صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 85

موضوع: آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصیل های مهندسی صنایع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصل های مهندسی صنایع

سلام دوستان ...
    من سال دوم لیسانس صنایع هستم. من میخوام برای ارشد اپلای بگیرم. به نظر شما توی این دو سال باید چیکار کنم. کدوم کارها توی اولویته ؟؟ صنعتی اصفهان درس میخونم. معدلم زیاد خوب نیس. زبان هم دارم میخونم.

سلام
    1-من کارشناسیم مکانیک حرارت و سیالات با معدل 13.7 و ارشد صنایع -سیتم بهره وری رو در شریف (البته الان ترم 2هستم با معدل حدود 18 )در حال گذران هستم.toefl , GRE رو دارم میخونم.از بابت rec letter هم مشکلی ندارم.مقاله ندارم.در مورد گرفتن پذیرش از امریکا لطفا راهنماییم کنید.
    2-البته اگه کسی دوست داشته باشه میتونیم این تابستون رو یه مقاله کار کنیم

ویرایش توسط m.a.a : May 20th, 2011 در ساعت 04:50 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

سلام دوستان . کسی هست که پایان نامه با موضوع مدل های موجودی که رویکرد ان حالتی که ترکیبی از تخفیف قیمت و کسری مجاز با از دست دادن مشتری رو کار کرده باشه بتونه کمکی بده ممنون میشم
    ویرایش توسط m.a.a : July 25th, 2011 در ساعت 11:29 AM دلیل: حذف ایمیل

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

۱-آخرین مقطع تحصیلی:MSc. Production Engineering & Management
    ۳-نام دانشگاه: KTH, Sweden
    ۴-معدل: 4 3.75out of
    ۵-عنوان مقالات:Nothing yet
    ۶-نمرات زبان تافل : PBT 579
    ۷-اکنون مشغول به چه کاری هستید : Studying in Master Level
    ۸-سایر توضیحات مفید : Accept any cooperation in research, submitting scientific paper & applying for Phd
    "اگر در بی عدالتی ها بی طرف هستید، بدانید که طرف ستمگر را گرفته اید"
    'دزموند توتو'

Junior Member

سلام به همه ی بچه های خوب رشته ی صنايع و دوستان زحمت كش فروم . راستش من شديدا احتياج به راهنمايی دارم ، اگر كسی زحمت بكشه و راهنمايم كنه واقعا ازش ممنون می شم . راستش من ليسانس مهندسی مكانيك هستم ، بعد از اين كه رفتم تو محيط كار تازه فهميدم چه علاقه ی شديدی به مهندسی صنايع دارم !! چون اونجا به موضوعاتی بر می خوردم كه فوق العاده برام جذاب و جالب بودند و همه هم در حيطه ی مهندسی صنايع بودند ، در واقع بزرگترين اشتباهم تو زندگی تا امروز اين بوده كه نرفتم صنايع و رفتم مكانيك . از يه طرف خوشحالم چون بالاخره هدفم رو تو زندگی پيدا كردم و از طرف ديگر خيلی ناراحت چون ندارمش . هدفم اينه كه بتونم در رشته ی operations management در مقطع دكتري از يه دانشگاه در اروپا يا امريكا پذيرش بگيرم ، اما چون ليسانسم صنايع نيست و مكانيكه می خوام ارشد رو تو ايران بخونم . الان دو تا راه دارم ، يكی اينكه تو گرايش اصلی صنايع كنكور بدم كه قبوليش خيلی سخته چون بايد با خود بچه های صنايع رقابت كنم و ديگر اينكه در گرايش مديريت سيستم و بهره وری شركت كنم ولی اينجا يه مشكل هست ، درس های اين گرايش خلاصه ی درس های دروه ی ليسانس است و به همين دليل بچه های صنايع حق شركت در اون رو ندارند ، اينجا اين سوال برام مطرحه كه آيا اين گرايش ، يك گرايش معتبر از رشته ی صنايع هست و مي شه به عنوان يك پل برای پذيرش در OM‌ روش حساب كرد يا اينكه نه ، يه رشته ی من درآورديه كه جايی هم اعتبار نداره و بايد وقت و انرژيم رو رو همون گرايش اصلی صنايع بذارم . اگه راهنماييم كنيد و بهم جواب بديد واقعا ممنون می شم .

