نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 167 از 202 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

کانال تلگرام برزآبادی رو زیرو کردم تی پی او 34 تا 40 نبود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

دوستان، من نسخه های 34 تایی و 37 تایی رو دانلود کردم ولی هیچ کدوم روی ویندوز 10 اجرا نمی شه، روی درایو C نصب می شه ولی وقتی روش می زنم که باز بشه و اجراش کنم سیستم کند می شه و هیچ چی باز نمی شه، می خواستم ببینم کسی تجربه مشابهی داشته یا اینکه کسی روی ویندوز 10 اینا رو اجرا کرده؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano- MBA

سلام، دوستان تا الان چند تا TPO امده؟ من تا 34 رو دارم و آخرشا هستم تقریبا، می خوام بدونم که بیشتر از 34 تا هم مگه هست؟

سلام دوست عزیز 48 تا اومده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano- MBA

سلام
    کسی فقط متن ریدینگ 37,38,39 TPO رو داره لطف کنه برای من بزاره اینجا؟
    ویرایش توسط anfi : June 5th, 2016 در ساعت 11:23 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط anfi نمایش پست ها
    سلام، دوستان تا الان چند تا TPO امده؟ من تا 34 رو دارم و آخرشا هستم تقریبا، می خوام بدونم که بیشتر از 34 تا هم مگه هست؟
    سلام
    TPO تا 48 اومده ولی تا 37 در اخرین ورژن نرم افزار است. فایل های تکی TPO از 40 تا 48 رو از کتابخانه این قسمت می تونید دانلود کنید.

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

سلام دوستان من TPO تا 34 رشو دارم میشه اخرین ورژن نرم افزارشو بزارید برای دانلود ممنون میشم چند جا گشتم پیدا نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary4444 نمایش پست ها
    سلام دوستان من TPO تا 34 رشو دارم میشه اخرین ورژن نرم افزارشو بزارید برای دانلود ممنون میشم چند جا گشتم پیدا نکردم
    سلام
    در پست قبلی عرض کردم که اخرین ورژن نرم افزار تا 37 تا رو پوشش داره. که در کتابخانه این قسمت می تونید ابدیت رو پیدا کنید. توجه داشته باشید که از TPO 38 تا 48 در نرم افزار وجود نداره و فایل های اون رو باید به صورت جدا تهیه و مطالعه کنید.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام به دوستان عزیزم
    من یه سوالی دارم
    نمره بخش ریدینگ و لیسنینگو تو تی پی او ها، چطوری محاسبه میکنن؟؟
    یعنی مثلا فرض کنین که من تو تی پی اوی شماره 7، 4 تا غلط دارم تو بخش ریدینگ و 3 تا تو لیسنینگ، نمرم چند میشه؟
    فرمولی چیزی داره این کار؟!
    میشه لطفا بنویسینش اینجا؟
    خیلی متشکرم دوستان

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم
    من یه سوالی دارم
    نمره بخش ریدینگ و لیسنینگو تو تی پی او ها، چطوری محاسبه میکنن؟؟
    یعنی مثلا فرض کنین که من تو تی پی اوی شماره 7، 4 تا غلط دارم تو بخش ریدینگ و 3 تا تو لیسنینگ، نمرم چند میشه؟
    فرمولی چیزی داره این کار؟!
    میشه لطفا بنویسینش اینجا؟
    خیلی متشکرم دوستان
    شما آخر کتاب ETS رو ببینی. آفیشال گاید. اونجا نحوه محاسبه هاشون هست. ولی یک قانون نانوشته هست که میگه همونی که نرم افزار حساب میکنه بیراه نیست!
    من تی پی او رو تقریبا کامل میزدم ریدینگشو شدم 26. که البته تی پی عو اون موقع هم 27 نشون میداد.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)