نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 202 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : T**B**O های شرکت E***T***S

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    سلام دوستان، هممون میدونیم که E*T*S تا حالا 24 آزمون آزمایشی گذاشته و ماها که در خواب بودیم این چینی ها اینارو خوردن! من چندتا فایل از اینها گیر آوردم! (از وب گردی)

متن رایتینگ اول (ریدینگ+لیسنینگ) T*P*O از 1 تا 24!!!!!!!!!!!!!
    لیسنینگ T*P*O از 1 تا 14
    ریدینگ T*P*O از 1 تا 9

خواهشا دوستان اگر میخواین چیزی مربوط به E*T*S و T*P*O بنویسن یه جوری بنویسن توی search google نیاد.
    در ضمن لطفا توی موضوع این تاپیک به جای B حرف P نوشته شود!
    یک سوال برای اینکه روشن بشم: این تستهای تستهای اصلی خود تافله٬ درسته؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadsz نمایش پست ها
    این ها همون تافل های آزمایشی هست که موسسات برگذار میکنه

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadsz نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    این ها همون تافل های آزمایشی هست که موسسات برگذار میکنه
    بله آزمون های تافل هست که قبلا برگزار میشده و اکنون به صورت آزمایشی برگزار میشوند!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    بله آزمون های تافل هست که قبلا برگزار میشده و اکنون به صورت آزمایشی برگزار میشوند!
    اگه PAPAR عزیز لطف کنن اینبار دیگه پست من رو حذف نکنن تا حداقل جواب سوالمو بگیرم, خیلی ممنون میشم.
    اول از همه از بچه هایی که زحمت تی پی او ها(T**P**O) رو کشیدند, بسیار تشکر می کنم.
    می خواستم بپرسم آیا امکانش هست یا تا حالا کسی با این موقعیت برخورد کرده که سوالهای امتحان اصلی به خصوص لیسنینگ ها, بصورت تکراری از همین 23 تا "تی پی او" بوده باشند؟ (تکراری به غیر از اون 6 تا تکراری معروف)

Junior Member ya3r آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    اگه PAPAR عزیز لطف کنن اینبار دیگه پست من رو حذف نکنن تا حداقل جواب سوالمو بگیرم, خیلی ممنون میشم.
    اول از همه از بچه هایی که زحمت تی پی او ها(T**P**O) رو کشیدند, بسیار تشکر می کنم.
    می خواستم بپرسم آیا امکانش هست یا تا حالا کسی با این موقعیت برخورد کرده که سوالهای امتحان اصلی به خصوص لیسنینگ ها, بصورت تکراری از همین 23 تا "تی پی او" بوده باشند؟ (تکراری به غیر از اون 6 تا تکراری معروف)
    تکراری بودنش رو نمیدونم. یکی از دوستان گفته بود که یکی از لیسنینگ ها تکراری بوده اما نگفت کدوم . اما خیلی از موضوعات تکرار میشه شاید متنش دقیقا همون نباشه.
    مثلا تو امتحان چند وقت پیش بچه ها گفته بودن که رایتینگ اول تو یکی از آزمون ها راجع به حرکت سنگ ها تو صحرا صحبت کرده بود که این موضوع دقیقا تو یکی از همین ریدینگ ها هست.
    ولی میشه گفت بهترین قسمتش اسپیکینگ و رایتینگ هست که دقیقا مثل فرمت آزمونه. ( اگه دوستانی نرسیدن بقیه رو کار کنن توصیه میکنم اسپیکینگ و رایتینگش رو از دست ندن.)
    از هر کاری که میترسی، انجامش بده.

پیش فرض پاسخ : دیتابیس طلایی برای IBT (سئوالات تکراری، T-P-O های E-T-S, ...)

خیلی خوب میشه اگه بقیه دوستان مطالب بدرد بخوری تو این سوالا مثلا تکراری بودن یا هر چیزی فکر میکنند خوبه بگن که بقیه بچه ها هم استفاده کنند. شاید این تاپیک داره بیشتر تبدیل میشه به یه جایی برای مباحثه راجع به سوالات تی پی او.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض بحث راجع به T__P__O های شرکت E_T_S

با اجازه مدیران محترم از جمله PAPAR جان بد ندیدم که یه بحثی راجع به این امتحانات داشته باشیم که موضوع دیتابیس طلایی شلوغ نشه و بعد از یه مدتی تاپیک قفل بشه! PAPAR جان اگر زحمتی نیست لطفا بحثها را از دیتابیس طلایی به اینجا منتقل کنین. از خودم شروع میکنم:

