صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 285

موضوع: آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

دوستان امروز زنگ زدم برای ویزا به سفارت آذربایجان
    یکی از مدارک مورد نیاز رزرویشن هتل یا دعوت نامه یکی که مقیم آذربایجان باشه بود
    من نمی خوام هتل از اینجا رزرو کنم، می خوام برم و اونجا خودم یه جایی پیدا کنم...
    یه دوستی دارم که اونجا کار می کنه و احتمالا بتونه برام دعوتنامه بفرسته... حالا سوال اینه که این دعوتنامه رو چطور باید بفرسته؟؟ روند کاریش چطوره؟؟؟
    دوستان گل..... :-) لطف بفرماییییید.... ممنون میشم :-)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

دوست عزیز.
    من امروز واسه گرفتن ویزا مدارکمو فرستادم تبریز به یه آژانسی گفتن خودمون کاراشو می کنیم و تا یکشنبه آماده ست.
    اینم بگم که قبلا دادم فامیلام بردن اما نتیجه ای حاصل نشد.
    اگه خواستین شماره اون آزانس تو پیام خصوصی میدم بهتون (چون برخلاف قوانین نباشه). لزومی هم نداره این همه کار بکنین.

سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    من امروز واسه گرفتن ویزا مدارکمو فرستادم تبریز به یه آژانسی گفتن خودمون کاراشو می کنیم و تا یکشنبه آماده ست.
    اینم بگم که قبلا دادم فامیلام بردن اما نتیجه ای حاصل نشد.
    اگه خواستین شماره اون آزانس تو پیام خصوصی میدم بهتون (چون برخلاف قوانین نباشه). لزومی هم نداره این همه کار بکنین.

سپاس فراوان
    ممنون میشم اگر بفرستی
    راستش من از سفارت تهران دارم اقدام می کنم و خودم می خوام برم، نمی خوام با آژانس برم.... اگه بتونم...
    تهران جایی رو سراغ نداری؟؟
    ----------------------------------------
    برای دوستان دیگه هم که دنبال فرم ویزا بودن... من یه فرمی تو اینترنت پیدا کردم... ایشالله که همونه... همین جا پیوست (اتچ) کردم... می تونین دانلود کنین
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

