نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 196 از 202 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member ellna آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام.

دوستان یه چیز جالبی که من امروز تازه کشفش کردم توی نرم افزار مثالهاییه که برای قسمتهای مختلف اسپیکینگ زده.
    حالا به نظر دوستان متخصص و اهل فن اینها را هم گوش کنیم یا نه ؟؟؟ یعنی به نظرتون استاندارد هست و میتونه بهمون کمک کنه، یا وقت تلف کردنه ؟؟؟
    یا اصلا میشه از همینها کمک بگیریم برای جواب دادن ؟؟؟
    کلا از این مثالها چطوری استفاده کنیم بهتره ؟؟؟

سپاس.

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

دوست عزیز سلام
    من خودم از ورژنی استفاده میکردم که نمونه نداشت ولی نمونه های موجود در اینترنت رو به این صورت استفاده میکردم. اول خودم به سوال جواب میدادم و ایراداتم رو پیدا میکردم و یاد میگرفتم و بعد به نمونه های موجود نگاه میکردم ببینم به غیر از جواب من چه چیزهای دیگه ای هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ellna نمایش پست ها
    سلام.

دوستان یه چیز جالبی که من امروز تازه کشفش کردم توی نرم افزار مثالهاییه که برای قسمتهای مختلف اسپیکینگ زده.
    حالا به نظر دوستان متخصص و اهل فن اینها را هم گوش کنیم یا نه ؟؟؟ یعنی به نظرتون استاندارد هست و میتونه بهمون کمک کنه، یا وقت تلف کردنه ؟؟؟
    یا اصلا میشه از همینها کمک بگیریم برای جواب دادن ؟؟؟
    کلا از این مثالها چطوری استفاده کنیم بهتره ؟؟؟

سپاس.

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

سلام
    من بعضی مواقع که سه گزینه درست میزنم با جابه جایی غلط بازم غلط میگیره
    تو ازمون هم باید به ترتیب زد؟
    TPO 45.jpg
    ممنون میشم نظرتونو در رابطه با این سوالا هم بگید
    tpo 43 reading 6.jpgtpo 43 reading 26.jpgtpo 43 reading 31.jpgtpo45 listening 21.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahector1 نمایش پست ها
    سلام
    TPO 45.jpg
    tpo 43 reading 6.jpgtpo 43 reading 26.jpgtpo 43 reading 31.jpgtpo45 listening 21.jpg

سلام دوستان
    سوال sinahector1 سوال من هم هست، در TPO دو سوالم که 3 گزینه رو به ترتیب نزدم، دقیقا اینطور شد !! کلا جواب غلط در نظر گرفته شد!
    لطفا جواب بدین - ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

سلام دوستان
    سوال sinahector1 سوال من هم هست، در TPO دو سوالم که 3 گزینه رو به ترتیب نزدم، دقیقا اینطور شد !! کلا جواب غلط در نظر گرفته شد!
    لطفا جواب بدین - ممنون
    سلام
    در سوالات prose summery طبق کتاب آفیشیال، ترتیب اهمیتی نداره. ولی در مورد سوالات تکمیل جدول یا طبقه بندی گفته میشه که ترتیب اهمیت داره.

من خودم اصلا نمره تی پی اورو نگاه نمیکردم ولی دوستان دیگه هم بودن که میگفتن در مورد سوالات prose summery در صورت جابجایی گزینه ها نمره کم میشده.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

در مورد عکس اول؛ کلید سوال درسته. ببینین تو متن میگه اگه یه شهری کوچک و کم جمعیت باشه مثلا زیر 5000 خوبه. در نهایت میگه این فیلسوف هم گفته اگه شهری جمعیت بیشتر از 100000 داشته باشه نمیتونه خوب اداره بشه! پس داره قسمت قبل رو تایید میکنه. در واقع، با گفتن اینکه این فیلسوف در زمان افول small states زندگی میکرده خواسته یه مقداری مفهوم رو بپیچونه.

در مورد عکس دوم و سوم حق با شماست.

در مورد عکس چهارم؛ درسته فکر میکنم. چون بقیه گزینه ها تقریبا نمیخوره به جواب.

البته اینو بگم تو سری اخر تی پی اوها ازین مشکلات وجود داره. اگر واقعا اطمینان دارین که تناقض وجود داره پس خودتون رو خیلی اذیت نکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahector1 نمایش پست ها
    سلام
    TPO 45.jpg

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

دوستان عزیز
    کسی می تونه جواب لیسنینگ های 40 تا 48 رو برای من بفرسته؟
    من از کتابخانه دانلود کردم جواب ندارند.
    ممنونتون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات

با سلام. من ورژن 1.5 رو دانلود کردم و با password فعلی باز نمیشه. آیا راه حلی وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    در سوالات prose summery طبق کتاب آفیشیال، ترتیب اهمیتی نداره. ولی در مورد سوالات تکمیل جدول یا طبقه بندی گفته میشه که ترتیب اهمیت داره.

من خودم اصلا نمره تی پی اورو نگاه نمیکردم ولی دوستان دیگه هم بودن که میگفتن در مورد سوالات prose summery در صورت جابجایی گزینه ها نمره کم میشده.

پیروز باشید
    با سلام و تشکر

ظاهرا یه مورد دیگه هم این هست که (به غیر از مسئله ترتیب) اگه دو گزینه درست بزنید ظاهرا بر اساس گفته کتاب آفیشال باید 1 نمره از دو نمره را بگیرید ولی نرم افزار صفر حساب میکنه.

به این دلیل من از جدول آزمون 2 یا 3 ویرایش 4 کتاب آفیشال (جداول 45 نمره ای) استفاده میکنم تا تخمین نمره بکنم، آیا کار درستی هست؟

(تا جایی که من فهمیدم برفرض سوالات اگر 41 باشه، تعداد جواب درست را بر اساس 41 سوال حساب میکنه، در حالی که با احتساب سوالات 2 نمره ای میشه 44 - 45 نمره که منطبق با جدول کتاب میشه، درسته؟)
    ویرایش توسط LHVIA : April 4th, 2017 در ساعت 01:01 PM

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    با سلام و تشکر

ظاهرا یه مورد دیگه هم این هست که (به غیر از مسئله ترتیب) اگه دو گزینه درست بزنید ظاهرا بر اساس گفته کتاب آفیشال باید 1 نمره از دو نمره را بگیرید ولی نرم افزار صفر حساب میکنه.

به این دلیل من از جدول آزمون 2 یا 3 ویرایش 4 کتاب آفیشال (جداول 45 نمره ای) استفاده میکنم تا تخمین نمره بکنم، آیا کار درستی هست؟

(تا جایی که من فهمیدم برفرض سوالات اگر 41 باشه، تعداد جواب درست را بر اساس 41 سوال حساب میکنه، در حالی که با احتساب سوالات 2 نمره ای میشه 44 - 45 نمره که منطبق با جدول کتاب میشه، درسته؟)
    خواهش میکنم

راستش من چون اصلا براساس نرم افزار حساب نمیکردم، اطلاع ندارم چطور محاسبه میکنه!

ولی بنظر من جداول آفیشیال خیلی منابع خوبی هستن برای محاسبه تقریبی نمره.

در مورد سوال دومتون، من خودم حدودی حساب میکردم؛ یعنی براساس تعداد جوابای درست میدیدم حدود نمرم چطوره! مثلا تو ازمون های 30 به بعدم نمره بین 27 تا 30 رو داشتم و درنهایت نمرم 27 شد. این رینج نمره بهتون مینیمم و ماکسیمم نمره ای که میتونید سر ازمون اصلی بیارید رو میده.

پیروز باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)