نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 160 از 202 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام بعد از ۳۴ چند تا tpo دیگه اومده اونها رو جداگونه میشه دونلود کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه توی انتخاب تی پی او ها؟ من وقتم اجازه میده که نهایتا بیستاشو بزنم.سوالم اینه که کدوم بیستا مناسبتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

ببخشيد من نميدونم بايد سوالم رو دقيقا كجا مطرح كنم
    ميخواستم بدونم از دوستان كسي اطلاع داره امكان ريختن فايلهاي ليسنينگ تي پي او روي ام پي تري يا گوشي وجود داره؟من ميخوام بعد از هر ازمون،اونها رو با سرعت بالاتر تمرين كنم،ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد

Junior Member

سلام چرا کسی سوالامونو جواب نمیده؟
    سطح تافل مثل تی پی او هاست؟ این آخریا واقعا ناامیدم کردن. آخه مثلا من با sample testa های کتاب کمبریج مشکلی ندارم.ولی این هارو اصلا خوب نمیزنم. یکی جواب بده لطفا!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    polytechnic-mechatronic

نقل قول نوشته اصلی توسط sanguinee نمایش پست ها
    سطح تافل مثل تی پی او هاست؟ این آخریا واقعا ناامیدم کردن. آخه مثلا من با sample testa های کتاب کمبریج مشکلی ندارم.ولی این هارو اصلا خوب نمیزنم. یکی جواب بده لطفا!!!!
    سطح ازمون اصلی یکم بالاتر از تی پی او هاس ولی اگه تی پی او ها رو کار کرده باشین استراکچر سوالات دستتون میاد به نظرم وقتتون رو رو منابع دیگه نذارین با همین تی پی او پیش برین اخراش به خودتون امیدوار میشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinkarami نمایش پست ها
    سطح ازمون اصلی یکم بالاتر از تی پی او هاس ولی اگه تی پی او ها رو کار کرده باشین استراکچر سوالات دستتون میاد به نظرم وقتتون رو رو منابع دیگه نذارین با همین تی پی او پیش برین اخراش به خودتون امیدوار میشین
    واقعا این جوریه؟ اتفاقا من جولوتر که میرم نمرم میاد پایینتر. و خیلی سخت به نظرم میان تی پی او ها. اگه امتحان اصلی سخت تر هم باشه دیگه امیدی ندارم
    ممنون که جواب دادین

Junior Member

سلام
    دوست عزیز من نظر شخصی خودم و عرض میکنم خدمتتون. امیدوارم بهتون کمک کنه. وقتی چندین تست رو از یک مجموعه کار میکنید انگار یه طوری کلا با اون مجموعه آشنا میشید و روندش دستتون میاد. من خودم تست های کمبریج رو کار نکردم که بتونم قطعی بگم اونا از تی-پی-او ها ساده تر هستند یا دشوارتر، ولی میتونم به طور قطعی بگم که اگر بیشتر روی تی-پی-او ها وقت بزارید و با حالت کلی اون ها آشنا بشید این حس ناامیدی کاملا از بین میره. تست های این مجموعه تا حد زیادی از لحاظ ساختار کلی به امتحان اصلی شباهت داره و به شما کمک میکنه که دید کلی شما نسبت به امتحان روشن تر و نزدیک تر بشه. به نظر من برای مثال ریدینگ امتحان از این مجموعه تا حدی سخت تر هست، سه قسمت دیگه ولی خیلی زیاد به به امتحان اصلی شباهت داره. اجازه ندید حالا که تلاش کردید و وقت گذاشتید ناامیدی سراغ شما بیاد. الان وقته اینه که با کار کردن این مجموعه نتیجه تلاش هاتون کم کم به بار بشینه، تلاش کنید و با دید بهتری به تی-پی-او ها نگاه کنید من مطمئنم که باهاش ارتباط برقرار خواهید کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atenafrn نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من نظر شخصی خودم و عرض میکنم خدمتتون. امیدوارم بهتون کمک کنه. وقتی چندین تست رو از یک مجموعه کار میکنید انگار یه طوری کلا با اون مجموعه آشنا میشید و روندش دستتون میاد. من خودم تست های کمبریج رو کار نکردم که بتونم قطعی بگم اونا از تی-پی-او ها ساده تر هستند یا دشوارتر، ولی میتونم به طور قطعی بگم که اگر بیشتر روی تی-پی-او ها وقت بزارید و با حالت کلی اون ها آشنا بشید این حس ناامیدی کاملا از بین میره. تست های این مجموعه تا حد زیادی از لحاظ ساختار کلی به امتحان اصلی شباهت داره و به شما کمک میکنه که دید کلی شما نسبت به امتحان روشن تر و نزدیک تر بشه. به نظر من برای مثال ریدینگ امتحان از این مجموعه تا حدی سخت تر هست، سه قسمت دیگه ولی خیلی زیاد به به امتحان اصلی شباهت داره. اجازه ندید حالا که تلاش کردید و وقت گذاشتید ناامیدی سراغ شما بیاد. الان وقته اینه که با کار کردن این مجموعه نتیجه تلاش هاتون کم کم به بار بشینه، تلاش کنید و با دید بهتری به تی-پی-او ها نگاه کنید من مطمئنم که باهاش ارتباط برقرار خواهید کرد.
    ممنون ازنظرتون
    ولی من تقریبا دارم به آخراش میرسم. دور و بر تی پی او بیستم. ولی هیچ پیشرفتی نداشتم. نزدیک 4 یا 5 نمره با تستای کمبریج اختلاف داره نمرم. وقتم کم میارم تو این تستا و غلط هام زیاده. با این حساب که تی پی او ها به امتحان اصلی نزدیک ترن پس من نتیجه خوبی نگرفتم. نمیدونم چرا پیشرفتم نمیکنم.
    بازم ممنونم که جواب دادین