بچه ها بهتره قبل از رفتن به هرجا درباره هزینه ها بیشتر فکر کنید و بررسی بشه. مثلا من برای آذربایجان دارم میرم ولی میبینم که ارمنستان ارزونتر درمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط FaridF نمایش پست ها
    بچه ها بهتره قبل از رفتن به هرجا درباره هزینه ها بیشتر فکر کنید و بررسی بشه. مثلا من برای آذربایجان دارم میرم ولی میبینم که ارمنستان ارزونتر درمیاد.
    دوست عزیز 100% که همین طوره، من قبل از آزمون می دونستم آذربایجان گرونتره... با اینحال امروز که برای ویزا رفتم دچار عذاب وجدان شدم تا اینکه یکی از استادا که خودش ممتحن بوده آذربایجان رو از لحاظ نمره دادن خیلی بیشتر از ارمنستان قبول داشت.. حالشو ببر....
    -------------------------------------------------------------------------
    قابل توجه دوستانی که خودشون برای ویزا می خوان اقدام کنن (من امروز اقدام کردم)
    1- میرین کنسولگری آذربایجان تو این آدرس: روبروی پارک قیطریه، کوچه (یا خیابان) افشین محمودی نیا (یک کوچه گیج کننده و پر پیچی است، اگه پیاده میرین گیج نشین، دو سه تا پیچ تو این کوچه باید رد کنین)، تقریبا انتهای کوچه بن بست هاشمی،
    بین ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر، سر ساعت 1 در رو میبندن، حواستون باشه
    2- مدارک لازم: 1 قطعه عکس 3*4 ، پاسپورت خودش و کپی صفحه اول، 35 یورو (نقدی)، ووووووووووو اصل کاری که رزروشن هتل یا دعوتنامه است
    در مورد دعوتنامه اطلاعی ندارم که سیستمش چطوره...
    در مورد هتل، یه هتل رزرو می کنید و رسید رزروشن اون هتل را براشون می برید، توجه داشته باشید بعضی از هتل ها free cancel هستند یعنی شما می توانید بعدا کنسل کنید و پولی از حساب کارت کم نمیشه اگر نخواستین برین،
    ولی کاری که من کردم این بود که ایمیل زدم به همون موسسه ای که ثبت نام کردم GRBS، و ازشون خواستم نامه Confirmation برام بفرستن چند بار پشت گوش انداختن ولی اصرار کردم و بالاخره نامه رسمی با سربرگ و توضیحات بصورت انگلیسی و ذکر تاریخ و نام برام فرستادن، که از اون استفاده کردم و با اون (جای دعوتنامه) مدارکم کامل شد.
    3- فرم پر کردن و این اینجور چیزا اصلا نمی خواد (دنبال فرم ویزا نباشین اصلا)، نزدیک کنسولگری با فاصلا 100 (خودشون معرفی می کنند) یه مغازه هست که مخصوص این کاره، 7000 تومن می گیره و فرم رو خودش تایپی پر میکنه از رو پاسپورت عکس رو روش میچسبونه آماده بهتون تحوبل میده..............
    اگه تا حالا ثبت نام نکردین و می خواین برای آزمون ثبت نام کنین اول باهاشون طی کنین که نامه confirmation میخواین و اگه ثبت نام کردین که ایمیل بزنین و پیگیر باشین براتون می فرستن
    4- هزینه ویزا 35 یورو رو بصورت نقدی تو همون کنسولگری میگیرن.... اگه واسه خرید یورو اقدام می کنید توجه داشته باشید که معمولا صرافی ها پول خورده ندارن یا 100 یورویی دارن یا نهایتا 50 یورویی تو میدون فردوسی یکم بگردین 50 یورویی پیدا می کنین که همون رو ببرین سفازت بقیه شو بهتون پس میدن (که اونم می تونین اونور به سلامتی خرج کنین)
    5- ویزا تا 12 روز اگر از تهران اقدام کنین آماده میشه
    از کنسولگری تبریز هم فکر کنم روندش همین باشه
    شاد و موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    دوست عزیز 100% که همین طوره، من قبل از آزمون می دونستم آذربایجان گرونتره... با اینحال امروز که برای ویزا رفتم دچار عذاب وجدان شدم تا اینکه یکی از استادا که خودش ممتحن بوده آذربایجان رو از لحاظ نمره دادن خیلی بیشتر از ارمنستان قبول داشت.. حالشو ببر....
    1- میرین کنسولگری آذربایجان تو این آدرس: روبروی پارک قیطریه، کوچه (یا خیابان) افشین محمودی نیا (یک کوچه گیج کننده و پر پیچی است، اگه پیاده میرین گیج نشین، دو سه تا پیچ تو این کوچه باید رد کنین)، تقریبا انتهای کوچه بن بست هاشمی،
    2- مدارک لازم: 1 قطعه عکس 3*4 ، پاسپورت خودش و کپی صفحه اول، 35 یورو (نقدی)، ووووووووووو اصل کاری که رزروشن هتل یا دعوتنامه است
    در مورد هتل، یه هتل رزرو می کنید و رسید رزروشن اون هتل را براشون می برید، توجه داشته باشید بعضی از هتل ها free cancel هستند یعنی شما می توانید بعدا کنسل کنید و پولی از حساب کارت کم نمیشه اگر نخواستین برین،
    ولی کاری که من کردم این بود که ایمیل زدم به همون موسسه ای که ثبت نام کردم GRBS، و ازشون خواستم نامه Confirmation برام بفرستن چند بار پشت گوش انداختن ولی اصرار کردم و بالاخره نامه رسمی با سربرگ و توضیحات بصورت انگلیسی و ذکر تاریخ و نام برام فرستادن، که از اون استفاده کردم و با اون (جای دعوتنامه) مدارکم کامل شد.
    3- فرم پر کردن و این اینجور چیزا اصلا نمی خواد (دنبال فرم ویزا نباشین اصلا)، نزدیک کنسولگری با فاصلا 100 (خودشون معرفی می کنند) یه مغازه هست که مخصوص این کاره، 7000 تومن می گیره و فرم رو خودش تایپی پر میکنه از رو پاسپورت عکس رو روش میچسبونه آماده بهتون تحوبل میده..............
    اگه تا حالا ثبت نام نکردین و می خواین برای آزمون ثبت نام کنین اول باهاشون طی کنین که نامه confirmation میخواین و اگه ثبت نام کردین که ایمیل بزنین و پیگیر باشین براتون می فرستن
    4- هزینه ویزا 35 یورو رو بصورت نقدی تو همون کنسولگری میگیرن.... اگه واسه خرید یورو اقدام می کنید توجه داشته باشید که معمولا صرافی ها پول خورده ندارن یا 100 یورویی دارن یا نهایتا 50 یورویی تو میدون فردوسی یکم بگردین 50 یورویی پیدا می کنین که همون رو ببرین سفازت بقیه شو بهتون پس میدن (که اونم می تونین اونور به سلامتی خرج کنین)
    شاد و موفق باشین
    منم امیدوارم که اذربایجان نمره بهتر بدن. هرچند تقریبا همه میگن چندان باهم فرق ندارن.حتی مدرسم هم اینو گفت

