صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 285

موضوع: آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1366 نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام دوستان.
    عزیزانی که قصد دارن در مرکز British Council کشور آذربایجان (باکو) امتحان بدن و تو بحث واریز هزینه آزمون سوال یا مشکلی دارن، به من پیغام بدن. تا جایی که بتونم راهنماییشون می کنم.
    خدا خیرتون بده.میشه ایمیل بدین؟ اینجا که نمیذاره مسج بزنیم

سلام امکانش هست با ایمیل راهنمایی کنید من میخوام اگوست امتحان بدم نمیدونم کی ثبت نام کنم ممنون میشم لطف کنید راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzsajedi90 نمایش پست ها
    ببخشید باکو هدست داشتن؟؟ اخه من میخوام برم اذربایجان فقط همین قضیه است که خیلی ذهنمو درگیر میکنه
    کاش من این مطلبو زوذتر میدیدم و ایران (ایرسافام) پول نمیدادم! بنظرتون کنسل کنم پولمو پس میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pianogirl نمایش پست ها
    خدا خیرتون بده.میشه ایمیل بدین؟ اینجا که نمیذاره مسج بزنیم
    سلام میشه بگید کدوم مرگز در باکو از بین این دوتا امتحان دادید؟ هردو british council هست فکر میکنم:
    AZ001
    BC Baku
    HYATT REGENCY BAKU, 1033 Izmir Street, AZ1065 Baku, Azerbaijan
    Azerbaijan

یا

AZ001
    BC Baku
    The Landmark 3, Nizami 90A street, Baku, AZ1010
    Azerbaijan

؟

چجوری میشه برای باکو ثبت نام کرد؟؟

سلام ممنون از مطالب خوبتون.ميشه بگيد چند مدت قبل از امتحان ميتونيم توي سايت ثبت نام كنيم؟
    درباره تسك اول رايتينگ پيشنهاد ميدين چيكار كنيم ك خوب بنويسيم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط montesquio نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من چندین ماه پیش در آذربایجان امتحان دادم و امروز تازه وقت کردم تا اینجا مطالبی برای دوستان بگذارم. من قبل از اینکه امتحان بدم خیلی مطالب این سایت رو زیر و رو کردم و از خیلی از استادان زبان که دستی در آزمون آیلی داشتند سوال کردم. به هر حال روی انتخاب مکان آزمون خیلی حساسیت داشتم چون دیگه تایم برای امتحان مجدد نداشتم و اساسا این اولین باری بود که قرار بود آزمون آیلس بدم. در آخر ایران رو کلا خط کشیدم.(دوستان من مستقیما با رییس دو تا از این مراکز صحبت کردم که از دوستان یکی از رفیقام بودند؛ آقا جریاناتی دارند اینا برای خودشون که بماند) بین سه گزینه استانبول، تایلند و آذربایجان نیز آخری رو انتخاب کردم. علت هم این بود که استانبول هدفون نداشت( ترکیه کلا نداره) و تایلند هم هزینه سفرش خیلی گرون تموم میشد و ثبت نام در این مرکز هم یه مقدار دنگ و فنگ داش. و در آخر رسیدم به باکو که از همه لحاظ خوب بود و هدست هم داشت.
    نکته فوق العاده مهم اینجاست که شاید الان دوستان بگن که بچه ها اصلا از باکو در صفحات گذشته خوب نگفتند. بله اما نکته خیلی مهمش اینه که دوستان همگی در مرکز idp باکو امتحان دادند و نه British Council.
    من با یقین به دوستان میگم که نمره رایتینگ و اسپیکینگ بریتیش کانسیل حدا قل حداقل نیم نمره بالا تر از idp است. من که خودم بار اولم بود که کلا آزمون آیلس میدادم اما دو نفر از دوستان دیگه نیز با من همراه بودند که تجربه فراوانی در شرکت در آزمون آیلس داشتند. نمره هر دوشون در اسپیکینگ و رایتینگ یک نمره بالاتر از تمام مراکز ایران شد و حتی یکی از این دوستان در باکو در idp شرکت کرده بود و به اصرار من دوباره به باکو آمد و اینبار در بریتیش شرکت کرد و نمره اسپیکینگش نیم نمره بالاتر از idp بود و نمره رایتینگ یک نمره بالاتر از idp باکو. پس حتما حتما در بریتیش کانسیل امتحان بدید. البته اینم بگم که این از کشفیات خودم نبود بلکه یکی از اساتید با سابقه آیلس به من گفت که شک نکن که بریتیش بهتر نمره میده. این هم از نمرات خودم : ریدینگ : 8:5 لیسینینگ : 8 اسپیکینگ : 7:5 و رایتینگ : 7:5
    دوستان اینم اضافه کنم که من کلا زبانم خوبه و هیچ وقت در موسسه درس نخونده بودم به همین علت در دو مهارت اولی مشکلی نداشتم اما در اسپیکینگ مشکل داشتم. چند جا که تعیین سطح شدم برای اسپیکینگ به من گفتند که خونه پرش 7 بگیری. در مورد رایتینگ هم همین رو بگم که من کلا با تست اول رایتینگ آیلی حال نمیکنم و فقط یک روز قبل امتحان روی چند نمونه کتاب کمبریج نگاه کردم و سر جلسه هم خدایش خودمم نفهمیدم چی مینویسم فقط سمبل کردم اما بگم که غلط گرامری نداشتم اما دومی خیلی ساده بود موضوعش و خوب نوشتم. امیدوارم دوستان موفق باشند. اگه سوالی بود یا توضیح دقیق تری خواستید بفرمایید تا جواب بدم.
    براي تسك يك چيكار كنيم نمره خوب بگيريم؟
    بعد اينكه چه مدت قبل از تايمي ك ميخوايم امتحان بديم، توي سايت ثبت نام كنيم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeeeeeh77ja نمایش پست ها
    براي تسك يك چيكار كنيم نمره خوب بگيريم؟
    بعد اينكه چه مدت قبل از تايمي ك ميخوايم امتحان بديم، توي سايت ثبت نام كنيم؟
    کاش یکی پیدا بشه که تازه تو باکو امتحان داده باشه بگه کدوم مرکز بریتیش کنسل امتحان بدیم و ثبت نامو راهنمایی کنه چجوریه کل مطالب سایت برمیگرده به سالهای 2013 2012

Junior Member

سلام
    من ۷ سپتامبر در بریتیش کنسول باکو امتحان دادم. برتی ثبت نام وارد سایتش بشین خمه اطلاعتت رو وارد کنید تا برسین به بخس پرداخت و paay laater رو بزنید. اطلاعتتی به ایمیل سما میاد که در اختیار این وبسایتهای خرید ارزی میدین و براتون انجام میدن خیلی راحت

شما از طریق کدوم شرکت هزینه رو پرداخت کردین؟کدوم مرکزش امتحان دادین و اینکه هتلتون نزدیک مرکز بود؟هدست دادن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)