صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 181

موضوع: آلمان یا آمریکا

پیش فرض پاسخ : آلمان یا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام
    ببینید . راجب نژاد پرستی من یه مطلبی عرض کنم. المان و اروپا کلا بیگانه ستیز و راسیست هستن. این که پر واضح هستش. ولی امریکا هم کم ادم و مخصوصا ایرانیا رو تحقیر و ازار نکمیکنن! اینم متاسفانه هست. از ویزا گرفتن و سوال جواب های فرودگاه بگیر تا بازرسی بدنی پلیس خیابانی و...
    برای ایرانی همه جای دنیا الان به چشم بد نگاه میشه.!
    راجب مالیات در اروپا باید گفت بله بیشتر از کانادا و امریکا هست ولی در عوض سطح زندگی هم خیلی بیشتر است.
    مثلا بیمه های درمانی اروپا خیلی بهتره و خدمات پزشکی ارزان تر است. امنیت اجتماعی بیشتره. اب و هوا بهتره. شما میخاین هوای فرانسه یا زیبایی ساحل نرمندی را با کجای امریکا مقایسه کنین؟ نکنه سیاتل؟ !!
    بهر حال من خودم ترجیح میدم بجای 1 کشور دور 27 کشور نزدیک را در دوران جوانی سیاحت کنم درس بخونم و در دوران پیری از خدمات بهترشون استفاده کنم. مادر و پدر پیرم را سالی 2 بار ببینم. پیش خودم بیارم. به راحتی .
    راستی راجب مساله اقتصادی بگم که حقوق در فرانسه و المان اگر کمتر باشه (که نیست) بجاش ارزون تر هم هست.
    من تو فرانسه با ماهی 500 یورو زندگی میکنم ولی در کانادا که از امریکا هم ارزانتره با 1000 دلار زورکی تو تورنتو تونستم 1 ماه تازه خونه داییم بمونم.
    به هر حال صلاح دولت خویش خسروان دانند.
    من امیریکا رو کشوری میبینم که در سال های اینده از جاهایی مثل ژاپن قطعا عقب خواهد ماند. شک مکنین . مقالات مجله نیچر را بخانید راجب پایان دوره سرمایه داری. میگم من خودم هنوز که هنوزه رویای بودن در برکلی را شبها خواب میبینم ولی حقیقت اینه که زندگی و اینده ببینیم چی میگه.
    دوستانی را گفتین که از فرانسه و المان از خداشونه امریکا بمونن. داییه من بعد از 30 سال زندگی در امریکا .کانادا. ژاپن. اسپانیا . همین دیشب به من گفت بچسب به ار.پا و زندگیو بفهم.
    موفق باشین دوستای خوبو هموطن عزیز . هرجا که هستین .
    Hi...I have been here in Germany for more that one month(not too much!!) but I never felt that these people are not good with foreign ones...Here the city is full of people from China, India, Korea, France, African Regions and so on...So people are used to interacting with other nations...As long as you behave politely and respect their laws they are so friendly...I have a very nice and kind landlady, she tries to teach me German!!!(Don't get wrong she is More than 70!!!!) I almost go shopping every day and I have no special problem...Totally I have never felt being a stranger here...I just want to say the atmosphere here is very nice and enjoyable and would be better if I knew German...
    Keep calm...Time will solve any problem

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام
    ببینید . راجب نژاد پرستی من یه مطلبی عرض کنم. المان و اروپا کلا بیگانه ستیز و راسیست هستن. این که پر واضح هستش. ولی امریکا هم کم ادم و مخصوصا ایرانیا رو تحقیر و ازار نکمیکنن! اینم متاسفانه هست. از ویزا گرفتن و سوال جواب های فرودگاه بگیر تا بازرسی بدنی پلیس خیابانی و...
    برای ایرانی همه جای دنیا الان به چشم بد نگاه میشه.!

من هم مدتی در آلمان زندگی کردم، فکر میکنم نگاه مردم آلمان ديگه یه نگاه نژاد پرستانه نیست، خصوصاً آلمان که الآن بخش زیادی از جمعیتش مو مشکی ها هستند ( که ترکهای آلمان عموماً شامل این دسته اند)
    دیگه این مسائل حل شده، هرچند ممکنه هنوز هم بقایای نازی ها باشه ولی کلاً نژادپرستی در آلمان و اروپا دیگه یه امر نکوهیده هست ، از یه آلمانی وقتی در مورد هیتلر سوال کنی خیلی خجالت میکشه ولی شاید اگر برتری ای هم بین مهاجرها و خودشون باشه بر سر نژاد نباشه بلکه یبشتر به خاطر این باشه که مهاجرها عموماً از کشورهای جهان سوم وارد کشورهایی صنعتی میشند، در کل آلمانی ها خودشون رو از نظر صنعتی خیلی برتر از همه می دونند و گرنه مسئله Racism دیگه
    شکل و شمایل قبل رو نداره...

