نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 192 از 202 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام دوستان عزیزم

فقط رو حساب تجربه و بعضا نظرات دوستان دیگه میگم بهتون که خیلی وارد جزئیات نشید!البته تا میتونید بررسی کنید سوالاتو چون درصد زیادیشون درسته! منتها از بین اونها و بخصوص آزمونهای 40 تا 48 و بخصوص در قسمت لیستنینگ سوالات بنظر اشتباه وجود داره. پس خیلی نگران نباشید. و معمولا اگر بخواد اشتباهی باشه یه دونه یا دوتاست اونم تو بعضی آزمونا. پس خیلی رو نمره کلی شما تاثیر نداره!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام
    لطفا دوستانی که که نمره بالا در ازمون تافل گرفتن راهنمایی کنند که جند درصد ریدینگ ولیسنینگ تی پی او میزدن
    متشکرم

Junior Member

کلا باید جند درصد زد ریدینگ ولیسنیگ تا امیدوار بود برا نمره بالا هشتاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at IAUCTB

نقل قول نوشته اصلی توسط arman8 نمایش پست ها
    کلا باید جند درصد زد ریدینگ ولیسنیگ تا امیدوار بود برا نمره بالا هشتاد
    سلام دوست عزیز
    اگه به دنبال کسب نمره بالا در تافل هستید باید در تمامی بخش ها سعی کنید نمره خوبی بگیرید، اکثر جاهایی که تاقل نیاز دارن معمولا حداقل نمره 20 رو در هر بخش علاوه بر حداقل نمره کل مد نظر قرار میدن. بنابراین شما باید به دنبال کسب نمره بالای 20 در هر بخش باشید. این نکته رو هم مدنظر داشته باشید که معمولا نمره کامل گرفتن در بخش های R و L با تمرین و انجام آزمون های تی*پی*او قابل دستیابی هستن.

Junior Member

من تستهای تی پی او را که کار میکنم نمره بخش ریدینگ ولیسینیگ ام به پنجاه درصد میرسه نمیدانم ایا این خوبه برا نمره هشتاد؟
    متشکرم

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

ت پ و 49 ریدینگ
    سوال 12 چرا اولی جواب درسته؟
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

Junior Member

سلام دوستان
    من سعی کردم فایل متن ریدینگ تی پی او ها رو پیدا کنم چون اینجوری واسم راحتتره گاهی اوقات واسه خوندن. ولی فقط سه چهار تاشو تو ریسورس پیدا کردم. اگه کسی میدونه چطوری میتونم به این فایل دسترسی پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    ت پ و 49 ریدینگ
    سوال 12 چرا اولی جواب درسته؟
    سلام دوستان
    جواب این تست به نظرم گزینه دوم هست . اولی کاملا در تضاده
    لطفا دوستانی که ت پ و 49 رو کار کردند اظهار نظر نمایند.
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

سلام سوال 22 listening tpo 49,به نظرم گزینه اول هم میزنه درست باشه، فرق گزینه 1،3 چی هست
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب این تست به نظرم گزینه دوم هست . اولی کاملا در تضاده
    لطفا دوستانی که ت پ و 49 رو کار کردند اظهار نظر نمایند.
    سلام، منم با شما موافقم. توی پاراگراف آخر در مورد ارتفاع سطح دریاوخشکی و دمای آب صحبت می شه، نه در مورد وسعت خشکی. به نظر من گزینه 1 نمی تونه جواب درست باشه. گزینه دو و شاید هم سه منطقی تر هستند.
    ویرایش توسط Miracle0 : November 7th, 2016 در ساعت 06:01 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)