نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 146 از 202 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

ممکن دوستان راهنمایی کنن که کدوم نسخه رو باید دانلود کنم؟ این یا این؟!

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E-T-S ، سوالات تکراری يا احتمالا سوال و جوابهاي ا

سلام من tpo27 رو دانلود کردم ولی صداش پخش نمیشه چطوری باید مشکلش رو فهمید. اولش نوشت باید فلش پلیر رو عوض کرد ولی بازم درست نشد. ممنون میشم راهنماییم کنین چند روز دیگه آزمون دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام
    دوستان من تا الان 7تا تی پی او زدم اما هرچی جلوتر میرم بنظرم سخت تر میشه، شما چی فکر میکنید؟
    یچیز دیگه اینکه اینارو زیاد خوب نمیزنم و همش فکر میکنم اگر تافل واقعی هم مثل اینه پس من نمره ی خوبی نمیارم!
    میخاستم ببینم شما دوستان چطور میزنید این تی پی او ها رو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tensor نمایش پست ها
    من نرم افزار جدید رو دانلود کردم
    با کل اون پکیج های 35 و 36 و 37 و extra و بعد ریختمشون تو فولدر resources
    ولی وقتی نرم افزار رو بار می می کنم و روی test کلیک می کنم، هیچی نشون نمیده صفحه سفیده
    عکسشو گذاشتم
    مشکل کجاست دوستان?

ممنون
    سلام.
    من هم یادمه چنین مشکلی داشتم.
    اینترنتت وصله. باید هر وقت میخواهی از این نرم افزار استفاده کنی، اینترنتت قطع باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiya1 نمایش پست ها
    سلام.
    اون که Simon قرار داده اند 34 تا آزمون داره و حجمش هم 1 گیگ باید باشه..
    اون یکی که ورژن 5.1 هست، 37 تا به علاوه دو تا اکسترا داره، که البته وقتی نصب شد باید از 1-34 رو با خود نرم افزار دانلود کرد و طول هم میکشه.
    همون 34 تایی هم خیلی خوبه و 35 تا 37 فقط ریدینگ های خوب (و البته بعضا تکراری) داره.

سلام.
    توی تی پی او چطور میتونم سرعت لسنینگ رو زیاد کنم؟

سلام ،من فایل جداگانه ۳۴،۳۵،۳۶،۳۷ را میخوام بدون نرم افزار ،اگر کسی داره لطفا لینکش را بده

نقل قول نوشته اصلی توسط imperfect2011 نمایش پست ها
    سلام.
    توی تی پی او چطور میتونم سرعت لسنینگ رو زیاد کنم؟
    سلام از فولدر resource در جایی که نرم افزارتون نصب شده به فایل های صوتی دسترسی دارید . میتونید با استفاده از یک پلیر مثل KMP و ....سرعت رو بالا ببرید

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiya1 نمایش پست ها
    منم این دوتا رو دانلود کردم ولی کار نمیکنه ! یعنی نصب شده کامل ولی وقتی رو گزینه test یا practice میزنم هیچ اتفاقی نمیافته ...باید چه کار کنم ؟
    ایا باید رجیستر بشم ؟ اگه اره چطوری اخه ؟
    اینترنتم هم قطع کردم نشد
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

من برنامه رو نصب کردم اما موقع اجرا اتفاق خاصی نمیوفته، یه صفحه سفید میاد با سه تا ایکون ک هرکدومو میزنم بازم اتفاقی نمیوفته، اینترنتم قطه، چکار میشه کرد؟
    اگر کسی لطف کنه توضیح بده ممنون میشم
    شدیدا نیاز دارم
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)