صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 285

موضوع: آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

دوستانی که برای 5 ژانویه آیلتس باکو ثبت نام کردن لطفا اطلاع بدن که با هم هماهنگ کنیم. هم برای کارهای ویزا هم هتل و تور و اتوبوس میتونیم با هم اقدام کنیم. اینطوری هزینه ها خیلی کاهش پیدا میکنه. اگه بتونیم یه گروه بشیم از لحاظ مالی خیلی به نفعمونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    آزانس ها همیشه پول اضافی می گیرن.
    خودتون برین سفارت بهتره که!
    با توجه به تجاربی که بنده در امر ویزا گرفتن دارم (شینگن، اتحادیه اروپا، امارات و ...) همیشه خودتون کارتون انجام بدین اینجوری هم پول کمتری میدین هم آشنا میشین با ویزا گرفتن.
    یادمه واسه شینگن آزانسی دو و نیم ملیون پول خواست ازم.

موفق باشین
    ببخشید میشه راهنمایی کنید که برای گرفتن ویزا فرم درخواست را از کدام سایت دانلود کنیم؟ آخه من هرچی سرچ می کنم آدرس سایتی از سفارت آذربایجان پیدا نمی کنم. تلفن هم که می زنم می گه فرم را از سایت دانلود کنیم!!!
    ممنون می شم اگه کمکم کنید .

سلام دوستان.
    من 5 ژانویه رو ثبت نام کردم پولشونم 630 تومان شد به یک شماره حساب تو بانک سامان واریز کردم. بعد 1 ساعت ایمیل تاییدیه اومد واسم.
    حالا سوالم اینه که بایستی چی با خودمون ببریم سر جلسه؟ فرم و ...
    ممنون اگه چواب بدین
    دوست عزیز
    من با معرفی شما که اولین پیام رو تو این فروم گذاشتین با موسسه آشنا شدم BRBS و بعد از چند تا ایمیل که باهاشون رد و بدل کردم نهایتا روز 4 دسامبر برای آزمون 12 ژانویه ثبت نام کردم
    ولی یکم مشکوک میزنن اینا:
    1- ثبت آنلاین برای 12 ژانویه وجود نداشت گفتن فرم آپلیکیشن رو پر کن ایمیل کن، اومدن پول رو با مستر کارت با لینکی که داده بودن به صورت آنلاین واریز کنم اونم کار نمی کرد، مجبور شدم از طریق همون بانک سامان اقدام کنم (که حداقل 60 هزار تومن نسبت به هزینه واقعی آزمون گرونتر تمام میشد) دوباره بهشون ایمیل زدم باز (برای چندمین بار طی 3 هفته) تاکید کردن هزینه 660 هزار تومان ( 3 دسامبر) است، حالا شما که زودتر از من هم ثبت نام کردین چظور 630 بوده ؟؟.....خدا داند......!!!!!!!!!!!!
    2- خلاصه همه کارو کردیم و روز 4 دسامبر مدارک رو براشون ایمیل کردم ولی دیگه از ایمیل تایید از طرف اونا خبری نشد (در صورتی که تا قبلش سریع جواب میدادن) تا اینکه بعد از چند بار پیگیری 3 روز بعد،روز 7 دسامبر ایمیل زیر اونم به پینگلیش بعنوان ایمیل تایید اومد.
    Salam.
    Bebakhshid babate pasokhe dir..
    Sabtname shoma confirm shode ast.
    Ettelaate daghigh dar bareye emtehan va Speaking test 1 hafte ghabl az emtehan khahim ferestad..

Vali agar doost darid Speaking Testo baraye haman rooze emtehane katbi mitavanim tayid konim..
    Mahale Emtehan:
    44 Jafar Jabbarli str., Caspian Plaza III, 7th floor, GRBS
    Baku
    Ba ehteram,

آیا ایمیل تایید شما هم همین شکلی بود؟؟ من فکر می کردم یه چیز رسمی تری باشه؟؟؟!!!
    همون موقع دوباره بهشون ایمیل زدم که با توجه به این من آنلاین ثبت نام نکردم و چیزی رسمی پرینت شده ای برای ارائه به سفارت (جهت اخذ ویزا ندارم) لااقل یه نامه رسمی تری بفرستن که بتونم پرینت بگیرم و به سفارت بدم که بر خلاف قبل ثبت نام و واریز پول دوباره هیچ خبری ازشون نیست!!!!
    ممنون می شم اگه شما و بقیه دوستان اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنن...
    بقیه دوستان هم حواشون جمع کنن که بعد مثل من هول برشون نداره.............