Junior Member

ميخواستم يه تاپيك باز كنم ولي اجازه نداد
    فارغ التحصيل مهندسي صنايع از دانشكده فني مهندسي گلپايگان(وابسطه با دانشگاه صنعتي شريف) با معدل 15.66 داراي 2 سال سابقه كار در زمينه كنترل پروژه و بدون هيچ مقاله.26 ساله
    درس خوندن براي من مثل پلي ميمونه كه براي اخذ اقامت بايد از روش رد بشم
    نميدونم چرا ولي نسبت به اين رشته و زمينه كاري كه توش هستم دلسرد شده
    ميخواستم مستقيم براي اقمت كانادا اقدام كنم ولي اين رشته توي رشته مورد نيازش نيست
    ميخواستم براي استراليا و نيوزيلند اقدام كنم اين رشته به دردشون نميخوره و امتياز پاييني داره
    با خودم ميگم اي كاش رفته بودم IT خونده بودم.هم علاقه داشتم هم الان تو ليست مورد نياز همه كشور ها هست
    اين رشته مثل برق و IT و مكانيك و عمران و... غيره نيست كه تو يه كاري تخصص داشته باشي كه فقط همون رشته ميتونه از پسش بر مياد.
    نميدونم بايد چكار كنم!براي apply كردن هم كه با اين وضعيت معدل و عدم وجود مقاله،فاند كه هيچي پذيرشم بهم نميدن
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    كسايي كه apply كردن و كسايي كه اقامت گرفتن و صنايع خوندن ممنون ميشم كمك كنن

پیش فرض پاسخ : كسي صنايعي اينجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
    من در حال اقدام برای تحصیل در آمریکا هستم برای مقطع دکترا-پاییز 2012! خوشحال می شم اگر کسی هم قصد اقدام داره، با هم تبادل اطلاعات کنیم! لطفا جهت تمایل برای من پیغام شخصی بفرستید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshid_ag نمایش پست ها
    سلام من برای مستر اقدام کردم تافل 90 و GRE 1050 که به من گفتن که پایینه و اگر فاند میخوام باید بالاتر بگیرم الان دارم برای GRE میخونم که دوباره برای ترم بهار اونا اپلای کنم البته هنوز نتونستم ثبت نام کنم احتمالا باید برم دوبی

محشید جان من تازه فرایند پدیرش رو شروع کردم دوست دارم با هم در ارتباط باشیم اما یه سوال شما مگه دنبال چه رنک دانشگاه هایی بودی ؟ لیسانست کجا بوده ؟ من لیسانس صنعتی اصفهان با مغدل 15/7 هستم و 3 سال سابقه کار در طراحی و اجراگداری فرایند های برنامه ریزی تولیر و R&D و توسعه محصول جدبد و بازااریابی و فروش دارم و الان می خوام برای ممستر اپلای کنم با توجه به تجربت توی جه رنکینگ هایی و چه کشور هایی جستجو کنم ؟ فاند هم هطما نیاز دارم .
    دووستان لطفا راهنمایی کنید . مرسی

۱-آخرین مقطع تحصیلی:لیسانس
    ۲-نام گرایش تکنولوژی صنعتی / مهندسی صنایع
    ۳-نام دانشگاه: صنعتی اصفهان
    ۴-معدل:15/7
    ۵-عنوان مقالات :ندارم
    ۶-نمرات زبان:IBT 12 NOV امتحان دارم .
    ۷-اکنون مشغول به چه کاری هستید مشاور صنایع در فرایند های بازاریابی و فروش و R&D
    ۸-سایر توضیحات مفید 3 سال سابقه کار در زمینه راهاندازی سیستم برنامه ریزی و کنترل تولید و ممشاور BPR در فرایند های بازاریابی و فروش و R&D و NPD
    الان می خواهم در زمیته ای که به مهتدسی سیستم و روش مربوط بشه که هنوز نمی دونم چه شاخه ای از صنایع هست و تا الان فقط Production management و system engineering رو پیدا کردم دوستان اگر اطلا عاتی درباره نام زشته مربوط به این چیز هایی که من گفتم و همین طور دانشگاه هایی که بهتر برای گرفتن پذیرش و فاند روی اونا تمرکز کنم رو راهنماییم کنید .
    چون جستجو های خودم در طول این 1 ماه که تصمیم به اقدام برای پذیرش برای ممستر گرفتم اصلا نتیجه بخش نبوده .
    از راهنمایی هاتون پیشاپیش ممنونم .
    خواهشا جواب بدید من توی فروم های دیگه هم که سوال کردم هنوز جواب نگرفتم نا امید شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان صنایعی
    خوشحال می شم با دوستانی که در حال اقدام برای دانشگاه های کانادا و یا امریکا هستند همکاری داشته باشم البته اگه بنده رو قابل بدونن
    سلام من تازه فارغ التحصیل شدم و تازه می خوام برای پذیرش اقدام کنم شما تو چه مرحله ای هستید