نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 202 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E_T_S

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazhat نمایش پست ها
    لیسنینگهای طلاییش هم، همون تکراریهاست که بچه ها گذاشتن تو تاپیک دیتابیس طلایی تافل. من این وبلاگو خیلی وقت پیش دیده بودم، جالبه که از وقتی مجموعه های T-P-O در AA ان قدر کامل شده، اینا تخفیف طلایی هم گذاشتن!!! به چه بهونه ای؟؟!! به بهونۀ اینکه الان فصل شلوغی تافله و برای کمک به هموطنان، اینا کل محصولاتشونو روی هم رفته میدن 70 تومن. تخفیفاشونو تمدید هم میکنن. الانم رفتن تعطیلات، البته قبلش عذرخواهی کردن که توی این مدت نمیتونن خدمات ارائه کنن
    ببخشيد منظ.رتون اون آزمون هاي 1-25 هستش يا اون شش تا ليسنينگ كه بچه ميگن ؟
    ميشه اگه كسي لينك اون شش تا رو داره اينجا بزاره چون توي كتابخونه فقط آزمونهاي 1-24 هستش
    مرسي

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizdeli نمایش پست ها
    دوستان اگه لطف کنند به سوالات من هم جواب بدهند ممنون می‌شوم
    من که کامل دانلود نکردم همه رو ولی همون چند تا رو که دیدم فایل پاورپوینتش مشکلی نداشت. لطفاً بقیۀ دوستان اگه به مشکل مشابهی برخوردن، این دوستمونو راهنمایی کنن. شماره 26 رو از اینجا بگیرید. توی کتابخونه فایلشو آپلود نکردن، لینک دانلود از 4shared رو گذاشتن. 6 تا لیسنینگ تکراری رو از اینجا دانلود کنید.
    I am fond of pigs. Dogs look up to us. Cats look down on us. Pigs treat us as equals

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نه دوست عزيز نرم افزار خاصي نميخواد چون پاور پوينت هستش و اگه آفيس داشته باشي روي سيستمت بايد اجرا بشه
    به نظرم فايل ها رو كامل دانلود نكردي
    حجم هر كردوم از فايل هايي رو كه گرفتي با اوني كه روي سايت جلوي هر لينك نوشته چك كن كه يكي باشه
    اگه باز ديدي مشكل داره از اين لينك شماره 1 رو دانلود كن ببين مشكلت حل ميشه (ممكنه فايلها توي كتاب خونه خوب آپلود نشده باشه )
    ویرایش توسط zrahmati : November 18th, 2012 در ساعت 09:32 PM

Junior Member ya3r آواتار ها

دوست عزیز این مشکل برای من هم پیش اومده بود. باید نرم افزار آفیست که شامل پاور پوین میشه درست نصب شده باشه. یه بار دیگه نصبش کن. من نسخه 2010 رو نصب کردم حل شد.
    موفق باشید.
    از هر کاری که میترسی، انجامش بده.

نه مشکلی نداره و نرم‌افزار خاصی هم نمی‌خواد.
    شما احتمالاً مشکلتون این هست: شما فایل به صورت پاورپوینت استفاده می‌کنید، چون توش از روش خاصی استفاده کردن نمیشه پایین رفت و متن رو کامل دید (به عبارتی شبیه یک picture هست). برای دیدن متن کامل و استفاده از قابلیت بالا و پایین رفتن (اسکرول کردن) باید در حالت اسلاید شو باشید. برای این مورد هم اگر داخل پاورپوینت هستید سمت راست پایین صفحه (کنار درصد اندازه صفحه) سه تا شکل هست که یکی اسمش Slide show هست، اون رو بزنید، درست میشه. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazhat نمایش پست ها
    لیسنینگهای طلاییش هم، همون تکراریهاست که بچه ها گذاشتن تو تاپیک دیتابیس طلایی تافل. من این وبلاگو خیلی وقت پیش دیده بودم، جالبه که از وقتی مجموعه های T-P-O در AA ان قدر کامل شده، اینا تخفیف طلایی هم گذاشتن!!! به چه بهونه ای؟؟!! به بهونۀ اینکه الان فصل شلوغی تافله و برای کمک به هموطنان، اینا کل محصولاتشونو روی هم رفته میدن 70 تومن. تخفیفاشونو تمدید هم میکنن. الانم رفتن تعطیلات، البته قبلش عذرخواهی کردن که توی این مدت نمیتونن خدمات ارائه کنن
    جالب اینجاست ادعا می کنه اینارو از agent های ETS می خره من که فکر نکنم راست می گه فقط همین نمونه های پراکنده رو دانلود کرده مرتب می کنه می فروشه. تازه نوت فولم می فروشه واقعا که!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط cameliapm نمایش پست ها
    جالب اینجاست ادعا می کنه اینارو از agent های ETS می خره من که فکر نکنم راست می گه فقط همین نمونه های پراکنده رو دانلود کرده مرتب می کنه می فروشه. تازه نوت فولم می فروشه واقعا که!!!
    ETS آزمون آزمایشی رو اینترنتی برگذار میکنه.
    اونی رو هم که سنجش میگرفته خود ETS اینترنتی میگرفته که data فرستاده میشد و اونم نتیجه رو میزده. که الان خودتونم تو خونه میتونید تو آزمایشی ETS شرکت کنید.
    اگر ETS بخواد آزمون بفروشه خوب مستقیم میفروشه.

Banned

بچه هایی که به هر نحوی در استفاده از 24 نمونه T...P...O مشکل دارن (از جمله پاورپوینت ها و ...) میتونن نرم افزارش را به کمک اینجا (پست 17) از طریق تورنت دانلود کنن. من دانلود کردم اینطوری خیلی بهتره . البته pApAr عزیز هم به همین زودیا قرار هست در کتابخونه بذاره که بتونین با لینک مستقیم بگیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

پیش فرض پاسخ : دیتابیس طلایی برای IBT (سئوالات تکراری، T-P-O های E-T-S, ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin92003 نمایش پست ها
    با سلام

یک عکس از داخل پوشه نرم افزار TPO و راهنمایی در مورد اجرای آن

ابتدا کرک را اجرا کنید بعد نرم افزار
    سلام؛
    يعني به جز فايلهاي ليسنينگ و ريدينگ و ... -كه دوستان زحمت كشيدن آپلود كردن يا آدرس دادن- همچين نرم افزاري هم براي 24 تا T*P*O هست؟ آدرسش رو اگه لطف كنيد بگيد ممنون ميشم.

پیش فرض پاسخ : دیتابیس طلایی برای IBT (سئوالات تکراری، T-P-O های E-T-S, ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام؛
    يعني به جز فايلهاي ليسنينگ و ريدينگ و ... -كه دوستان زحمت كشيدن آپلود كردن يا آدرس دادن- همچين نرم افزاري هم براي 24 تا T*P*O هست؟ آدرسش رو اگه لطف كنيد بگيد ممنون ميشم.
    بله دوست عزیز نرم افزارشه که چاینیزها زحمتشو کشیدن. اگه عجله نداری بچه ها دارن آپلودش میکنن. چون لینک مستقیم نداشت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)