درمورد دانشگاه
    در آلمان دانشگاههای خوبی هستند ولی این دانشگاههای خوب ترجیح می دهند که متقاضی شون به زبان آلمانی حتماً مسلط باشه (به عنوان زبان دوم)
    در میان 100 دانشگاه برتر دنیا فقط 4 تاشون آلمانی هستند این نشون میده آمریکا هنوز در خیلی معیارها از اروپا جلوتر هستند...

Junior Member

با سلام. من خودم دانشجوي ارشد مكانيك هستم. به شما توصيه مي كنم آلمان رو انتخاب كنين. واقعا در علوم مهندسي و خصوصا مكانيك حرف ندارن. البته تا اونجا كه ميدونم تو آلمان ميتونين تا فوق ليسانسو پيوسته بخونين. چندتا از اساتيد من كه آلمان خوندن واقعه با همه فرق دارن. موفق باشيد. خدانگهدار

با سلام
    برای اینکه پست جدیدی باز نکنم سوالم را همینجا مطرح می کنم
    من هم به همین مشکل انتخاب بین آلمان وآمریکا دچارم اما شرایطم فرق می کنه من برای فوق لیسانس عمران می خوام برم و اروپا هم تا دلت بخواد فامیل داریم تو امریکا هم داریم اما همونطور که میدونید رفت وامد تو اروپا راحت تر از تو امریکا است

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghader bahrami نمایش پست ها
    با سلام
    برای اینکه پست جدیدی باز نکنم سوالم را همینجا مطرح می کنم
    من هم به همین مشکل انتخاب بین آلمان وآمریکا دچارم اما شرایطم فرق می کنه من برای فوق لیسانس عمران می خوام برم و اروپا هم تا دلت بخواد فامیل داریم تو امریکا هم داریم اما همونطور که میدونید رفت وامد تو اروپا راحت تر از تو امریکا است
    به نظر من گذشته از مسئله رفت آمد ، با رفتن به یک دانشگاه خوب در اروپا در مقصع فوق لیسانس راه را برای پذیرش در دانشگاه سطح بالا در آمریکا در مقطع دکتری باز خواهد شد.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

با سلام

بنظر منم ارشد اروپا بهتره و راحتتر هم خواهید بود ولی دکترا رو تو اروپا اصلا توصیه نمی کنم!

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    از وقتی که آقا محسن اولین پست این انجمن رو ارسال کردند؛ یک سال و اندی میگذره ...
    میشه خودتون بفرمایید که کدوم رو انتخاب کردید و الان درباره انتخاب تون چی فکر می کنید؟
    از دوستان کسی از ایشون خبری داره؟
    بدرود

Junior Member

با سلام
    من تازه وارد آلمان شدم واسه ادامه تحصیل
    تو ایران لیسانس کامپیوتر سخت افزار از دانشگاه آزاد دارم
    و اینجا هم باید 2باره لیسانس رو بخونم ..اما هنوز نمی دونم چه قدر از واحد هام رو قبول می کنن...
    آخه فعلا یابد 6 ماه اول آلمانی بخونم... و هنوز تو دانشگاه ثبت نام نکردم.
    به نظر شما اگه تا فوق لیسانس رو تو المان بخونم...می تونم واسه دکترا از یه دانشگاه تو آمریکا بورسیه کامل بگیرم...یعنی راحته؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط boy_icelol نمایش پست ها
    با سلام
    و اینجا هم باید 2باره لیسانس رو بخونم ..اما هنوز نمی دونم چه قدر از واحد هام رو قبول می کنن...
    به نظر شما اگه تا فوق لیسانس رو تو المان بخونم...می تونم واسه دکترا از یه دانشگاه تو آمریکا بورسیه کامل بگیرم...یعنی راحته؟
    خیلی بستگی داره به دانشگاه تون و الخوصوص به استادی که باهاش کار می کنی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط boy_icelol نمایش پست ها
    با سلام
    با سلام

این مورد به خودتون بیشتر بستگی داره، اگر شرایط یکسان داشته باشید، منظور برای نمرات تافل و جی آر ای تلاش کنید، مطمئنا شانستون خیلی بالاتر از اقدام از ایرانه از هر لحاظ. ولی اکثرا وقتی وارد کشورهای اروپایی می شوند، درصد کمی از بچه ها برای نمرات بالا آوردن تلاش می کنند.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)