نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 182 از 202 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    خواهشا هرکی میدونه جواب بده، فوریه، من تی پی او های 40-48 رو دارم انلاین کار میکنم یعنی امروز شروع کردم، یه مشکل بزرگ داره این تی پی او، خوب چون تو خونه هستیم و سره جلسه نیستیم یه سری شرایط تاثیر میذارن گاها یکم زمان میره که چون پاووس نداره، خوده زمان میره جلو، بعد برخلاف نرم افزار تی پی او قبلی که انلاین نیست و رو کامپیوترامون نصبه، زمان که تموم میشه اصن اجازه نمیده بقیه گزینه ها رو بزنم:/ یا بعدش بالاجبار باید برم سره لیسینیگ، در حالی که شاید من میخوام نتیجه ردینگمو ببینم، یا بعده لیسینیگ میره رو اسپیک

هیچ گزینه ای وجود نداره بدون انجام قسمتای بعدی، نتیجه عملکردمون رو ببینیم؟قشنگ زور میگه:l
    شما سوالی نپرسیدی ها
    خب چرا نرم افزارش رو دانلود نمیکنید. اون طوری در حالت تمرین میتونید نگه دارید زمان رو. هر موقع هم که خواستی میتونی حالت تست واقعی رو بزنی و مثل همین آنلاین مجبور باشی شرایط امتحان انجامش بدی

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام دوستان
    لطفا اگر کسی transcript‌ مربوط به tpo 40-48 رو داره بذاره برای دانلود.
    خدا خیرتون بده

Junior Member Ponida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. SUT

دوست عزیز چند صفحه ی قبل رو چک کنید. یکی لینک حاوی فایل مورد نظرتون رو پست کرده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ponida نمایش پست ها
    دوست عزیز چند صفحه ی قبل رو چک کنید. یکی لینک حاوی فایل مورد نظرتون رو پست کرده بود.
    درود بر شما
    من به دنبال یک
    فایل مجزا برای transcript آزمون tpo های (40 تا 48) هستم. توی صفحه های قبل چیزی ندیدم فقط گفته نر افزار ورژن 4.1 رو دانلود کنید توی اون نرم افزار هست !!!!
    من می خوام مجزا باشه به صورت pdf‌ یا word . لطفا اگه کسی داره بذاره ما هم استفاده کنیم.
    با سپاس

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    خواهشا هرکی میدونه جواب بده، فوریه، من تی پی او های 40-48 رو دارم انلاین کار میکنم یعنی امروز شروع کردم، یه مشکل بزرگ داره این تی پی او، خوب چون تو خونه هستیم و سره جلسه نیستیم یه سری شرایط تاثیر میذارن گاها یکم زمان میره که چون پاووس نداره، خوده زمان میره جلو، بعد برخلاف نرم افزار تی پی او قبلی که انلاین نیست و رو کامپیوترامون نصبه، زمان که تموم میشه اصن اجازه نمیده بقیه گزینه ها رو بزنم:/ یا بعدش بالاجبار باید برم سره لیسینیگ، در حالی که شاید من میخوام نتیجه ردینگمو ببینم، یا بعده لیسینیگ میره رو اسپیک

هیچ گزینه ای وجود نداره بدون انجام قسمتای بعدی، نتیجه عملکردمون رو ببینیم؟قشنگ زور میگه:l
    دقیقا؛ همین که خونه هستیم و سر آزمون نیستیم خیلی خیلی بعیده که وقفه ایجاد نشه در زمان آزمون. پس بهترین راه همون دانلود نرم‌افزاره و حل کردن تست‌ها به صورت جدا جدا و قابلیت کنترل دستی زمان در صورت نیاز. حالا چه اصراری هست به آنلاین بودن آزمون؟

تی پی او 40 سوال 10 قسمت ریدینگ به نظر من گزینه بی درسته چون مشخصا در متن در خط 9 گفته شده. این طور نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    با سلام؛

این سوال در واقع جزو سوال‌های لغت هست نه اینکه طبق مفهوم ریدینگ گزینه انتخاب شه؛ هدف اینه که معنی Controversial رو بدونیم که همیشه با "جدال و بحث و مخالفت" همراهه. اگه فقط هیمن رو بلد باشیم گزینه‌های دیگه کاملا بی‌ربط‌ هستن به ماجرا.

موفق باشید؛
    سلام
    حتی سوال های لغت هم باتوجه به متن معنی میشن و نمیشه این جور سوالها رو بدون در نظر گرفتن متن جواب داد چون ممکنه یک لغت چند تا معنی داشته باشه.