هممون ميدونيم که ETS يه ديتابيس براي هر قسمت داره و سئوالات رو از اون انتخاب ميکنه! حالا چي ميشه وقتي که يه قسمت قديمي شد و خواستند خارجش کنند که البته اين T-P-O ها از اون دسته هستند! ميان بجاي اينکه کاملا خارجش کنند مثلا از قسمت ليسنينگ خارجش ميکنند با کمی تغییرات وارد قسمت اسپکينگش ميکنند! من خودم يکي از اين ليسنينگها برام تو قسمت اسپيکينگ 6 اومده بود! نتيجه گيري اينه که چند گونه از اين T-P-O ها بهره ببرين:
    -کلماتي که در اين آزمونها هست مهمترين قسمته کاره از دست ندينشون!!!!!!
    -از قسمتهاي ليسنينگ براي تمرين اسپيکينگ هم استفاده کنيد! مثلا اونجاهايي که مياد دو گونه دو قسمت يا دو..... ميگه خوراک سئواله 6
    - به عنوان تمرين و اينکه ببينيد تو چه قسمتي توي ليسنينگ و ريدينگ مشکل دارين! حتما گزينه ها را دقيق بررسي و موشکافي کنيد!
    - موضوعات رو دقيق بفهميد بطور مثال نزديک به 144 قسمت مربوط به ليسنينگ هست که موضوعات امتحان اصليتون اگرچه ممکنه دقيقا مثله اينها نباشن ولي شباهتشون کم هم نيست! علتش همينه که ETS فقط اجازه ميده شما 4 تا از اين امتحانها رو از طريق سايتش بديد نه همه رو!!!

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E_T_S

جالبه که من متوجه شدم این چهارتا آزمونی که ETS تو سایتش به صورت تیکه‌پاره گذاشته (و آزمون 1 و 2 فایل صوتی هم نداره!) قسمتایی از آزمون T-P-O شماره 7 و 8 هست. بنابراین دوستانی که دنبال دونستن نزدیکی این نمونه سؤالات به امتحان اصلی هستن، مطمئن باشن که بسیار نزدیکه، چون این چهارتایی که گفتم اخیراً رو سایتشون گذاشتن.

منم یه تجربه ای رو میگم.
    همونطور که دوستان گفتن همین گروه سوالات تو آزمون های آزمایشی موسسات داخلی استفاده میشه. البته من فکر نمیکنم که این موسسات اینا رو خریداری کرده باشن. یه دلیل محکم دارم اونم اینه که تو قسمت لیسنیگ این آزمون تو این موسسات عکسی که رو صفحه گذاشتن ، خودشون از رو یه مونیتور دیگه گرفتند. چون هم پیکسل داره هم قوس داره. اگه میخریدن خوب عکس ها رو هم باید بهشون میدادند قاعدتا.
    اینو نگفتم بگم آزمون های آزمایشی اونا فایده نداره. اتفاقا خیلی از نظر جو روانی کمک میکنه. ولی سوالا تقریبا همین هاست تا اینجا که دیدم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ya3r نمایش پست ها
    منم یه تجربه ای رو میگم.
    همونطور که دوستان گفتن همین گروه سوالات تو آزمون های آزمایشی موسسات داخلی استفاده میشه. البته من فکر نمیکنم که این موسسات اینا رو خریداری کرده باشن. یه دلیل محکم دارم اونم اینه که تو قسمت لیسنیگ این آزمون تو این موسسات عکسی که رو صفحه گذاشتن ، خودشون از رو یه مونیتور دیگه گرفتند. چون هم پیکسل داره هم قوس داره. اگه میخریدن خوب عکس ها رو هم باید بهشون میدادند قاعدتا.
    اینو نگفتم بگم آزمون های آزمایشی اونا فایده نداره. اتفاقا خیلی از نظر جو روانی کمک میکنه. ولی سوالا تقریبا همین هاست تا اینجا که دیدم.
    آره دقیقا همینطوره. امروز امتحان آزمایشی امیربهادر رو دادم. چند دقیقه پیش داشتم تو T**P**O ها میگشتم, دیدم ااااااا...., آزمون امروزمون دقیقا آزمون 12 تی پی او ها بوده. حالا دارم با خودم فکر میکنم که با این حساب چی میشد اگه آزمون اصلیمون هم یکی از همین تی پی او ها باشه....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)