صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 502

موضوع: تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

با عرض سلام خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیزی که 17 نوامبر امتحان داشتند، و آرزوی موفقیت و به دست آوردن نمره ی مورد نظر، لطفا تجارب خودتونو از آزمون 17 نوامبر به اشتراک بگذارید. خواهشا منابعی که فکر می کنید بیشتر از منابع دیگر به دردتون خورد رو حتما معرفی بفرمایید و اگرتوصیه ای به داوطلبین آزمونهای بعدی دارید همینجا بهشون بگید.
    متشکرم
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

با سلام . بلاخره ما هم امتحان gre رو دادیم. برای من یکی که فقط قسمت ریاضی مهم بود باید بگم که شدید با کمبود وقت مواجه شدم. در مورد سختیش میشه گفت متوسط یا حتی خوب بود ولی خیلی وقت کم آوردم. میشه گفت از هر بخش 5 الی 6 تا سوال رو شانسی پر کردم. دوستان هم اگه همین مشکل رو داشتند بیان کنند که ببینیم همدردیم یا نه در مورد سختی یا راحتی قسمت های دیگه نمیتونم نظر بدم چون همینجوری پرشون کردم.

مرکز امتحان که همه میشناسن جای خوب و آرومی بود. حداقل جایی که من حضور داشتم آروم بود . گوینده هم زیاد اذیت کننده نبود حرف زدناش.

سلام ، امروز به نظرم A.w بسیار راحت بود مخصوصا بخش argument که درباره تاسیس یک رستوران با غذاهای دریایی و منافعش گفته بود. کافیه اون کتاب کاپلان که چندین نمونه Arguemnt و issue داره رو خوب تمرین کنید و یک قالب انحصاری برای خودتون تهیه کنید. تو هر بخش رایتینگ 4 دقیقه وقت اضافه آوردم!

Verbal برای منی که فقط کلمات آخر کاپلان رو خونده بودم عالی بود! چرا که تونستم حدود 15 الی 20 تا سوال رو قطعا درست بزنم. هر چند سرعت عملم کم بود و البته یک سری از کلماتشم بلد نبودم، اما توصیه می کنم حتما کلمات آخر کتاب Kaplan verbal Workbook رو خوبه خوب بخونید خیلی کاربردیه!

Q هم مثل همیشه آسون بود اما چند تا از سوالاش Tricky بود و همین باعث شد کلی وقتم هدر بره! یک سوال از بخش دوم رو شانسی زدم با توجه به کم آوردن وقت. ETS آفیشال گاید و Barrons کاملا کفایت می کنه برای این بخش!

با آرزوی موفقیت برای همه بچه ها.

Member vahid.abroad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology and Bioinformatics, Edinburgh University

با سلام
    هردو بخش وربال سخت بود، هیچ گزینه ای را با اطمینان کامل نتونستم بزنم، ریاضی بخش اول نمیشه گفت سخت بود (وقت کم آوردم) اما بخش دوم راحتتر از بخش اول بود تو بخش دوم ریاضی دوتا سوال را نتوتستم بزنم و تو یکی دوتا هم شک داشتم. کلاً وربال مثل همیشه سخت بود (برای من سخت تر از پارسال بود) و بخش ریاضی منطقی و خوب بود (امسال ریاضی را بهتر زدم). تجربه من، فقط باید متن بخونید، صرفاً به خاطر سپردن لغات هیچ کمکی نمیکنه، من فقط یکی یا دوتا لغت بود که به چشمم خورد نمی دونستم ولی با اینحال باز درک متون مشکل بود برام. لغت در حد 1100 و لغات پر کاربرد بارونز و کاپلان کافیه، وقت بیشتر را روی مطالعه متون بگذارید در حین مطاله متن می تونید لغات بیشتری هم یاد بگیرید. امیدوارم امسال نمره ام بهتر از پارسال بشه! راهنمای آزمون فکر کنم برزآبادی نبود، پارسال برزآبادی بود و زیاد حرف میزد، ولی امسال این نفر جدید خیلی بهتر بود! امیدوارم همه نمرشون خوب بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    بخش Writing به نظر من هم آسون بود. بخش verbal مثل همیشه برام تا حدی سخت بود ولی ایندفعه بهتر زدم.
    در مورد بخش ریاضی من قبل از آزمون تست های نمونه ی ets رو زدم و برای هر بخش حدود 10 دقیقه وقت اضافه میاوردم ولی در آزمون اصلی و در بخش اول به 3 تا از سوال ها نرسیدم! برای بخش دوم با تجربه ای که از بخش اول داشتم سریعتر عمل کردم و به همه سوال ها رسیدم. حدسم اینه که در کل 5 تا 10 غلط داشته باشم.
    شرایط سالن خوب بود فقط متاسفانه امتحان رو تقریبا نیم ساعت دیرتر شروع کردند و امکان استفاده از سرویس بهداشتی هم نبود که این فکر کنم روی نمره خیلیا تاثیر گذاشته باشه

