نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 200 از 202 نخستنخست ... 100150190191192193194195196197198199200201202 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط magiii نمایش پست ها
    سلام ببخشید دوستان نرم افزار تی پی او رو از کجا میتونم دانلود کنم
    اگر کسی لینک بزاره ممنون میشم.
    مرسی
    از گوگل سرچ کنید " دانلود tpo" کلی سایت ایرانی هست که با لینک مستقیم براتون لینکشون رو گذاشتن ، اگر بروزرسانی 53 یا 54 رو میخواین سرچ کنید " دانلود tpo 1-53 "

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    اگر بک گراند دارید بله میتونید. در سایت یا اپ memrise دوستان لغت ها دسته بندی کردند. سرچ کنید TPO یا zhenti یا 1212
    با هر روش که راحت هستید کار کنید ولی من در کل لغت حفظ کردن و جدا کردن لغت توصیه نمیکنم. بستگی به تلاش و بک گراند و زمان شما داره.موفق باشید

سلام
    من نتونستم و انلاین زدم. موفق باشید
    سلام
    میشه راهنمایی کنید از کجا آنلاین زدین؟
    ممنون

Junior Member hazba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام.
    من حدودا وقت دارم که بیست و پنج تا TPO بزنم.
    یه عده میگن 20 تا 30 خیلی مهمه.
    یه عده میگن 30 تا 40.
    من میخواستم بیست و پنج تای آخر از شمار 54 رو بزنم. این جوری به بیست تا سی نمی رسم. نظر شما چیه؟ واقعا بیست تا سی مهم اند؟ فشرده بزنم که اونا هم برسند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hazba نمایش پست ها
    سلام.
    من حدودا وقت دارم که بیست و پنج تا TPO بزنم.
    یه عده میگن 20 تا 30 خیلی مهمه.
    یه عده میگن 30 تا 40.
    من میخواستم بیست و پنج تای آخر از شمار 54 رو بزنم. این جوری به بیست تا سی نمی رسم. نظر شما چیه؟ واقعا بیست تا سی مهم اند؟ فشرده بزنم که اونا هم برسند؟
    سلام
    طبق تجربه‌ای که من دارم، TPOهای از 40 تا 54 خیلی نزدیک هستن به آزمونهای حال حاضر.
    و یک توصیه: طوری تنظیم کنید که TPOها شما رو خسته نکنن. مثلا پیشنهاد میکنم از این 25 تا که میخواید انجام بدید، 10 تاش رو روزهای آخرِ قبل از آزمون بطور استاندارد انجام بدید ولی برای 15تای اول، هر TPO رو در 2 روز انجام بدید. یعنی Listening و Reading در یک روز و Writing و Speaking رو روز بعدش بزنید.

موفق باشید

Junior Member hazba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    طوری تنظیم کنید که TPOها شما رو خسته نکنن. مثلا پیشنهاد میکنم از این 25 تا که میخواید انجام بدید، 10 تاش رو روزهای آخرِ قبل از آزمون بطور استاندارد انجام بدید ولی برای 15تای اول، هر TPO رو در 2 روز انجام بدید. یعنی Listening و Reading در یک روز و Writing و Speaking رو روز بعدش بزنید.
    ممنون از جواب تون. من این جوری تنظیم کردیم هر دو روز یه TPO. یه روز کامل خود TPO روز بعد تحلیلش. البته چون دانشو ام بقیه روز ام هم درس دانشگامه و هم بقیه منابع تافل.
    و اینکه روزهای آخر رو هم گذاشتم ده تا آزمونخود کتاب ETS رو بزنم. اون کتاب قهوه ای دو جلدی که هر جلدش پنج تا آزمون داره.
    یک کم شک دارم اون آزمون ها مهم تر اند یا TPO!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hazba نمایش پست ها
    ممنون از جواب تون. من این جوری تنظیم کردیم هر دو روز یه TPO. یه روز کامل خود TPO روز بعد تحلیلش. البته چون دانشو ام بقیه روز ام هم درس دانشگامه و هم بقیه منابع تافل.
    و اینکه روزهای آخر رو هم گذاشتم ده تا آزمونخود کتاب ETS رو بزنم. اون کتاب قهوه ای دو جلدی که هر جلدش پنج تا آزمون داره.
    یک کم شک دارم اون آزمون ها مهم تر اند یا TPO!!!!
    خواهش میکنم.
    من تجربه ای از انجام آزمونهای کتاب ETS ندارم و اصلا کتابش رو هم ندیدم. اما TPOها به خود من خیلی کمک کردن. بطوریکه آزمون اول (4 سال قبل) 94 شدم و آزمون دوم که امسال دادم 107.

موفق باشید

سلام دوستان
    میشه من راهنمایی کنید، تقریبا یک ماه و نیم وقت دارم و میخوام TPO ها رو بخونم، سوالم اینه که کدوم TPO ها مهم تر و نزدیک تر به امتحان هستن؟ مثلا از شماره 20 شروع کنم برم سمت اخر بهتره؟
    هر کدوم از دوستان پیشنهادی دارن در این مورد اگر لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم...

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin0101 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه من راهنمایی کنید، تقریبا یک ماه و نیم وقت دارم و میخوام TPO ها رو بخونم، سوالم اینه که کدوم TPO ها مهم تر و نزدیک تر به امتحان هستن؟ مثلا از شماره 20 شروع کنم برم سمت اخر بهتره؟
    هر کدوم از دوستان پیشنهادی دارن در این مورد اگر لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم...
    سلام
    سه تا کامنت پیشین رو اگر بخونید جواب سوالتون رو پیدا میکنید.
    موفق باشید

دوستان، مثلا به جواب یک سوال از ریدینگ تو TPO شک داریم که اشتباه جواب داده نرم افزار، چطوری باید مطمعن بشیم؟ پاسخ نامه ای، چیزی هست که بشه چک کرد؟ مرسی

دوستان، ترتیبی که پاسخ میدیم توی سوال های چند گزینه ای تو ازمون اصلی مهمه؟
    مثلا TPO اگه AB باشه بعد بزنیم BA غلط در نظر میگیره،
    سوال های Summery چطور؟
    ازمون اصلی چجوری هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)