صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 181

موضوع: آلمان یا آمریکا

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

پیش فرض پاسخ : آلمان یا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi123mehdi نمایش پست ها
    ا مگه میشه وقتی شغل شما دانشجویی هست، اجازه کار دیگه هم بدن!؟
    سلام دوست خوبم
    همونطور که دوستان خوبم اشاره کردن دانشجویان خارجی اجازه دارن ۹۰ روز کامل یا ۱۸۰ روز، نیمه وقت، کار کنن. پایه درآمد کارهای دانشجویی بر اساس ۴۰۰ یورو هستش

Junior Member

سلام دوستان
    من رشته ام برق-مخابرات هست،کارشناسی و ارشد دانشگاه تبریز به ترتیب با معدل 14.2 و 16.2
    زبانم خوبه سعی دارم تافل حداقل 88-90 بیارم.1مقاله سابمیت شده ieee دارم ویه ژورنال ISI و یه علمی پزوهشی در حال سابمیت. میتونم حداقل 2تا ریکامندیشن هم داشته باشم
    میخاستم احتمال گرفتن پذیرش برا دکترا با فاند تو آمریکا بیشتره یا دانشگاههای خوب آلمان؟
    کلا بین آمریکا وآلمان موندم!!شرایط کاری و زندگی کدومش مناسبتره؟
    از طرفی متاهل هم هستم و نمیدونم برا همسرم هم برا آلمان ویزای همراه میدن و امکان کار یا ادامه تحصیل داره؟

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gole maryam198 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    همونطور که دوستان خوبم اشاره کردن دانشجویان خارجی اجازه دارن ۹۰ روز کامل یا ۱۸۰ روز، نیمه وقت، کار کنن. پایه درآمد کارهای دانشجویی بر اساس ۴۰۰ یورو هستش
    اگه اشتباه نکنم این مدت از اول August به 120 روز کامل یا 240 روز نیمه وقت افزایش یافته!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشته ام برق-مخابرات هست،کارشناسی و ارشد دانشگاه تبریز به ترتیب با معدل 14.2 و 16.2
    زبانم خوبه سعی دارم تافل حداقل 88-90 بیارم.1مقاله سابمیت شده ieee دارم ویه ژورنال ISI و یه علمی پزوهشی در حال سابمیت. میتونم حداقل 2تا ریکامندیشن هم داشته باشم
    میخاستم احتمال گرفتن پذیرش برا دکترا با فاند تو آمریکا بیشتره یا دانشگاههای خوب آلمان؟
    کلا بین آمریکا وآلمان موندم!!شرایط کاری و زندگی کدومش مناسبتره؟
    از طرفی متاهل هم هستم و نمیدونم برا همسرم هم برا آلمان ویزای همراه میدن و امکان کار یا ادامه تحصیل داره؟
    من آلمان رو تا اواخر کارهاش هم رفتم اما واقعیتی که هست اینه که کلا لایف استایل آمریکایی با لایف استایل آلمانی به کل متفاوت هستند. طبعا از نظر علمی هم همینطوره. حتی شما در بحث فضای شهری و مردم و .... هم تفاوت های بنیادینی میبینی. من نظرم این نیست آلمان بده یا آمریکا خوب یا برعکش به عقیده من نمیشه قیاس کرد چون دو جنس متفاوت رو داریم با هم میسنجیم.
    البته از نظر گرید علمی به شدت آمریکا بالاتر هست و طبعا افرادی رو میپذیره که شرایط علمی بالایی داشته باشند اما من برای آلمان کسانی رو دیدم با دانشگاه آزاد هم پذیرش گرفتند به وفور اما برای آمریکا اگر هم باشه خیلی کمه.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    من آلمان رو تا اواخر کارهاش هم رفتم اما واقعیتی که هست اینه که کلا لایف استایل آمریکایی با لایف استایل آلمانی به کل متفاوت هستند. طبعا از نظر علمی هم همینطوره. حتی شما در بحث فضای شهری و مردم و .... هم تفاوت های بنیادینی میبینی. من نظرم این نیست آلمان بده یا آمریکا خوب یا برعکش به عقیده من نمیشه قیاس کرد چون دو جنس متفاوت رو داریم با هم میسنجیم.
    البته از نظر گرید علمی به شدت آمریکا بالاتر هست و طبعا افرادی رو میپذیره که شرایط علمی بالایی داشته باشند اما من برای آلمان کسانی رو دیدم با دانشگاه آزاد هم پذیرش گرفتند به وفور اما برای آمریکا اگر هم باشه خیلی کمه.
    میشه این تفاوت ها رو توضیح بدید؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    میشه این تفاوت ها رو توضیح بدید؟
    دوست من اینکه خودش میشه یک مقاله
    اما به طور مختصر به قول مصطفی ملکیان
    "قبله آمال لیبرالیسم آمریکاست"
    یعنی اگر ارزشهای فرهنگی رو مبنای پیشرفت غرب قرار بدیم و طبعا نظام فکری-فلسفی که سبب این پیشرفتها شد که لیبرالیسم باشه حد اکمل نظامات اجتماعی و ... برآمده از لیبرالیسم جامعه آمریکاست و باز هم به قول "هانا آرنت" در کتاب"انقلاب" انواع جمهوری های برآمده از سنت لیبرالیسم در فرانسه و آلمان و .... به طور کل اروپا نسبت به آمریکا عقیم بار آمده اند و نمیتوان برای درک لیبرالیسم فهم اروپایی را ملاک قرار داد.
    از نظر معماری و ساختار شهری و مدرنیسم هم تفاوت های زیادی دارند.
    البته اینها صرفا در حد قیاس هست و اینکه برای رفتن به آلمان یا آمریکا "ناز" کنیم از "اون حرفهاست" و منظور من هم بد و خوب کردن نبود

