صفحه 22 از 29 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 285

موضوع: آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    دوست عزیز، وقت و انرژی و پول ما قبلا تو اون یکی سنتر idp (GRBS تلف شده
    افسوس می خوردم که چرا بریتیش کنسیل امتحان ندادم، که اونم با اوصافی که شما فرمودی معلوم شد، تفاوتی نمی کرد
    رایتینگ منم 4 شدم از زمین و زمان ناامید بودم
    هفته دیگه امتحان دارم تهران، ولی تا حالا حسش نبود دوباره رایتینگ بخونم
    باز ددمت گرم.... یکم برای امتحان بعدی روحیه گرفتیم....
    عزیز شروع کن رایتینگ رو دوباره بخون! اصلا نگران نباش! گرچه تو ایران هم همیشه 1 نمره پایین تر میدن ولی حداقل
    مثل باکو بهت چرت نمره نمیدن!
    در مورد ریدینگ باید عرض کنم من 20 دقیقه وقت اضافی آوردم! مطمئنم فقط یه دونه غلط داشتم جالب شد که 7 دادن!

سلام دوستان
    من واسه آخر همین هفته در باکو امتحان آیلتس دارم. اگه کسی هست بیاد تا با هم باشیم تنها نباشیم.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 19th, 2013 در ساعت 10:59 PM دلیل: نمایش اطلاعات شخصی خلاف مقررات فروم می باشد

Junior Member

سلام
    من 9 مارچ باکو امتحان دارم. با ماشین خودمم میرم. واسه شیر کردن هزینه ها اگه کسی میخاد بیاد پخ بده لطفا.

Junior Member

من 14 مارچ آزمون دارم. کسی هست که بخواد با هم بریم؟

Junior Member linker آواتار ها

سلام دوستان

حدود هزینه ها برای باکو چقدر میشه حدودا...

هزینه امتحان و رفت امد و.......

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    سلام دوستان

حدود هزینه ها برای باکو چقدر میشه حدودا...

هزینه امتحان و رفت امد و.......
    پست شماره 3 رو بخون

Junior Member

سلام من هم امتحانم همون روزه و فردا زمینی دارم میرم اگه خواستید میتونیم هماهنگ کنیم
    ویرایش توسط nimaafshar8 : March 12th, 2013 در ساعت 08:25 PM دلیل: نمایش اطلاعات شخصی خلاف مقررات فروم می باشد

Junior Member

سلام
    من به کمک فوری نیاز دارم. لطفا کمک کنید.
    من پذیرش شرطی گرفتم. ازم خواستن تا 1 ماه آیلتس آکادمیک بفرستم. بنابراین مجبور شدم باکو ثبت نام کنم برای 6 آوریل. اول سایت جا داد و بعد رسیدش اومد. به الویرا ایمیل زدم. همونروز جواب داد و شماره حساب داد. منم سریع اینترنتی به حساب سامان ریختم پولو (از اونجاییکه دیر شده بود 800 تومان ریختم!). رسید پرداخت با اسکن پاسپورت و عکس رو همونطور که خواسته بود براش فرشتادم. اما تا حالا کانفرمیشن نفرستاده!!!!! 10 تا ایمیل زدم که من به ویزا نمی رسم اما انگار نه انگار! الان 9 روزه! چکار کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظرتون چرا جواب نمی ده. تلفنم بر نمی دارن. دیگه نمی دونم باید چکار کنم. لطفا راهنماییم کنید!

Junior Member

مرکزباکو تا دیروز تعطیلات نوروز بودن احتمالا بزودی جواب میدن واسه ویزا هم حدود ده روز میاد البته عادیش ولی ویزا فوری هم گویا دارن!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamun نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش شرطی گرفتم. ازم خواستن تا 1 ماه آیلتس آکادمیک بفرستم. بنابراین مجبور شدم باکو ثبت نام کنم برای 6 آوریل. اول سایت جا داد و بعد رسیدش اومد. به الویرا ایمیل زدم. همونروز جواب داد و شماره حساب داد. منم سریع اینترنتی به حساب سامان ریختم پولو (از اونجاییکه دیر شده بود 800 تومان ریختم!). رسید پرداخت با اسکن پاسپورت و عکس رو همونطور که خواسته بود براش فرشتادم. اما تا حالا کانفرمیشن نفرستاده!!!!! 10 تا ایمیل زدم که من به ویزا نمی رسم اما انگار نه انگار! الان 9 روزه! چکار کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظرتون چرا جواب نمی ده. تلفنم بر نمی دارن. دیگه نمی دونم باید چکار کنم. لطفا راهنماییم کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamun نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز بیشتر از 10 نفر اینجا رفتن به همین مرکز امتحان دادن ! پس فکر خیال نکن ! مطمئن باش تعطیلات بودن والا من خودم بارها شده بود ایمیل زدم و همون روز جواب گرفتم .
    بهترین کار صبر پیشه کردنه . . . .
    واسه ویزا هم 10 روز ماله اینه که به تعطیلات بخوری ! من خودم از طریق آژانس هواپیمایی اقدام کردم و یک هفته ای کمتر رسید ! ( دقیق یادم نیس ولی فکر کنم 75 یورو شد ویزا ! )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)