صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 285

موضوع: آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

من از همون لینکی که همه می دن استفاده می کنم تاریخ ۱۵ دسامبر هم انتخاب می کنم اما ....error می ده می گه هم اکنون در دسترس نیست!!!! این مشکل فقط برای من پیش میاد؟
    چه کار باید کنم؟ اگه کمک کنید ممنون می شم...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

سلام.
    15 دسامبر بسته شده فکر کنم، من 5 ژانویه ثبت نام کردم شما هم می تونید.
    موفق باشید

سلام دوستان. می خواستم سوال کنم اگه هزینه امتحان رو با کردیت کارت پرداخت کنیم روز امتحان نیازی به ارائه رسیدی یا فیش نیست؟ همین طور آیا به موقع تاریخ مصاحبه رو اطلاع می دن که بشه برای سفر برنامه ریزی کرد؟
    با تشکر.

سلام
    تو آذربایجان 2 موسسه است که امتحان آیلتس میگیره British council و موسسه GRBS
    کسی از دوستان که تجربه داره می تونه راهنمایی که از لحاظ محیط امتحان (شرایط لیسینینگ و ...)، ممتحن ها و نمره دادن آیا فرقی با هم دارن یا نه؟؟ و کدومش بهتره، ارجحیت داره؟؟؟؟ ویا بهتر تره ه ه ه ه ....؟؟؟
    ممنون می شم
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    اطلاعات زیر رو من در مورد آذربایجان دارم که خیلی هاشو دوستان هم اشاره کردن
    برای GRBS :
    1-می تونید پول مستقیم به حساب بانک سامان یا ملی بریزید 160 منات (ارزش منات و یورو تقریبا برابر، 1 منات=0.9 یورو)
    2- مشکلی داشتید ایمیل بزنید و اگر بگید از ایران هستید جواب ایمیل رو به فارسی میدن، کلا خیلی باحالن
    3- خودشون هتل زیر مجموعه دارن که برای اونایی که آزمون شرکت می کنند %20 تخفیف داره، باز ایمیل بزنید بپرسید، فارسی (فینگلیش) هم بزنید، اینم جواب ایمیل منه
    Baraye kharejiyani ke dar azmunha ve kelashaye amadegi sherkat mikonand, 20% takhfif midahand.

Masalan, age otaghe SINGLE (bed and breakfast) entekhab konid ke gheymatash 70 manate (90 $) - ba takhfif baraye shoma mishe – 50 manat – yani 70$.

Agar anja otaghi rezerv bekonid, be shoma INVITATION LETTER khahad ferestadand ke ba an mitavanid rahat viza ra begirid.

Az an hotel be mahale azmun ham ba otobus 10-15 daghighe ast. Nazdike..