اما من در مورد جمله آخر برعکس این چیزی که شما میگید رو دیدم. فکر میکنم آلمان آخرین نقطه از جهان باشه که هنوز با دانشگاه آزاد مشکل داشته باشه. تا چند سال پیش که تحصیل در مقطع بالاتر در آلمان با مدرک دانشگاه آزاد خواب و خیالی بیش نبود، الان باز وضعیت بهتر شده

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali66 نمایش پست ها
    اما من در مورد جمله آخر برعکس این چیزی که شما میگید رو دیدم. فکر میکنم آلمان آخرین نقطه از جهان باشه که هنوز با دانشگاه آزاد مشکل داشته باشه. تا چند سال پیش که تحصیل در مقطع بالاتر در آلمان با مدرک دانشگاه آزاد خواب و خیالی بیش نبود، الان باز وضعیت بهتر شده
    بحث مشکل داشتن یا نداشتن سیستم اموزشی نبود بحث گرفتن فاند و ... از آمریکا بود.

بحث مشکل داشتن یا نداشتن سیستم اموزشی نبود بحث گرفتن فاند و ... از آمریکا بود.
    درست میگی. یادم رفت ذکر کنم که حرفم Off- Topic بود

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام من یه سوال دارم میخواستم کمکم کنید. معدلم (لیسانس) ۱۴.۲۳ هست ۲ ۳ تا مقاله خارجی هم دارم جی ار ایم هم ۱۴۸ ۱۶۰ شده .از اساتید پرسیدم و به نظر خودم امریکا فاند نمیده بهم میخوام ببینم به نظر شما میشه اگه المان قبول شدم مستر رو اونجا بخونم و بعد برم برای دکترا امریکا؟(البته شاید خیلی مرتبط به موضوع نباشه ولی جای رو ندیدم به مقایسه المان و امریکا ...) البته اینم بگم اصولا چون باید سال اول در مستر اپلای کنیم پس معمولا مقاله ای هم نمیشه داد و این ممکنه باعث شه ریکام خوبی هم نگیری و .... حالا باز با این شرایط دانشگاه المان خیلی به عنوان مبدا مورد توجه امریکایی ها قرار میگیره یا الکی خودم رو خسته نکنم همون المان رو تا ته برم؟ یه دانشگاه معمولی المانی یکی تاپ ۵ و یکی ۵۰ رو در نظر بگیرید.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)