نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 202 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Junior Member ya3r آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E_T_S

دوست عزیزم دقیقا گفته که arduous میشه difficult سوال 10تی پی او سوم.که میشه A
    از هر کاری که میترسی، انجامش بده.

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ya3r نمایش پست ها
    دوست عزیزم دقیقا گفته که arduous میشه difficult سوال 10تی پی او سوم.که میشه A
    عزیز تو صفحه ی 15 از قسمت جواب های reading (که فقط واسه reading یه فایل داشت) جلوی 10 نوشته 3. ولی همونطور که فرمودید جواب 1 هست. نکنه من جواب هایی که دارم اشتباهه؟ این جواب رو شما از کجا دیدید؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix70 نمایش پست ها
    عزیز تو صفحه ی 15 از قسمت جواب های reading (که فقط واسه reading یه فایل داشت) جلوی 10 نوشته 3. ولی همونطور که فرمودید جواب 1 هست. نکنه من جواب هایی که دارم اشتباهه؟ این جواب رو شما از کجا دیدید؟
    ممنون
    من فایل پاورپوینت دارم که در انتها در قسمت answer keys گفته شده که معنی arduous میشه گزینه A یعنی difficult. احتمالا پاسخ نامه شما مشکل داره

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    من فایل پاورپوینت دارم که در انتها در قسمت answer keys گفته شده که معنی arduous میشه گزینه A یعنی difficult. احتمالا پاسخ نامه شما مشکل داره
    بله تو قسمت show solution دیدم. من از تو قسمت answers and scripts دنبال جواب ها میگشتم.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

من حرفمو تصحیح میکنم در مورد تی پی او 25!
    این آزمون تو قسمت تی پی او ها نیست ولی تو قسمت store هستش!

Member

دوستان بالاخره کسی تونست ریدینگ تکراری لانگ فرمت رو گیر بیاره؟ (این چینیا چیزی لو ندادن؟؟) آخه ظاهرا اون دوتا ریدینگ تو دیتا بیس طلایی iBT, هیچکدومشون ریدینگ تکراری نیستن...

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان عزیزم

من امروز امتحان دادم، و در این 1 هفته آخر که تنها وقتی بود که داشتم تا تافل بخونم، تی بی او های 4 /6/7/11/13 رو زدم. به نظر من ریدینگ های این تی بی او ها خیلی موضوعات سختی داشتن و سوالات پیچیده ای هم داشتن گاها. اما امتحان اصلی ریدینگ کمی اسون تر بود. به نظر من بسیار مفید هستند. حتما بزنید. به دو دلیل. اول اینکه 42 تا سوال دارن و برای زمان بندی خوبن، دوم اینکه موضوعاتش خیلی به درد بخور هستن.
    برای قسمت لیسنینگش هم باید بگم که خیلی سوالات سخت و پیچیده نداره و کمی هم آروم تر از تافل اصلی حرف می زنن. ازمون اصلی گزینه های واقعا شک براندازی داره که لازمه اش نت برداری خیلی خوب و شنیدن کامل متن هست به نظرم.
    قسمت رایتینگ و اسپیکینگش واقعا به درد بخوره و حتما این دو قسمت رو از روش تست بزنید، چون منبعی که مثل امتحان این دو قسمت و آورده باشه ، بسیار کمه.
    در کل ممنونم از کسایی که این فایل ها رو آپلود کردن.

Junior Member ya3r آواتار ها

دوست عزیز خیلی متشکر که تجربیاتتون رو در اختیار بقیه گذاشتید. امیدوارم دیگران هم این کار رو بکنند و این قسمت رو پربار تر کنند.
    پس کلا تا اینجا میشه گفت که ریدینگای تی پی او سخت تر و لیسنینک هاش آسونتر از آزمون اصلیه.
    فکر میکنم لیسنینگ های آخری نزدیک تر به آزمون باشه. بد نیست دوستانی که نزدیک ازمون هستند از پک های آخر هم استفاده کنند.
    (البته هنوز قطعی نیست اما دیدم که مطالبش طولانی تر و سنگین تره.)

امیدوارم که موفق باشید و نمره خوبی داشته باشید.
    از هر کاری که میترسی، انجامش بده.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    از اونجایی که حافظه خیلی خوبی ندارم، سوالات به خوبی یادم نیست.

امتحان تافل 16 November
    موضوع رایتینگ اول در ارتباط با نقاشی های روی غار بود که ریدینگ با سه دلیل، این موضوع که هدف از نقاشی ها قطعا شکار کردن بوده رو تایید می کرد. 1) به دلیل اینکه نقاشی ها مال حیوانات بزرگ بودن مثل اسب، 2) اینکه ادم هایی تو اون نقاشی ها بودن که سر حیوانات رو روی سر گذاشته بودن 3) این نقاشی ها رو می کشیدن تا با کشیدن باعث شن به حقیقت بپیونده.
    من این بحث رو از قسمت آزمونهای اخیر اوردم که نشون بدم چگونه از قسمتهای تی پی او برای آزمونهای اخیر استفاده میکنند! این متن رایتینگ اول بنظرتون آشنا نمیاد؟!!! بله این رو در لیسنینگ و حتی ریدینگ تی پی اوها میتونید ببینید!

Banned

سلام،
    بچه هایی که با تورنت دارن نرم افزار TPO را دانلود میکنن لطف کنن سرعت آپلود را بالا ببرن و seed بدن تا ما که اینترنتمون نفتی هست بتونیم دانلود کنیم
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)