دوست عزیز
    من با معرفی شما که اولین پیام رو تو این فروم گذاشتین با موسسه آشنا شدم BRBS و بعد از چند تا ایمیل که باهاشون رد و بدل کردم نهایتا روز 4 دسامبر برای آزمون 12 ژانویه ثبت نام کردم
    ولی یکم مشکوک میزنن اینا:
    1- ثبت آنلاین برای 12 ژانویه وجود نداشت گفتن فرم آپلیکیشن رو پر کن ایمیل کن، اومدن پول رو با مستر کارت با لینکی که داده بودن به صورت آنلاین واریز کنم اونم کار نمی کرد، مجبور شدم از طریق همون بانک سامان اقدام کنم (که حداقل 60 هزار تومن نسبت به هزینه واقعی آزمون گرونتر تمام میشد) دوباره بهشون ایمیل زدم باز (برای چندمین بار طی 3 هفته) تاکید کردن هزینه 660 هزار تومان ( 3 دسامبر) است، حالا شما که زودتر از من هم ثبت نام کردین چظور 630 بوده ؟؟.....خدا داند......!!!!!!!!!!!!
    2- خلاصه همه کارو کردیم و روز 4 دسامبر مدارک رو براشون ایمیل کردم ولی دیگه از ایمیل تایید از طرف اونا خبری نشد (در صورتی که تا قبلش سریع جواب میدادن) تا اینکه بعد از چند بار پیگیری 3 روز بعد،روز 7 دسامبر ایمیل زیر اونم به پینگلیش بعنوان ایمیل تایید اومد.
    Salam.
    Bebakhshid babate pasokhe dir..
    Sabtname shoma confirm shode ast.
    Ettelaate daghigh dar bareye emtehan va Speaking test 1 hafte ghabl az emtehan khahim ferestad..

Vali agar doost darid Speaking Testo baraye haman rooze emtehane katbi mitavanim tayid konim..
    Mahale Emtehan:
    44 Jafar Jabbarli str., Caspian Plaza III, 7th floor, GRBS
    Baku
    Ba ehteram,

آیا ایمیل تایید شما هم همین شکلی بود؟؟ من فکر می کردم یه چیز رسمی تری باشه؟؟؟!!!
    همون موقع دوباره بهشون ایمیل زدم که با توجه به این من آنلاین ثبت نام نکردم و چیزی رسمی پرینت شده ای برای ارائه به سفارت (جهت اخذ ویزا ندارم) لااقل یه نامه رسمی تری بفرستن که بتونم پرینت بگیرم و به سفارت بدم که بر خلاف قبل ثبت نام و واریز پول دوباره هیچ خبری ازشون نیست!!!!
    ممنون می شم اگه شما و بقیه دوستان اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنن...
    بقیه دوستان هم حواشون جمع کنن که بعد مثل من هول برشون نداره.............
    دوست عزیز من هم در همین مرکز ثبت نام کردم برای 19 ژانویه .
    برخلاف حرف های شما به من سریع پاسخ دادن و تقریبا 24 ساعت هم طول نکشید که ایمیل تایید برای من اومد و ثبت نام شدم ! و برای اسپیگینگ هم گفت همون روز بعد از ساعت 14 شروع می کنن به آزمون گرفتن !
    نوع نوشتن ایمیلی که به من زدن هم فینگلیش بوده ( فکر نکنم مشکلی باشه ! ! ! )
    واسه مبلغ هم بنده 664000 تومان به حساب بانک سامان واریز کردم و اون تفاوت قیمت برای نوسانات دلار تو مملکته ماست و الا تو سایتشون نوشته 205 دلار یا 160 منات ! ! ! ! گرون تر در میاد چون باید ریال به دلار چینج بشه !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

شاد و موفق باشین
    من برای ویزا از یک آژانس مسافرتی تو تبریز اقدام کردم که 175 هزار میگیره.

درود

کسی از دوستان هست که واسه فوریه بخواد ثبتنام کنه و امتحان بده..؟

لطفا پیام خصوصی بدین با هم هماهنگ بشیم هم واسه ویزا گرفتن و هم رفتن و ساکن شدن در باکو...

سپاسگزارم

ارنواز

Junior Member

سلام ،میشه لطفا هزینه امتحان در باکو را کسانی که تجربه داشتند بگویند در کل چقدر شده؟مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)