صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: گرفتن گرین کارت از راه ویزای دانشجویی و پس از فارغ‌ التحصیلی

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : اخذ گرین کارت از طریق ویزای دانشجویی و بعد از فارغ‌التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یه سوالی دارم. گفتید "در تمام این مدت نباید تخلف و جرمی در آمریکا مرتکب شده باشید". خوب جرم که معلوم الحاله، تخلف در چه حدودی مجاز نیست؟ مثلا تخلف رانندگی یا مثلا دانلود کردن موزیک یا..؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
    ایا در حین تحصیل میشه به واسطه ی ازدواج گرین کارد گرفت؟ از دانشجوهای ایرانی کسایی هستن که این کارو کرده باشن؟
    جرم رانندگی با جریمه بیشتر از 500 دلار باعث رد شدن سیتیزنی میشه ... من اخیرا یک تصادف داشتم و کسی که به من زده بود و فرار کرده بود 1500 دلار جریمه شد و چون سیتیزن آمریکا نبود و ویزا H-1 دادگاه حکم دیپورت رو براش صادر کرد !
    البته جرمها به چند نوع تقسیم بندی میشه:
    Traffic
    Felony
    Misdemeanor
    VIOLANCE
    ............

ازدواج راه مناسبیه ... اگر همسرتون ایرانی مقیم باشه که خیلی هم خوبه ولی اگه آمریکایی باشه یکمی طول میکشه تا تصمیم به ازدواج بگیره چند سالی باید دندون رو جیگر بزاری
    ویرایش توسط rashdy_chem : December 12th, 2014 در ساعت 11:00 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

دوست عزیز ممنون بابت جواب مثبتت
    مثلا در رشته مهندسی صنایع فوق دکترا ، نکته منفیه ؟
    این کاری ک فرمودید آیا می شود حین تحصیل بری دنبالش یا منظورتان همان کار داخل دانشگاه است ؟
    پناهندگی حدودا چقدر زمان می بره ؟
    یعنی با شرایط کار در این یکی و دو ساله شرایط ماندن برای کسی مثل من فراهم نیست ؟
    دوست خوبم ، ممکنه بعد از ورود به خاک آمریکا واسه اقامت کانادا اقدام کرد ؟ انظرتون چیه ؟
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Hero

پناهندگی ایده ی خوبی نیست. وجهه ی بدی داره. به نظر من بهترین کار ازدواجه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1986 نمایش پست ها
    دوست خوبم ، ممکنه بعد از ورود به خاک آمریکا واسه اقامت کانادا اقدام کرد ؟ انظرتون چیه ؟
    برنامه اقامت کانادا (گروه نیروی متخصص) که فعلا تا ژانویه 2013 تعطیل شده و معلوم نیست بعد از اون هم باز بشه یا نه و به چه نحوی. روی این مورد حساب نکنید.

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

ممنون از پاسخت
    دوست عزیز در مورد نخبگی فرمودید ؟ آیا اون شامل ما ایرانی ها میشه ؟ ممکنه شرایطشو بفرمایید که توجیه بشویم .
    راستی بچه ها راه های بسیاری را زحمت کشیدن و در این قالب بررسی کردند ، ولی شاید من خوب متوجه نشدم ، این جریانو که بهترین راه ، از راه هایی که فرمودید از بدو ورود به آمریکا برای تحصیل دکترا ، چطور می شود آنجا موند و کار پیدا کرد و اقامت گرفت ؟ ( ممکنه بهترین راه را بفرمایید تا بچه هایی مثل ما بتونن یه برنامه ریزی دقیقی داشته باشند )
    ارادت
    مهدی
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

ممنون از پاسخت
    دوست عزیز در مورد نخبگی فرمودید ؟ آیا اون شامل ما ایرانی ها میشه ؟ ممکنه شرایطشو بفرمایید که توجیه بشویم .
    راستی بچه ها راه های بسیاری را زحمت کشیدن و در این قالب بررسی کردند ، ولی شاید من خوب متوجه نشدم ، این جریانو که بهترین راه ، از راه هایی که فرمودید از بدو ورود به آمریکا برای تحصیل دکترا ، چطور می شود آنجا موند و کار پیدا کرد و اقامت گرفت ؟ ( ممکنه بهترین راه را بفرمایید تا بچه هایی مثل ما بتونن یه برنامه ریزی دقیقی داشته باشند )
    ارادت
    مهدی
    بهترین راه برای شما لزوما بهترین برای من نیست... بستگی به شرایط شما داره
    مثلا کسی که پول حسابی داره میاد سرمایه گذاری میکنه و اقامت میگیره... و اینو بهترین راه میدونه
    کسی که توی رشته با بازار کاری خوب و دانشگاه درجه یک هست بهترین راه رو تلاش برای زودتر فارغ التحصیل شدن و کار پیدا کردن میدونه ..
    یکی میتونه با دادن مقاله های سطح بالا که سایتیشن خیلی بالا داشته باشه نخبگی خودشو ثابت کنه و بمونه اینجا
    یکی لاتاری برنده میشه ... و میگه این بهترین و بی دردسر ترین راه بود ... (خدا شانس بده ! )
    یکی اینجا ازدواج میکنه ... خوب هم زن گرفته هم اقامت ... ازین بهتر چی میخوای
    یکی پناهنده میشه ... خیلی آسون و کم خرج ... بعد از یکسال هم گرین کارت دستشه ...

خلاصه باید بیای اینجا و اگه زرنگ باشی خودت میفهمی که چیکار باید بکنی
    ویرایش توسط rashdy_chem : December 12th, 2014 در ساعت 10:57 PM

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member

سلام دوستان

چه مدت بعد از فارغ التحصيلي يه دانشجو ميتونه در آمريكا بمونه تا زماني كه كار پيدا كنه يا اينكه براي دكترا پذيرش بگيره؟
    لطفا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارت از راه ویزای دانشجویی و پس از فارغ‌ التحصیلی

بچه ها یکی که 3ساله آمریکاس و دکترا میخونه آیا میتونه واسه گرین کارد اقدام کنه؟میشه شرایطش رو بگین؟ فقط مقاله باید بده یا قضیه اش چیه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pasargad64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

چه مدت بعد از فارغ التحصيلي يه دانشجو ميتونه در آمريكا بمونه تا زماني كه كار پيدا كنه يا اينكه براي دكترا پذيرش بگيره؟
    لطفا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه.
    باید کار پیدا کنید و کارفرماتون اسپانسر بشه براتون. همه کارفرماها از ابتدا قبول نمی کنن این کارو..

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوست عزیز ممنون بابت جواب مثبتت
    مثلا در رشته مهندسی صنایع فوق دکترا ، نکته منفیه ؟
    این کاری ک فرمودید آیا می شود حین تحصیل بری دنبالش یا منظورتان همان کار داخل دانشگاه است ؟
    پناهندگی حدودا چقدر زمان می بره ؟
    یعنی با شرایط کار در این یکی و دو ساله شرایط ماندن برای کسی مثل من فراهم نیست ؟
    دوست عزیز همانطور که دیگران هم بهتون جواب دادن نمیشه نسخه پیچید از الان.باید برین و بعدا تصمیم بگیرین.پناهندگی گزینه راحتی نیست و باید مدرک داشته باشین.کار هم اصلا راحت گیر نمی آد و ازدواج هم به این راحتیا نیست!...باید ببینین در زندگی چی پیش می آد براتون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)