نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 125 از 202 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Banned

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

نقل قول نوشته اصلی توسط Afs00n نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم که آیا فایل های صوتی تی پی او بصورت مجزا توی کتابخونه هست یا نه؟ ممنون میشم اگر لینکش رو بفرمایید.
    ممنون.
    سلام

شبیه ساز یک نرم افزار یکپارچه هست و تا به حال فایل های صوتی اون به صورت مجزا ارائه یا جمع آوری نشده ان...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استفاده)

سلام
    وقتی می خوام فایل های tpo رو باز کنم رمز می خواد. همین rnsz و rsnz رو هم که میزنم بازهم باز نمی کنه. شاید رمزش تغییر کرده! راه حلتون چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

سلام من نصب کردم قسمت Practice کار نمیکنه؟چی کار کنم لطفا سریع جواب بدبد

سلام.
    برای بخش لیسنینگ، هر سکشن (شامل 1 کانورسیشن و 2 لکچر) چقدر زمان داره؟
    من تا الان که از روی کتاب کار می کردم، خود هر سوال تا سوال بعد وقت را تنظیم می کرد ولی برای نرم افزار تی پی او، ورژن 3.9 (همونی که تا 24 رو داره)، هر دو تا سکشن در مجموع 10 دقیقه داره.
    توی بارونز و یه فایل نوت فول هم دیدم که گفته هر سکشن 10 دقیقه داره.
    کدام درسته؟
    اگه نرم افزار ایراد داره، باید بعد سکشن اول جوابا رو کنترل کرد؛ خارج شد و دوباره برای سکشن دوم وارد شد؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    برای بخش لیسنینگ، هر سکشن (شامل 1 کانورسیشن و 2 لکچر) چقدر زمان داره؟
    من تا الان که از روی کتاب کار می کردم، خود هر سوال تا سوال بعد وقت را تنظیم می کرد ولی برای نرم افزار تی پی او، ورژن 3.9 (همونی که تا 24 رو داره)، هر دو تا سکشن در مجموع 10 دقیقه داره.
    توی بارونز و یه فایل نوت فول هم دیدم که گفته هر سکشن 10 دقیقه داره.
    کدام درسته؟
    اگه نرم افزار ایراد داره، باید بعد سکشن اول جوابا رو کنترل کرد؛ خارج شد و دوباره برای سکشن دوم وارد شد؟
    ممنون
    سلام

در واقع هر دو درست هستند... تعاریفی که در رابطه با section فرمودید با هم متفاوت ارائه شده اند...
    چیزی که در آرمون مقابل شما قرار خواهد گرفت مشابه نرم افزاز شبیه ساز هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ممنون از پاسخ تان
    شاید من منظورم را بد بیان کردم.
    هر سکشن (مثلا Short format شامل 2 سکشن است)، شامل یک کانورسیشن، و دو تا لکچر (از این دو تا لکچر، یکی دیسکاشن) است. مجموع تعداد سوال این سه قسمت، 17 تا است.
    حال مثلا نوت فول به طور صریح میگه 10 دقیقه وقت دارین برای هر سکشن شامل 17 سوال : That’s a total of 17. You will have 10 minutes to complete these 17 questions. ولی نرم افزار تی*پی*او برای کل بخش لیسنینگ (short) زمان 10 دقیقه قرار داده است. یعنی برای تمام 34 سوال!
    کدام درسته؟؟؟
    امیدوارم منظورم را به خوبی رسانده باشم.
    ممنون

Banned

ممنون از پاسخ تان
    هر سکشن (مثلا Short format شامل 2 سکشن است)، شامل یک کانورسیشن، و دو تا لکچر (از این دو تا لکچر، یکی دیسکاشن) است. مجموع تعداد سوال این سه قسمت، 17 تا است.
    حال مثلا نوت فول به طور صریح میگه 10 دقیقه وقت دارین برای هر سکشن شامل 17 سوال : That’s a total of 17. You will have 10 minutes to complete these 17 questions. ولی نرم افزار تی*پی*او برای کل بخش لیسنینگ (short) زمان 10 دقیقه قرار داده است. یعنی برای تمام 34 سوال!
    کدام درسته؟؟؟
    ممنون
    سلام

تا جایی که یادم میاد در نرم افزار شبیه ساز هم زمان بندی مشابه موردی بود که از notefull ذکر کردید...
    قطعا 10 دقیقه برای 34 سوال غلط و غیرمنطقی هست...
    برای اطمینان با بقیه نسخه های نرم افزار هم چک بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

ممنون از پاسخ تان
    کدام درسته؟؟؟
    ممنون
    اگر نرم افزار شما درست کار بکند هم در مد تمرین و هم در مد آزمون برای هر کدام از سکشنها (دو لکچر و یک کانورسیشن) 10 دقیقه برای
    جواب به سوالاتش زمان میده و در سکشن بعدی دوباره براتون 10 دقیقه مجزای دیگر حساب میکنه.
    تنها تفاوت این دو مد هم در اینجا هست که در مد آزمون بعد از اتمام زمان فوق هرجای آزمون که باشید اتوماتیک به بخش بعد هدایت میشوید.
    اما در مد تمرین با اینکه زمان صفر میشود ولی شما همچنان در آن مرحله خواهید ماند تا خود تصمیم به ادامه بگیرید.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mahya27 نمایش پست ها
    سلام من نصب کردم قسمت Practice کار نمیکنه؟چی کار کنم لطفا سریع جواب بدبد
    چندتا کار رو انجام داده و امتحان نمایید:
    1- در درایو های دیگری فایل فوق را منتقل نموده و اجرا نمایید. اکثرا توصیه میشود در درایو غیر از ویندوز باشد.
    2- در ویندوز دیگری امتحان نمایید.
    3- از دوستانی که نرم افزار را دارند گرفته و استفاده نمایید.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به T__P__O های شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استفاده)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimakhil نمایش پست ها
    سلام
    وقتی می خوام فایل های tpo رو باز کنم رمز می خواد. همین rnsz و rsnz رو هم که میزنم بازهم باز نمی کنه. شاید رمزش تغییر کرده! راه حلتون چیه؟
    با جناب simon عزیز هماهنگ نمایید.
    اگر مشکل حل نشد از دوستانی که دارند کمک بگیرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)