نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 126 از 202 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

نقل قول نوشته اصلی توسط Afs00n نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم که آیا فایل های صوتی تی پی او بصورت مجزا توی کتابخونه هست یا نه؟ ممنون میشم اگر لینکش رو بفرمایید.
    ممنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

شبیه ساز یک نرم افزار یکپارچه هست و تا به حال فایل های صوتی اون به صورت مجزا ارائه یا جمع آوری نشده ان...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    البته امکان جدا نمودن فایل صوتی این نرم افزار از فلدرهای source آن وجود دارد و از دوستان این کار را انجام داده اند.
    خیلی راحت از داخل این پوشه ها می تونید فایلهای صوتی را به هرجا که خواستید کپی نمایید.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

با سلام
    من Audio Scriptهای بخش لیستنینگ تی پی او ها را بصورت جدا می خواستم.....از 1 تا 34 کسی داره؟می دونم تو خود نرم افزار وجود داره ولی قابلیت کپی کردن رو نداره.
    با تشکر

سلام
    این نمره هایی که نرم افزار tpo میزنه چقدر قابل اعتماد و شبیه خود نمره تافل اصلی هست
    مثلا اگر در بخش های ریدینگ و لیسنینگ tpo شماره 30 نمره 21 و 24 بیاری حدودا معادل چند در تافل اصلی هست
    ممنون از اینکه وقت میذارید و جواب میدید

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jafari200 نمایش پست ها
    سلام
    این نمره هایی که نرم افزار tpo میزنه چقدر قابل اعتماد و شبیه خود نمره تافل اصلی هست
    مثلا اگر در بخش های ریدینگ و لیسنینگ tpo شماره 30 نمره 21 و 24 بیاری حدودا معادل چند در تافل اصلی هست
    ممنون از اینکه وقت میذارید و جواب میدید
    دوست عزیز محاسبه ای که نرم افزار انجام میده اشتباه هست. خود ETS جدوالی رو منتشر کرده که در واقع نمره حدودی رو میشه محاسبه کرد. از این نظر حدودی هست چون برای هر تست با توجه به سختی و آسون بودن این جدول تغییر خواهد کرد اما برای بدست آوردن یک دید کلی از وضعیتتون مناسب هست. (جداول پیوست)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    دوست عزیز محاسبه ای که نرم افزار انجام میده اشتباه هست. خود ETS جدوالی رو منتشر کرده که در واقع نمره حدودی رو میشه محاسبه کرد. از این نظر حدودی هست چون برای هر تست با توجه به سختی و آسون بودن این جدول تغییر خواهد کرد اما برای بدست آوردن یک دید کلی از وضعیتتون مناسب هست. (جداول پیوست)
    این اعداد بر اساس جاب درست در هر بخش هست؟
    یا مثل کنکور نمره منفی هم دخیل میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jafari200 نمایش پست ها
    این اعداد بر اساس جاب درست در هر بخش هست؟
    یا مثل کنکور نمره منفی هم دخیل میشه؟
    این جداول بر اساس تعداد جواب های صحیح هست و نمره منفی هم محاسبه نمیشه.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    این جداول بر اساس تعداد جواب های صحیح هست و نمره منفی هم محاسبه نمیشه.
    لطفا برای محاسبه ی نمره خود در هر دو بخش ریدینگ و لیسینینگ به این پست مراجعه نمایید.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. یه سوال دارم. جواب سوال دوم لسنینگ تی پی او 24 آیا همون جوابه نرم افزاره؟ یعنی AB من فکر میکنم bc هستش. میشه کسی از دوستان لطف کنه این سوال رو چک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sana02 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال دارم. جواب سوال دوم لسنینگ تی پی او 24 آیا همون جوابه نرم افزاره؟ یعنی AB من فکر میکنم bc هستش. میشه کسی از دوستان لطف کنه این سوال رو چک کنه؟
    سلام
    من به متن گوش دادم و جواب رو چک کردم .
    جواب نرم افزار درسته .چون مسئول کتابخانه میگه ممکنه کسی که اطلاعات عنوان و نویسنده کتاب را(در کامپیوتر) وارد کرده اشتباه کرده باشه (misspelled) پس گزینه b درسته و c که میگه مرد دانشجو عنوان کتاب رو غلط به زن داده درست نیست.
    جواب a درسته چون مرد دانشجو میپرسه ممکنه دلیل پیدا نکردن کتاب این باشه که کتاب مال دوره graduate هست در حالی که خودش دانشجوی undergraduate هست؟(مرد فکر میکرد نحوه سرچ کتاب در کامپیوتر به مقطع هم بستگی داره)
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام

کسی متن script های 31 تا 34 رو داره لطفا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)