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

سلام.
    دوست عزیز من هم دقیقا مثل شما پیش رفتم.
    دوستم سپتامبر 2012 هم همینجا امتحان داده، دقت بفرمایید که این سنتر داره تحریم دوره میزنه (به نظر من!!!) چون اون حساب بانک سامان مال شخص حقیقی هست.
    اگه زیاد نگران هستین به خود مرکز ایلتس ایمیل بزنین و از نگرانی در بیاین اما اینم بگم که من از سایت اصلی به این مرکز هدایت شدم.
    با کارهایی که این مرکز دین و دانش انجام داده من و شما تقصیر نداریم و بایستی به همه شک کنیم!!!!

سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azmoon.zahra نمایش پست ها
    ببخشید میشه راهنمایی کنید که برای گرفتن ویزا فرم درخواست را از کدام سایت دانلود کنیم؟ آخه من هرچی سرچ می کنم آدرس سایتی از سفارت آذربایجان پیدا نمی کنم. تلفن هم که می زنم می گه فرم را از سایت دانلود کنیم!!!
    ممنون می شم اگه کمکم کنید .
    www.azembassy.ir
    در معادله زندگی هیچگاه آینده با گذشته یکسان نیست

سلام.
    دوست عزیز من هم دقیقا مثل شما پیش رفتم.
    دوستم سپتامبر 2012 هم همینجا امتحان داده، دقت بفرمایید که این سنتر داره تحریم دوره میزنه (به نظر من!!!) چون اون حساب بانک سامان مال شخص حقیقی هست.
    اگه زیاد نگران هستین به خود مرکز ایلتس ایمیل بزنین و از نگرانی در بیاین اما اینم بگم که من از سایت اصلی به این مرکز هدایت شدم.
    با کارهایی که این مرکز دین و دانش انجام داده من و شما تقصیر نداریم و بایستی به همه شک کنیم!!!!

سپاس فراوان
    ممنون
    ایمیل confirmation برای شما هم همین شکلی مثل مال من بود؟؟ پینگلیش؟؟ من انگلیسی بهشون ایمیل زدم باز جدی نگرفتن پینگلیش جواب دادن
    بیشتر عکس العمل شون قبل و بعد از ثبت نام که باعث میشه حساس بشم!!!!!
    در ضمن شمایی که دوستتون اونجا امتحان داده، چرا اینجا تو فروم اصلی از مایی که هیچ اطلاعی از اونجا نداریم، در مورد وسایلی که باید با خودمون ببریم می پرسین؟؟؟!!!
    بهتر نیست از همون دوستتون بپرسین؟؟ و اطلاعاتتون رو اینجا بذارین تا ما و بقیه دوستان هم استفاده کنیم؟؟
    ظاهرا این فرم را شما ساختید و از همه ما هم مطلع ترید .....

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

راستش اون دوستمم مثل اینا دیر جواب میده (ایران نیست).
    من قضیه مون به اونا گفتم که تو ایران نمیشه ثبت نام کرد و ... اونم اینو پیشنهاد کرد و تمام!!
    البته اینم گفت که واسه رایتینگ و اسپیکینگ خوب نمره میدن (امیدوارم).

راستی دوستان ما فعلا دو نفر شدیم واسه پنچ ژانویه اگه کسی تو این تاریخ ثبت نام کرده میتونیم خیلی به هم کمک کنیم.

با سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

راستش اون دوستمم مثل اینا دیر جواب میده (ایران نیست).
    من قضیه مون به اونا گفتم که تو ایران نمیشه ثبت نام کرد و ... اونم اینو پیشنهاد کرد و تمام!!
    البته اینم گفت که واسه رایتینگ و اسپیکینگ خوب نمره میدن (امیدوارم).

راستی دوستان ما فعلا دو نفر شدیم واسه پنچ ژانویه اگه کسی تو این تاریخ ثبت نام کرده میتونیم خیلی به هم کمک کنیم.

با سپاس فراوان
    من هم 5 ژانویه ثبت نام کردم ولی چون دیر اقدام کردم (7 دسامبر) 720 هزار تومان دادم. این خانم الویرا هم که میگید همیشه دیر جواب ایمیل رو میده!!
    میتونید به من ایمیل بزنید تا با هم هماهنگ کنیم گروهی بریم.
    ایمیل من: Farid_master [at] yahoo.com

سلام دوستان سوالی داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. میخواهم بدونم examiner ها آذربایجانی هستند یا از خود انگلیسن؟ اصلا کلا سطح نمره هاشون خوبه (در مقایسه با ارمنستان و ترکیه)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atila_arman نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. میخواهم بدونم examiner ها آذربایجانی هستند یا از خود انگلیسن؟ اصلا کلا سطح نمره هاشون خوبه (در مقایسه با ارمنستان و ترکیه)؟
    دوست عزیز تا جایی که من از فروم اطلاع دارم بچه هایی که ایجا سر می زنند و از جمله خود من، تجربه امتحان اونجا را ندارن.... تا ژنویه باید صبر کنی
    ولی تا جایی که من خوندم و پرسیدم خوبه.... اصولا هر جایی غیر ایران نمره بالا ندن ، نمره پایین نمیدن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)