صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 285

موضوع: آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    دوستان امروز زنگ زدم برای ویزا به سفارت آذربایجان
    یکی از مدارک مورد نیاز رزرویشن هتل یا دعوت نامه یکی که مقیم آذربایجان باشه بود
    من نمی خوام هتل از اینجا رزرو کنم، می خوام برم و اونجا خودم یه جایی پیدا کنم...
    یه دوستی دارم که اونجا کار می کنه و احتمالا بتونه برام دعوتنامه بفرسته... حالا سوال اینه که این دعوتنامه رو چطور باید بفرسته؟؟ روند کاریش چطوره؟؟؟
    دوستان گل..... :-) لطف بفرماییییید.... ممنون میشم :-)
    یکی از دوستان من امروزرفت باکو، فردا امتحان ایلتس داره، پروسه خیلی راحتی بود، ایمیل زدن و قرار شده که اسپیکینگم عصر همون روز بدن، جالبه اینکه این دوستم ایمیل انگلیسی میزد و اونا فینگیلیش جواب میدادن، حتی تلفنی هم که صحبت میکردن، خانومه فارسی دست و پا شکسته جواب میداده
    برای هتل مث اینکه اونجایی که ثبت نام کردن برای ایلتس، خودشون هتلی رو پیشنهاد دادن و اگه اشتباه نکنم از همونجا براشون رزرو کردن، ایشالا یکشنبه بر میگرده و من با جزئیات همه چی رو ازش میپرسم و به دوستان اطلاع میدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lotfinia نمایش پست ها
    سلام ،میشه لطفا هزینه امتحان در باکو را کسانی که تجربه داشتند بگویند در کل چقدر شده؟مرسی
    اخرین هزینه هایی که من گرفتم بشرح زیره

ویزا 35 یورو (اگه خودت اقدام کنی وگرنه آزانس بین 65 تا 70 یورو) + هزینه رفت اتوبوس از ترمینال آزادی 85000 تومان (از اردبیل یا تبریز که هر روز غیر از جمعه ها مستقیم بلیط دارن)+ هزینه برگشت که معمولا یکم بیشتره + هتل (فکر کنم 75 دلار شبی(دقیق نمیدونم)) + هزینه ثبت نام 205 دلار (اگه دیر ثبت نام کنی یعنی کمتر از 5 هفته به امتحان میشه 225 دلار)

---> در ضمن میشه پول رو از طریق شماره حسابی در بانک سامان پرداخت کرد که دیگه احتیاج به money transfer و اینا نیست
    --> بهتره برای کمتر شدن هزینه بصورت گروهی برید و خونه بگیرید ظاهرا مقرون به صرفه تره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    اخرین هزینه هایی که من گرفتم بشرح زیره

ویزا 35 یورو (اگه خودت اقدام کنی وگرنه آزانس بین 65 تا 70 یورو) + هزینه رفت اتوبوس از ترمینال آزادی 85000 تومان (از اردبیل یا تبریز که هر روز غیر از جمعه ها مستقیم بلیط دارن)+ هزینه برگشت که معمولا یکم بیشتره + هتل (فکر کنم 75 دلار شبی(دقیق نمیدونم)) + هزینه ثبت نام 205 دلار (اگه دیر ثبت نام کنی یعنی کمتر از 5 هفته به امتحان میشه 225 دلار)

---> در ضمن میشه پول رو از طریق شماره حسابی در بانک سامان پرداخت کرد که دیگه احتیاج به money transfer و اینا نیست
    --> بهتره برای کمتر شدن هزینه بصورت گروهی برید و خونه بگیرید ظاهرا مقرون به صرفه تره
    داداش برای late registration چه جوری باید اقدام کرد؟
    توسایتشون که اون تاریخا(12ژانویه) رو نداره میل هم زدم هنوز پاسخی ندادن آخر هفته هم هست
    ویزا چقدر کار داره؟
    در معادله زندگی هیچگاه آینده با گذشته یکسان نیست

Junior Member

سلام این روش که شما گفتید از همون مرکز معرفی شده در پست های قبلی است یا اینکه از سایت اصلی بریتیش ثبت نام کردید ؟اگه از سایت اصلی بریتیش ثبت نام کنیم کلا محل امتحان و نوع نمره دادن عوض میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan123 نمایش پست ها
    توسایتشون که اون تاریخا(12ژانویه) رو نداره میل هم زدم هنوز پاسخی ندادن آخر هفته هم هست
    ویزا چقدر کار داره؟
    جواب ایمیلت میاد نگران نباش ....
    روند کار اینه که شما باید فیش پول واریزی و فرم ثبت نام رو اسکن کنید + فرم انلاین رو هم پرکرده باشید و همه اینا رو برای همین ایمیل میفرستی و ثبت نام ردیفه