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    سلام
    حتی سوال های لغت هم باتوجه به متن معنی میشن و نمیشه این جور سوالها رو بدون در نظر گرفتن متن جواب داد چون ممکنه یک لغت چند تا معنی داشته باشه.
    سلام؛

این که شکی نیست باید با توجه به متن سوال‌های لغت رو جواب داد؛ من تو اون مورد منظورم بود که حتی بدون متن هم میشد جواب داد.

در مورد تی‌پی‌تو ۴۰ - سوال ۱۰ ریدینگ؛ من این رو درست زده بودم. [گزینه‌ی اول]. چون در متن گفته: which prepared the agenda for the meetings of the assembly ولی در گزینه‌ی دوم گفته prepared the agenda for the for the courts که این غلطه؛ چون کار کورت در ادامه‌اش گفته شده. در حالیکه گزینه‌ی اول با کلمات دیگه دقیقا همون عبارت داخل متن رو بیان می‌کنه.

سلام. در مورد نرم افزار جدید(ورژن 1.3 نرم افزار X.I.A.D* Y.I* S.I) چند تا از دوستان ازم سوال میکردن گفتم شاید مفید باشه برای همه بطور خلاصه اینجا بگم.
    تصویر رو دانلود کنید و به این شماره ها مراجعه کنید: (این صفحه با زدن گزینه report آبی رنگ در مقابل ت پ او مورد نظر باز میشه)
    1 انتقال به همین صفحه که تو عکس هست
    2 انتقال به سوالات ریدینگ و پاسخهایی که دادید
    3 انتقال به سوالات لیسنینگ و پاسخهایی که دادید
    4 انتقال به سوالات اسپکینگ و پاسخهایی که دادید
    5 انتقال به سوالات رایتینگ و پاسخهایی که دادید
    6 باز کردن فولدر اسپکینگهای ضبط شده شما
    7 باز کردن فولدر رایتینگهای ذخیره شده شما
    8 باز کردن فولدر شامل تصاویر و فایل صوتی لیسنینگ
    9 باز کردن فولدر شامل تصاویر و فایلهای صوتی اسپکینگ
    10 باز کردن فولدر شامل تصاویر و فایلهای صوتی رایتینگ
    11 نمره ریدینگ
    12 تعداد پاسخهای درست بخش ریدینگ
    13 تعداد پاسخ نداده شده بخش ریدینگ
    14 تعداد کل سوالات بخش ریدینگ
    15 تعداد پاسخهای نادرست بخش ریدینگ
    16 نمره لیسنینگ
    17 تعداد پاسخهای درست بخش لیسنینگ
    18 تعداد پاسخ نداده شده بخش لیسنینگ
    19 تعداد کل سوالات بخش لیسنینگ
    20 تعداد پاسخهای نادرست بخش لیسنینگ
    21 تفکیک انواع سوالات که ابتدای ستون مربوط به ریدینگ و انتهای آن مربوط به سوالات لیسنینگ هست که به انگلیسی کلمه لیسنینگ رو مشاهده میکنید
    22 زمان صرف شده برای سوالات (کل سوالات و هر کدام به تفکیک) فکر میکنم زمان مربوط به هر سوال به ثانیه هست. ولی در مورد زمان کل سوالات عدد اول دقیقه و عدد دوم ثانیه هست
    23 تعداد غلطها به نسبت کل سوالات از همان نوع سوال (تعداد سوال / تعداد غلط)
    24 بالای صفحه گوشه سمت چپ تصویر هوم: انتقال به صفحه انتخاب شماره ت پ او برای تمرین

و اما انواع سوالات که من با گوگل ترجمه کردم و عین ترجمه رو کپی کردم براتون. اگه ترجمه بهتری و کاملتری داشتید اضافه کنید: (به ترتیب هستن ولی اگه به لغت چینی دقت کنید متوجه میشید مربوط به کدوم سطر هست)

ریدینگ
    事实信息题 Factual information questions
    词汇题 Vocabulary questions
    推断题 ??
    否定事实信息题 Negative factual information questions
    修辞目的题 Rhetorical question object
    指代题 It refers to the title
    句子简化题 Sentence simplified title
    文章小结题 Article Summary title
    文本插入题 Text insertion title
    表格题 Table title
    لیسنینگ
    主旨目的题 Objective Subject title
    细节题 Details of the problem
    重听题 Hard of hearing problems
    态度题 Attitude problem
    表格题 Table title
    排序题 Sort by title
    推断题 ??
    功能目的题 Function Purpose title
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط Sina0077 : September 30th, 2016 در ساعت 06:16 PM دلیل: درخواست کاربر

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

بابا این دانلودیشم که مشکل داره:/ قسمت لیسینگش مستقیم میره رو سوالا، اصن ائودیو پخش نمیکنه که:l مال شماها کار میکنه ؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)