نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 135 از 202 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 2015

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

نقل قول نوشته اصلی توسط ha.tavakoli نمایش پست ها
    سلام
    اقا دمت گرم واقعا ممنون درست شد برنامه ای که ما داشتیم مشکل داشت اینی که شما گذاشتی خیلی عالی کار کرد
    فقط تو ویندوز 8 لب تاپم دانلود امتحانای جدید رو تا 13، 14 درصد می رفت دیگه ادامه نمیداد ولی رو سون pc خیلی راحت دانلود شد و کار کرد
    شما همون طور که elec59 گفته نرم افزار رو دانلود کنید. بعد فایل هایی که mech90 روی سایت قرار داده رو در پوشه resource نرم افزاری که نصب کردید extract کنید (از حالت zip خارج کنید.) برای هر تست باید دو فولدر باشه. مثلا test36 و text36. دیگه لازم نیست از خود نرم افزار دانلود کنید. فقط نکته اش (که قبلا اشاره نشده بود) اینه که بعد از extract کردن فایل ها اینترنت اتون رو قطع کنید و نرم افزار رو اجرا کنید. خواهید دید که فایل ها اضافه شده اند.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

بچه ها مثل اینکه همون فایله 50 مگی که قبلا ارور میداد برای دانلود امتحان جدیدا، روش کپی پیست رو اجرا کنید (با اینترنت قطع شده) جواب میده و نیازی به دانلود فایل جدید با حجم 1.21 گیگ نیست چون اکثرا تا ازمونه 34 رو که دارید

منو باش دیروز 2 گیگ اینترنتمو سوزوندم والا

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان

این فایلی که سایمون گذاشته مشکلش چیه؟ یعنی نمیشه آزمون هارو بهش اضافه کرد؟
    من دانلود نکردم هنوز میخاستم دانلود کنم ولی دوستان ظاهرا از یه جاهایه دیگه دانلود میکنن.
    میشه کمک کنید تفائتش با مال سایمون چیه؟
    ممنون

در جواب بچه هایی که میگن این 50 مگی منظور کدومه شما با اجرای روش drafshin که در صفحه 132 کامنت1316 به صورت فایل پی دی اف میتونید فایل 50 مگی رو بگیرید از لینکی که داده استفاده کنید نرم افزار رو بگیرید با IDM هم میتونید بگیریدفقط به جای گزینه ابی سفید بغلیشو بزنید تا معمولی دانلود شه فقط قبلش به صورت تک فایل انتخابش کنید یعنی رو فولدر کلیک کنید بزارید باز شه از بین فایلا فقط فایل exe را انتخاب کنید همون بالاش دو تا گزینه میاد سمت راستی کوچیکه رو بزنید با IDM دانلود میشه اگه نشد با نرم افزار چینیه باید دانلود کنید

ضمنا عجله نکنید به زودی فایل کامل توسط مدیران آپلود خواهد شد شما تا اون 30، 34 تا رو بخونید نرم افزار جدید میرسه

Junior Member Philofan آواتار ها

Thumbs up پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات، نحوه نصب، اجرا و استف

نقل قول نوشته اصلی توسط ha.tavakoli نمایش پست ها
    اقا دمت گرم دقیقا نکتش همینه خدا عمرت بده دیشب تا حالا در امد پدرم
    اینترنت قطع شود کپی پیست شود نرم افزار لود شود امتحان رو خواهید داشت فقط این امتحانا رو هر وقت خواستید باید اینترنت قطع باشه اگر وصل باشه نشون نمیده
    فقط الان نرم افزار elec59 رو نصب دارم با اون قبلیه که پیام میداد نمیدونم کار میکنه یا نه، mehran4iut
    عزیز که اون قبلیو رو نصب داری امتحان کن خبر بده
    اگه سیستمه دیگه ای گیر اوردم خودمم امتحان میکنم اطلاع میدم
    سلاااام
    ممنوووووونم
    جهت اطلاع برای دوستانی که اون نسخۀ دانلود از سایت چینی رو دارند: منم همون ورژنی رو که از اون سایت چینی دانلود کرده بودیم رو داشتم و واسه گرفتن 35 به بعد همون کادری که باز اطلاعات میخواست برام باز میشد و حتی من login هم نمیتونم بشم توی نرم افزارم و فایلهای آزمونها رو هم که کپی کرده بودم هیچ فرقی نکرده بود ولی به توصیه شما فقط از اینترنت قطعش کردم و درست کار کرد.
    مررررررررررررررسییییییی

Senior Member kran آواتار ها

اقا ما اون فایل 50 مگی رو دانلود کردیم. نصبم شد همه چی اوکیه. فقط مال من بخش resource نداره نمیدونم این دیگه چه جور مشکلیه؟
    میشه دوستان کمک کنند.

ممنون

Senior Member Gclub آواتار ها

خب برنامه من نصب شد و کار می کنه... من با تلفن رفیقم رجیستر کردم و فایل ها رو هم دانلود کردم...
    برنامه رو توی اینجا توی کتابخونه فروم گذاشتم... تا کسانی که مشکل آی پی دارن و یا نمی خوان توی فروم های چینی ها سردرگم بشن راحت دانلود کنن...
    با تشکر از دوستانی که اطلاع دادن که ورژن آپدیت این نرم افزار اومده!
    ویرایش توسط Gclub : July 6th, 2015 در ساعت 03:14 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    اقا ما اون فایل 50 مگی رو دانلود کردیم. نصبم شد همه چی اوکیه. فقط مال من بخش resource نداره نمیدونم این دیگه چه جور مشکلیه؟
    میشه دوستان کمک کنند.

ممنون
    در درایوی که برنامه رو نصب کردی فولدر مربوط به برنامه رو که یه اسم چینی داره رو باز کن توش یه فولدر به نام resource هست فایلها رو اونجا کپی کن اینترنت رو قطع کن و برنامه رو اجرا کن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical Eng

سلام دوست من
    ببخشید می خواستم بدونم،تا الان که آزمون های جدیدی به جز آزمون 37 اومده یا نه ممنون میشم جواب بدین..

Junior Member CJAR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    آيا كسي فايل extra test 2 رو داره كه براي آپلود بذاره. برام مهم نيست كه به چه صورتي باشه. توي پاور پوينت يا نرم افزار و يا به صورت پي دي اف و فايل ام پي تري... هر كدوم كه باشه خوبه. ممنون مي شم كسي لطف كنه و اين يه دونه رو تنهايي آپلود كنه .

با سپاس بسيار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)