دوستان من برای آزمون 12 ژانویه باکو ثبت نام کردم، می خوام زمینی برم از مرز آستارا یا بیله سوار فرقی نمی کنه برام
    کسی اگر مایل است همسفر بشیم لطفا یپام بده
    ابراهیم

نقل قول نوشته اصلی توسط edna نمایش پست ها
    یکی از دوستان من امروزرفت باکو، فردا امتحان ایلتس داره، پروسه خیلی راحتی بود، ایمیل زدن و قرار شده که اسپیکینگم عصر همون روز بدن، جالبه اینکه این دوستم ایمیل انگلیسی میزد و اونا فینگیلیش جواب میدادن، حتی تلفنی هم که صحبت میکردن، خانومه فارسی دست و پا شکسته جواب میداده
    برای هتل مث اینکه اونجایی که ثبت نام کردن برای ایلتس، خودشون هتلی رو پیشنهاد دادن و اگه اشتباه نکنم از همونجا براشون رزرو کردن، ایشالا یکشنبه بر میگرده و من با جزئیات همه چی رو ازش میپرسم و به دوستان اطلاع میدم
    ما منتظریم
    قشنگ تخیله اطلاعاتیش کن بذار اینجا...
    توضیح بیشتر اینکه من یکی رو پیدا کردم که اونجا آپارتمان با امکانات کامل کرایه می ده، سوئیت 2 تخته تا 55 دلار پایین اومد فکر کنم یکم دیگه چونه می زدم 50 دلار هم راضی می شد (اگر دو نفر باشین نفری 25 دلار که فکر کنم خوب باشه)
    دنبال همسفر برای آزمون 12 ژانویه هم هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan123 نمایش پست ها
    ویزا چقدر کار داره؟
    اگه 4، 5 صفحه این فروم رو که چیزی زیادی هم نیست بخونین همه چی دستتون می آید
    احتمالا شما سایت British councul، سر زدی اون چیزی که اینجا زیاد در موردش صحبت میشه موسسه GRBS هست که زیر نظر IDP که اینم لینکشه
    http://www.ielts.az/fa/pages/0-88.html
    تاریخ 12 ژانویه هم داره که الیته ثبت نام با تاخیر میشه و فکر کنم قیمتش حدود 720 در میاد
    مبلغی که میگن رو به حساب بانک سامان میریزی، به همراه فرم پر شده اپلیکیشن و عکس و قبض پرداخت و پاسپورت اسکن می کنی براشون ایمیل می کنی برات ردیف می کنن
    در مورد ویزا هم من خودم توضیح کامل قبلا دادم بخون حتما.....!!! اگه خودت اقدام کنی 12 روزه از تهران آماده میشه
    از طریق آژانس ها اقدام کنی 4-5 روزه می آید ولی مبلغش برات دو برابر تقریبا در آید حدود 70 دلار، که قیمت اصلیش 35 یورو
    هر سوالی دیگه ای داشتین بصورت فینگلیش براشون ایمیل بزنین جواب می دن...
    اینم ایمیلشون
    ielts@ielts.az

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    اگه 4، 5 صفحه این فروم رو که چیزی زیادی هم نیست بخونین همه چی دستتون می آید
    احتمالا شما سایت British councul، سر زدی اون چیزی که اینجا زیاد در موردش صحبت میشه موسسه GRBS هست که زیر نظر IDP که اینم لینکشه
    http://www.ielts.az/fa/pages/0-88.html
    تاریخ 12 ژانویه هم داره که الیته ثبت نام با تاخیر میشه و فکر کنم قیمتش حدود 720 در میاد
    مبلغی که میگن رو به حساب بانک سامان میریزی، به همراه فرم پر شده اپلیکیشن و عکس و قبض پرداخت و پاسپورت اسکن می کنی براشون ایمیل می کنی برات ردیف می کنن
    در مورد ویزا هم من خودم توضیح کامل قبلا دادم بخون حتما.....!!! اگه خودت اقدام کنی 12 روزه از تهران آماده میشه
    از طریق آژانس ها اقدام کنی 4-5 روزه می آید ولی مبلغش برات دو برابر تقریبا در آید حدود 70 دلار، که قیمت اصلیش 35 یورو
    هر سوالی دیگه ای داشتین بصورت فینگلیش براشون ایمیل بزنین جواب می دن...
    اینم ایمیلشون
    ielts@ielts.az

سپاس از شما دوست عزیز

بچه هایی که تهران نیستن میتونن مدارک بدن کسی دیگه بره سفارت واسه ویزا؟؟؟؟ یا حتما باید خودمون باشیم؟؟؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

با سلام.
    دوست عزیز من دادم آزانس واسم این کارو کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)