نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 195 از 202 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member ellna آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام

دوستان کسی ترنسکریپ قسمت لیسنینگ تی پی او ها را نداره ؟؟؟ به صورت پی دی اف یا ورد ؟؟؟
    میدونم توی نرم افزار هست ولی من میخام پرینت بگیرم و نمیشه کپی پیست کرد. البته من یه روشی پیدا کردم براش که بتونم بیارم توی ورد ولی وقتی میارم یکم سرهم کرده بعضی کلمه ها را و تا درستش کنم وقتم تلف میشه.

سپاس.

Junior Member arta675 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    communication

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ellna نمایش پست ها
    سلام

دوستان کسی ترنسکریپ قسمت لیسنینگ تی پی او ها را نداره ؟؟؟ به صورت پی دی اف یا ورد ؟؟؟
    میدونم توی نرم افزار هست ولی من میخام پرینت بگیرم و نمیشه کپی پیست کرد. البته من یه روشی پیدا کردم براش که بتونم بیارم توی ورد ولی وقتی میارم یکم سرهم کرده بعضی کلمه ها را و تا درستش کنم وقتم تلف میشه.
    سپاس.
    میترسم اینا گروه تلگرامی معرفی کنم بهتون بهم بگن داری تبلیغات می کنی الان گروه های تلگرامی خیلی فعال هستن.
    براتون هم لیسنینگ رو گذاشتم هم ریدینگ رو ، ولی از من نصیحت اول خوب گوش کنید ببینید چی میگه ، اول باید گوستون به الفاظ آشنا بشه. امیدوارم مورد استفاده باشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام
    دوستان یک سوال،
    چجوری میشه حافظه یکی از TPO ها را حذف کرد و دوباره اون TPO رو زد؟ اگر اشتباهی تو لیستنینگ Continue رو بزنی دیگه نمیشه ازش استفاده کنی؟
    توی نسخه جدید
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Junior Member ellna آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها

سلام
    دوستان یک سوال،
    چجوری میشه حافظه یکی از TPO ها را حذف کرد و دوباره اون TPO رو زد؟ اگر اشتباهی تو لیستنینگ Continue رو بزنی دیگه نمیشه ازش استفاده کنی؟
    توی نسخه جدید
    سلام
    برای ریست کردن قسمت های مختلف .Oh .π .Tea به مانند شکل زیر عمل می کنیم.

1.jpg

سلام
    آیا t p o1.5 هم مثل قبلیه 1.4 احتیاج داره هر دفعه برای ورود پسوردش چک بشه و به اینترنت نیاز داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    ریدینگ شماره 48 سوال 26، نرم افزار گزینه سوم رو انتخاب کرده ولی به نظر من گزینه دوم درسته. چون در پاراگراف ششم خط پنجم و هشتم دقیقه به دو نمونه از دایناسورهایی که فسیل محتویات معده ی اونها بررسی شده اشاره شده که در اون شاخه؛ میوه، دانه و ... بوده
    کسی از دوستان می دونه کدوم گزینه بالاخره درسته؟ دوم یا سوم؟

سلاام
    ممنون میشم نظرتونو در رابطه با این سه تا سوال بگید
    1.jpg2.jpg3.jpg

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at IAUCTB

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahector1 نمایش پست ها
    سلاام
    ممنون میشم نظرتونو در رابطه با این سه تا سوال بگید
    سلام
    در مورد سوال 4، مقدار تخمینی جمعیت رو خواسته، در خط سوم میگه که افزایش جمعیت از 143m شروع شد و به 432m رسید (هیچ کدوم تخمین نیستن)، مقدار 400m هم مربوط به 1850 میشه پس تنها گزینه 2 میتونه درست باشه
    در مورد سوال 40، خط چهارم پاراگراف میگه که where they tend to concentrate پس جواب باید در همین جمله باشه، pollutants are carried into the heat of town، پس industrial areas و rural areas و daylight hours نمیتونن درست باشن پس گزینه 1 درسته
    در مورد سوال 38، معمولا وقتی ضمیر به کار میبره باید در جمله قبل دنبال اسمش بگردید، فقط دقت کنید در همون جمله ای که both هست میگه که این فرآیند ها مکرر در شهر ها اتفاق میفتند، در خط قبل میگه که which in turn, aids in forming clouds and thunderstorms پس ضمیر both برای این دو مورد به کار رفته، دقت کنید عبارت های "warm the surface air" و "enhances raising air motions" فرآیندی هستند که کمک میکنن اون دو مورد اتفاق بیفتن، در اول جمله هم میگه که ...This process که اشاره به همین موضوع داره پس گزینه 3 نمیتونه درست باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام. دوستان کسی ترنسکریپ قسمت اسپیکینگ تی پی او ها رو نداره؟ تی پی او های بعد از 35؟
    ممنون
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. در TPO 45 من به نظرم میاد که اشتباهی رخ داده در قسمت ردینگ اول. میشه دوستان نظرشون را بدن که ببینم من اشتباه می کنم یا خیر. مرسی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png 1.png (209.4 کیلوبایت, 23 views)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)