نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 183 از 202 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    بابا این دانلودیشم که مشکل داره:/ قسمت لیسینگش مستقیم میره رو سوالا، اصن ائودیو پخش نمیکنه که:l مال شماها کار میکنه ؟
    من ورژن 1.3 داشتم کار میکرد هیچ مشکلی نداشت. البته یه تی پی او طول کشید تا قلقش و نگه داشتن زمان و این چیزا بیاد دستم. 1.4 هم فکر نکنم مشکلی داشته باشه

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

تو ورژن نرم افزارش من تی پی او 35 تا 39 رو ندارم. یعنی بعد شماره 34 شماره 40 رو نشون میده. برای شما هم همین طوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at IAUCTB

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    تو ورژن نرم افزارش من تی پی او 35 تا 39 رو ندارم. یعنی بعد شماره 34 شماره 40 رو نشون میده. برای شما هم همین طوریه؟
    بله نسخه 1.3 به این شکله، فک کنم تو فروم مربوطه هم گفته شده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط SmzAmir نمایش پست ها
    بله نسخه 1.3 به این شکله، فک کنم تو فروم مربوطه هم گفته شده بود
    حالا واقعا تعدادی جا افتاده یا اصلا وجود نداشته؟

تی پی او 34 سوال 32 به نظر من گزینه 1 درسته. چون مخالفان نظریه protectionist میگن که extrafloral nectar تاثیر اصلی بر plant's internal functioning داره و در ادامه میگن که ants هیچ تاثیری بر این مسئله ندارن.
    گزینه 3 فقط میگه play a role. ولی گزینه 1 میگه direct defense against attack داره. در واقع گزینه 1 به همون اصلی بودن نقش extrafloral nectar اشاره داره.
    ایا درست میگم؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

سلام؛

دلیل اینکه اون تی‌پی‌او'ها وجود نداره کیفیت پایین صداهای ضبط شده است. مثل تی‌پی‌او'های قبل نیست؛ مثلا یه چینی انگلیسی حرف می‌زنه برای بخش‌های مربوطه. چون کیفیت کلی پایینه، اون‌ها دیگه به کل حذف شدن از نرم‌افزار. این‌طور هم که می خوندم بقیه دوستان هم راضی بودن از این کار.

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

تی پی او 34 سوال 32 به نظر من گزینه 1 درسته. چون مخالفان نظریه protectionist میگن که extrafloral nectar تاثیر اصلی بر plant's internal functioning داره و در ادامه میگن که ants هیچ تاثیری بر این مسئله ندارن.
    گزینه 3 فقط میگه play a role. ولی گزینه 1 میگه direct defense against attack داره. در واقع گزینه 1 به همون اصلی بودن نقش extrafloral nectar اشاره داره.
    ایا درست میگم؟
    گزینه‌ی عجیبی رو انتخاب کردید به عنوان گزینه‌ی درست. این سوال مستقیما مربوط میشه به سه خط اول پاراگراف؛ جایی که از کلماتی مثل Direct - Attack by insects به هیچ وجه استفاده نشده. همونطور که می‌دونید، این‌ها اطلاعات اضافی‌ای هستند که یا در متن ذکر شده یا اصلا فراتر از متنه.

در سوال، دیدگاه مخالف‌های Protec. ها خواسته شده؛ دیدگاه Protec. میگه مورچه‌ها به خاطر اون نکتار از درخت دفاع هم می‌کنند. دیدگاه مخالف این که توسط Biologists هست میگه نه! اون نکتار ترشح میشه به خاطر سیستم داخلی گیاه که برای internal functioning مفیده و مورچه‌ها هیچی تاثیری ندارن بهش.

گزینه‌ی سوم internal functioning رو داره. همچنین Plays a role هم مربوط میشه به has some purely... در متن.
    گزینه‌ی دوم هم که به کل غلطه چون دیدگاه مخالف‌های Protec. اون رو نمیگه. گزینه‌ی آخر هم هدف اون چند خط اون مورد نیست و اشاره‌ای نشده بهش.

لیستنینگ تی پی او 45 سوال 1 به نظر من A و D درسته. زده A و C و سوال 5 هم D درسته. همین طور سوال 12 هم گزینه 2 درسته (حداقل میشه گفت گزینه انتخابی نرم افزار یعنی گزینه 1 درست نیست جایی در مورد پروسه درست شدن تی سل تو صحبت اشاره نشده). سوال 22 هم گزینه b درسته.
    ایا این طور نیست؟

دوستان ترانسکریپت speaking and writing tpo 40-48 را از کجا پیدا کنم ؟

معنی اخرین جمله ریدینگ شماره دو تی پی او 32 رو کسی میتونه بگه؟ برای سوال 25 لازم هست بدونیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)