صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 285

موضوع: آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در کشور آذربایحان

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    ما منتظریم
    قشنگ تخیله اطلاعاتیش کن بذار اینجا...
    توضیح بیشتر اینکه من یکی رو پیدا کردم که اونجا آپارتمان با امکانات کامل کرایه می ده، سوئیت 2 تخته تا 55 دلار پایین اومد فکر کنم یکم دیگه چونه می زدم 50 دلار هم راضی می شد (اگر دو نفر باشین نفری 25 دلار که فکر کنم خوب باشه)
    دنبال همسفر برای آزمون 12 ژانویه هم هستم
    این موسسه GRBS که آزمون برگزار میکنه خودشون هتل کشتی نوح (۳ ستاره) دارن که با تخفیف رزرو میکنه شبی ۵۵ دلار با صبحانه.

نقل قول نوشته اصلی توسط FaridF نمایش پست ها
    این موسسه GRBS که آزمون برگزار میکنه خودشون هتل کشتی نوح (۳ ستاره) دارن که با تخفیف رزرو میکنه شبی ۵۵ دلار با صبحانه.
    درسته دوست
    من خودم قبلا لینک همین هتل رو هم گذاشته بودم ولی خوب توجه داشته باش که اتاقی هتل بهت میده سینگله و هزینش 55 دلار ....

در جواب

Arnavaz4444

نه دوست عزیز یا باید فامیل درجه یک باشه... یا اینکه نماینده این آژانس ها اینا.. الیته این چیزی اونجا رو کاغذ چسبوندن... یه بار امتحان کن... شاید گرفت.... اینجا ایرانه، کار نشد نداره
    البته اون مسئولی که من تو کنسولگری دیدم... یه دختر بسیار بد اخلاق و خشن بود...

درسته دوست
    من خودم قبلا لینک همین هتل رو هم گذاشته بودم ولی خوب توجه داشته باش که اتاقی هتل بهت میده سینگله و هزینش 55 دلار ....
    این هم لینک هتل , کلیک کنید .
    دوستان من از تو نت اروزن ترین هاستلی که پیدا کردم شبی 20 دلاره ! لطفا پیگیر باشین که چقدر راهه تا تست سنتر , لینک هاستل ارزان

. . . . ولی کاری که من کردم این بود که ایمیل زدم به همون موسسه ای که ثبت نام کردم GRBS، و ازشون خواستم نامه Confirmation برام بفرستن چند بار پشت گوش انداختن ولی اصرار کردم و بالاخره نامه رسمی با سربرگ و توضیحات بصورت انگلیسی و ذکر تاریخ و نام برام فرستادن، که از اون استفاده کردم و با اون (جای دعوتنامه) مدارکم کامل شد . . . . .
    دوست عزیز نامه ی شما هم به این صورت بود :
    یه متن انگلیسی که اسم و فامیلو نوشته و تاریخ روزی که می خوای امتحان بدی ! و یه سری توضیحات اضافی و در آخر هم یه امضای خوشگل (!!) و بدون مهر یا سربرگ ! پایین صفحه هم همون عکس سیاهی که همیشه تو ایمیل ها می زنن هست ! درسته ؟
    من بهشون میل زدم و پرسیدم که آیا مهر یا سربرگ نمی خواد گفتن نه ! ! همین کافیه نگران نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط mrabbas نمایش پست ها
    دوست عزیز نامه ی شما هم به این صورت بود :
    یه متن انگلیسی که اسم و فامیلو نوشته و تاریخ روزی که می خوای امتحان بدی ! و یه سری توضیحات اضافی و در آخر هم یه امضای خوشگل (!!) و بدون مهر یا سربرگ ! پایین صفحه هم همون عکس سیاهی که همیشه تو ایمیل ها می زنن هست ! درسته ؟
    من بهشون میل زدم و پرسیدم که آیا مهر یا سربرگ نمی خواد گفتن نه ! ! همین کافیه نگران نباش

آره همینه ... سربرگ که داره... اون بالا آرم آیلتس با چند تا دایره... با همین کارت را میفته....

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوست عزیز من دادم آزانس واسم این کارو کرد.

چقدر هزینش شد؟ فقط ویزاتون رو درست کرد یا کارای دیگه هم انجام داد براتون...

سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط edna نمایش پست ها
    یکی از دوستان من امروزرفت باکو، فردا امتحان ایلتس داره، پروسه خیلی راحتی بود، ایمیل زدن و قرار شده که اسپیکینگم عصر همون روز بدن، جالبه اینکه این دوستم ایمیل انگلیسی میزد و اونا فینگیلیش جواب میدادن، حتی تلفنی هم که صحبت میکردن، خانومه فارسی دست و پا شکسته جواب میداده
    برای هتل مث اینکه اونجایی که ثبت نام کردن برای ایلتس، خودشون هتلی رو پیشنهاد دادن و اگه اشتباه نکنم از همونجا براشون رزرو کردن، ایشالا یکشنبه بر میگرده و من با جزئیات همه چی رو ازش میپرسم و به دوستان اطلاع میدم
    سلام ميشه از دوستتون راجع به نحوه امتحان بپرسين و ما رو هم مطلع كنين، جمعي دعا گوي شما خواهند بود

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

سلام.
    دوستان عزیز من امروز ویزام اومد. یکماهه دادن.
    دقیقا یک هفته طول کشید. 35 یورو + عکس+پاسپورت دادم و حتی خودمم نرفتم دادم به یکی از این آزانس ها تو تبریز.

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mino22027 نمایش پست ها
    سلام ميشه از دوستتون راجع به نحوه امتحان بپرسين و ما رو هم مطلع كنين، جمعي دعا گوي شما خواهند بود
    این دوست من چون تهرانه خودشون برا ویزا اقدام کردن که 10 روزه هم اومد، رفت هوایی رفت و برگشت زمینی (از باکو به تهران بلیط گرفته بود که از شانس این ماشین خراب میشه و تقریبا 24 ساعت تو راه بوده)
    هزینه بلیط هواپیمای رفت 260 هزار تومن (که دوطرفه اش حدود 600 هزار میشده)
    هزینه بلیط برگشت زمینی هم 120 هزار تومن بوده چون مستقیم از باکو تهران میومده که اگه دومسیره میکردن شاید کمتر از نصفه این هزینشون میشده
    هتلی رو هم که رزرو کرده بودن، اتاق دبل،شبی 90 دلار (میگفت که هتل ارزونترم میشد گرفت)
    رسپشن هتل شب قبل امتحان هم برده بودتشون محل امتحان، البته با ماشین خودش
    اسپکینگ دوستم عصر همون روز امتحان بوده، اگزمینرش یه خانومی بوده که خیلی اروم و شمرده حرف میزده و برخورد خوبی داشته که باعث افزایش اعتماد بنفس و ایجاد حس راحتی میکرده و کلا ازش راضی بودن.
    کرایه های تاکسی گرون بوده، از اتوبوس و مترو استفاده کنید برای حمل و نقل (که البته سیستم حمل و نقلش زیاد تعریفی نداشته)
    دوستانی که میخان با هزینه کمتر به اونجا برن میتونن به صورت زمینی به مرز برن و از اونجا ماشین برای باکو هست که هزینه اش فوق العاده کمتر میشه ولی خوب خستگی سفر زمینی رو داره.
    درمورد امتحان از کیفیت سالن،امتحان و پرسنل و کلا همه چی راضی بوده، برخوردا واقعا عالی بوده، صندلی و میز و خوراکی همه چی اوکی بوده، فقط مثه اینکه دو موسسه در اونجا ازمون ایلتس رو برگزار میکنن که هر دو برای بخش لیسنینگ از هدفون استفاده میکنن، پس دوستان اگر میخاید اونجا امتحان بدین پیش بینی این امر رو بکنید چون ممکنه بعضی دوستان به خاطر همین مسئله ساده دچار استرس بشن و روی امتحانشون تاثیر بزاره.
    در مورد خود امتحانم که بخش ریدینگ اندکی و بخش رایتینگ نسبت به ازمونای قبلی یکم سخت تر بوده.

دوستان نمیدونم تا چه حد مفید بوده ولی اگر سوالی داشتین، بگید تا من ازش بپرسم و بهتون اطلاع بدم، خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم اونم تو این شرایط و با این وضع برگزاری ایلتس در ایران
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)