شکل دقیق تری استاندارد می کنن.

Junior Member

سلام دوستان.

اگر کسی لطف کنه و بگه چه جوری می تونم به tpo دسترسی بیدا کنم ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط hanieh1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

اگر کسی لطف کنه و بگه چه جوری می تونم به tpo دسترسی بیدا کنم ممنون می شم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%DA%98%D9%86-5

Junior Member

سلام دوستای خوب.
    من Tpoرو دانلود کردم به همراه فایلاش، اما اولا همه نوشته هاش چینیه! راهی نیست این درست شه؟!

سلام من فایل جدای tpo34 را میخوام چه پاور پوینت یا هر فرمت دیگه
    منون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)