Junior Member

ممنون ازنظرتون
    ولی من تقریبا دارم به آخراش میرسم. دور و بر تی پی او بیستم. ولی هیچ پیشرفتی نداشتم. نزدیک 4 یا 5 نمره با تستای کمبریج اختلاف داره نمرم. وقتم کم میارم تو این تستا و غلط هام زیاده. با این حساب که تی پی او ها به امتحان اصلی نزدیک ترن پس من نتیجه خوبی نگرفتم. نمیدونم چرا پیشرفتم نمیکنم.
    بازم ممنونم که جواب دادین
    والا من نمیتونم دقیق و مطمئن نظر بدم. در حال حاضر نظرم اینه که قبل از این که ادامه آزمون ها رو بررسی کنید. یک بار دیگه برگردید و این بار با دقت و عمق بیشتری هر آزمون رو بررسی کنید. ریدینگ ها رو بدون توجه به زمان برای درک کامل مطلب بخونید و بعد سوالات و پاسخ بدید (اگر چه چون یک دفع آزمون ها رو کار کردید قطعا پاسخ ها رو به خاطر دارید و این موضوع هم برای ریدینگ و هم برای لیسنینگ صادق هست ولی این بار سوالات و رو نه با قصد درست پاسخ دادن بلکه با قصد این که بدونید سوال چی رو میپرسه و شما کجا و چگونه باید پاسخ رو پیدا کنید، بخونید). در مورد لیسنینگ هم همین کارو کنید. شده چندین دفعه یک ترک و گوش کنید تا دقیق کل متن و متوجه بشید و وقتی سراغ سوالات میرید دیگه ابهامی نداشته باشید. در مورد اسپسکسنگ به نظرم بهترین کار همونی هست که در فروم بچه ها بر اون تاکید کردن برای هر تسکی هر تعداد دفعه ای که لازم هست صدای خودتون و ضبط کنید. گوش کنید و دفعه بعد سعی کیند بهتر جواب بدید. این کار و اینقد انجام بدید تا اون چیزی که به عنوان پاسخ به سوال می شنوید کاملا مطلوب باشه واسه خودتون. در مورد رایتینگ هم تمرین بسیار و خوندن رایتینگ دیگران بسیار کمک خواهد کرد.
    براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان من قبلا این تاپیک رو دیده بودم فهمیده بودم سیستم نمره دهی تی پی او غلطه، ولی در مورد سوالات چی؟جوابا همه درستن؟من یه موردی پیدا کردم که به نظرم درست نیست.منظورم سوال 8 ست اول توی تی پی او 4؟! یا نه جوابا کلا درستن؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)