Khode hotel ham dar markzae Bakust va az anja rahat mitavanid piyade be jahaye ghashango didaniye Baku ra beravido bebinid
    4- این مشخصات محل برگزاری آزمونه که اینجام اگه مایشو داشتین می تونین اتاق رزرو کنین (این از فایل یکی از دوستان کپی کردم )
    امتحانشون هم تو این هتل برگزار می شه
    http://www.booking.com/hotel/az/casp...;max_persons=1
    که می تونی همون جا هم اتاق بگیری که اتاق یک نفری 118 منات برای دو روز و اتاق دو نفریش هم 141 منات برای دو روز.
    5- برای ایرانیا امتحان اسپیکینگ و آزمون اصلی رو تو یه روز می گیرند
    -----------------------------------------
    در مورد british council زیاد اطلاع ندارم
    مثل بقیه مراکز BRitish council حتما باید یکی از آذربایجان پول رو براتون واریز کنه و شما تصویر فیش رو ایمیل کنید حتی امکان واریز پول با مستر کارت هم نیست
    --------------------------------------------
    در مورد رفتن به آذربایجان 35 یورو هزینه ویزاش است
    اگه خوتون بخواهید برید هم از آستارا و هم از بیله سوار استان اردبیل می تونید برید
    ار آستارا بعد از رد کردن گمرک تا باکو 4 ساعت و تقریبا 20 منات (20 یورو) هزینه ش
    از بیله سوار تا باکو 2 ساعت و 10-15 منات هزینشه
    خوشحال میشم دوستان این اطلاعات رو تکمیل کنن بخصوص در مورد British council و سوالاتی که پرسیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    سلام
    تو آذربایجان 2 موسسه است که امتحان آیلتس میگیره British council و موسسه GRBS
    کسی از دوستان که تجربه داره می تونه راهنمایی که از لحاظ محیط امتحان (شرایط لیسینینگ و ...)، ممتحن ها و نمره دادن آیا فرقی با هم دارن یا نه؟؟ و کدومش بهتره، ارجحیت داره؟؟؟؟ ویا بهتر تره ه ه ه ه ....؟؟؟
    ممنون می شم
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    اطلاعات زیر رو من در مورد آذربایجان دارم که خیلی هاشو دوستان هم اشاره کردن
    برای GRBS :
    1-می تونید پول مستقیم به حساب بانک سامان یا ملی بریزید 160 منات (ارزش منات و یورو تقریبا برابر، 1 منات=0.9 یورو)
    2- مشکلی داشتید ایمیل بزنید و اگر بگید از ایران هستید جواب ایمیل رو به فارسی میدن، کلا خیلی باحالن
    3- خودشون هتل زیر مجموعه دارن که برای اونایی که آزمون شرکت می کنند %20 تخفیف داره، باز ایمیل بزنید بپرسید، فارسی (فینگلیش) هم بزنید، اینم جواب ایمیل منه
    Baraye kharejiyani ke dar azmunha ve kelashaye amadegi sherkat mikonand, 20% takhfif midahand.

Masalan, age otaghe SINGLE (bed and breakfast) entekhab konid ke gheymatash 70 manate (90 $) - ba takhfif baraye shoma mishe – 50 manat – yani 70$.

Agar anja otaghi rezerv bekonid, be shoma INVITATION LETTER khahad ferestadand ke ba an mitavanid rahat viza ra begirid.

Az an hotel be mahale azmun ham ba otobus 10-15 daghighe ast. Nazdike..

Khode hotel ham dar markzae Bakust va az anja rahat mitavanid piyade be jahaye ghashango didaniye Baku ra beravido bebinid
    4- این مشخصات محل برگزاری آزمونه که اینجام اگه مایشو داشتین می تونین اتاق رزرو کنین (این از فایل یکی از دوستان کپی کردم )
    امتحانشون هم تو این هتل برگزار می شه
    http://www.booking.com/hotel/az/casp...;max_persons=1
    که می تونی همون جا هم اتاق بگیری که اتاق یک نفری 118 منات برای دو روز و اتاق دو نفریش هم 141 منات برای دو روز.
    5- برای ایرانیا امتحان اسپیکینگ و آزمون اصلی رو تو یه روز می گیرند
    -----------------------------------------
    در مورد british council زیاد اطلاع ندارم
    مثل بقیه مراکز BRitish council حتما باید یکی از آذربایجان پول رو براتون واریز کنه و شما تصویر فیش رو ایمیل کنید حتی امکان واریز پول با مستر کارت هم نیست
    --------------------------------------------
    در مورد رفتن به آذربایجان 35 یورو هزینه ویزاش است
    اگه خوتون بخواهید برید هم از آستارا و هم از بیله سوار استان اردبیل می تونید برید
    ار آستارا بعد از رد کردن گمرک تا باکو 4 ساعت و تقریبا 20 منات (20 یورو) هزینه ش
    از بیله سوار تا باکو 2 ساعت و 10-15 منات هزینشه
    خوشحال میشم دوستان این اطلاعات رو تکمیل کنن بخصوص در مورد British council و سوالاتی که پرسیدم
    خیلی ممنون از توضیحات مفصلتون
    فقط یه سوال برام باقی مونده :کارنامه رو برامون میفرستن؟ لازم نیست که کسی رو اونجا داشته باشیم یا خودمون دوباره بریم بگیریم که؟ واینکه گفتید اسپیکینگ و آزمون اصلی رو برای ایرانیا تو یه روز میذارن ،یعنی فقط یه روز قبل آزمون تو باکو باشیم کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحات مفصلتون
    فقط یه سوال برام باقی مونده :کارنامه رو برامون میفرستن؟ لازم نیست که کسی رو اونجا داشته باشیم یا خودمون دوباره بریم بگیریم که؟ واینکه گفتید اسپیکینگ و آزمون اصلی رو برای ایرانیا تو یه روز میذارن ،یعنی فقط یه روز قبل آزمون تو باکو باشیم کافیه؟
    سلام دوست عزیز، هر سوالی داشتین بهشون ایمیل بزنید، (حتی شده فینگلیش ) که خیلی خوب جواب می دن
    این که روز قبل امتحان باکو باشی، ظاهرا کافی .... ولی من خودم سعی می کنم دو روز قبل آزمون برسم (اتفاق دیگه...)
    در مورد کارنامه من قبلا بهشون ایمیل زده بودم و این جوابی که بهم دادن:
    Karname ro ma mamulan be khode test taker midahim, chon in confidential ast.

Shoma malum ast ke 13 rooz bad az emtehan Baku nakhahid bud.. Baraye haman, agar ashenayi darid inja mitavanad be jaye shoma biyado karname shoma ra begirad. Shoma faghat bayad ghablan esmasho ba email benevisid va an bayad kopie pasporte shoma ra dashte bashe .

Rahe digari in hast ke mitavanim karnameye shoma ra be Iran ba post beferestim ke hazinash 38 manat ast. (ba ARAMEX).

Ye noskhe ro midahim be shoma, va ta 5 ta noskheye karname mitavanim az tarafe azmune IELTS be moassessehaye mokhtalef befrestim vali shoma baz ham bayad hazineye post ra pardakht bokonid.

سلام دوستان

کسی جدیدا خارج از ایران امتحان داده؟ شنیدم جدیدا از کاندیدیت ها عکس میگیرن سر جلسه امتحان. کسی این موضوع براش پیش اومده ؟ یا کسی شنیده این موضوع رو؟ ممنون

Junior Member

کسی تا حالا اینجا باکو امتحان داده من راهنمایی بیشتری راجع به مراحل ثبت نامش می خواهم؟اگر میشه پیام خصوصی بفرستید.
    یه سوال دیگر اینکه اون 5تا مدرک را که برای دانشگاهها می فرستد باید برای هرجا جداگانه 38 منات بفرستیم؟!خوب این هزینه خیلی زیادی می شود؟!!
    واینکه همون روز امتحان باید این مبلغ را مستقیم بهشون بدهیم؟یا بعد از اعلام نتایج باید یکبار دیگر برویم آذربایجان در خواست بدهیم؟!!اگر کسی را اونجا نداشته باشیم که خیلی شرایط سخت میشود؟!در مقایسه با ترکیه شرایط ثبت نام کدامش راحتتره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

سلام دوستان.
    من 5 ژانویه رو ثبت نام کردم پولشونم 630 تومان شد به یک شماره حساب تو بانک سامان واریز کردم. بعد 1 ساعت ایمیل تاییدیه اومد واسم.
    حالا سوالم اینه که بایستی چی با خودمون ببریم سر جلسه؟ فرم و ...
    ممنون اگه چواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 5 ژانویه رو ثبت نام کردم پولشونم 630 تومان شد به یک شماره حساب تو بانک سامان واریز کردم. بعد 1 ساعت ایمیل تاییدیه اومد واسم.
    حالا سوالم اینه که بایستی چی با خودمون ببریم سر جلسه؟ فرم و ...
    ممنون اگه چواب بدین
    پیشنهاد من اینه که IELTSApplicationForm رو پرینت بگیر و حتما پر کنی و همراه با چند تا عکس که با پاسپورت یکی نباشه بعلاوه مداد و پاک کن با خودت ببری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)