Member deKXer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial & SE - SUT

من مرکز زبان دانشگاه تهران بودم. محیط خوب بود ولی نظم برقراری و سخت گیری مثل آیلتس که یکماه پیش بودم نبود. مراقب ما هم بیخیال بود و خیلیا بین قسمتای مختلف میچرخیدن...

خود امتحان،
    ریاضی خوبی داشت. نه سخت نه مفت. منکه یک اشتباه تاحالا کشف کردم ببینم بیشتر میشه یا نه! دو قسمت از نظر سختی یکی نبود. هم وربال هم ریاضی. قسمت اول ریاضی و قسمت اول وربال از دومیشون سخت تر بود، ولی نه با اختلاف شدید. بنظرم برای ریاضی آفیشال گاید خونده بشه خیلی خوبه. این منبع یجوری کتاب درسی ریاضی GRE شاید باشه. ضمنا امتحان انگار همیشه حداقل یکی دو تا سؤال آمار داره که توی بارونز پوشش خوبی نداره پس به بارونز تنها تکیه نکنید اگه میخواید همه چیزو بلد باشید.

وربال متمایل به سخت بود به نسبت یکی از تستای خود ETS که از توی سایتش زده بودم. یکی از ریدینگا که 5 تا سؤال هم داشت خیلی ناجور بود! یه متن ادبیاتی پیچ درپیچ. ولی ریدینگ خیلی طولانی نداشت. من کتاب خاصی رو برای کلمات نخوندم. سعی کردم تاپ لیستا رو از جاهای مختلف جمع کنم و بخونم و با خوندن حدود 1300 کلمه توی 2 ماه گذشته، حدود 80% کلمات امتحان رو میدونستم. نمرمم اگه شانس بد نیارم بین 155 تا 160 میشه. اگه شانس بد بیارم که هیچی دیگه!
    جدول روادید دانشجویی آمریکا:

دوبی 2013 - دوبی 2012 - آنکارا 2013 - عشق آباد 2013 - ایروان 2013

سلام. من دفعه اول بود امتحان می دادم. به نظرم اون وقت break بسیار به جا داده شود. writing خیلی بهتر از اونی بود که فکر می کردم. verbal سخت بود البته من 1100 و کلمات آخر کتاب princeton و کلمات پراکنده تستها رو خونده بودم که تعداد خیلی کمی کلمه رو بلد نبودم ولی اون چیزی که مهم بود درک مطلب بود بخصوص برای متن ها. کلا من فرصت نکردم به طور کامل اونها رو بخونم و دو تا متن طولانی هر دو section رو حذف کردم!! در مورد quant هم من رشتم ریاضی نبود و گرچه همه سوالها رو یک نگاه کردم ولی باز هم وقت کم آوردم و ناچارا تعدادی سوال رو حذف کردم. تا جواب نهایی نیاد نمیدونم ممکنه چند تا درست زده باشم !

Global Moderator

Simon آواتار ها

چند تا نكته كه اوليش نبود جناب برزآبادي. ايشون ديروز مشكلي براشون پيش اومده و نتونستن امروز باشن. اگر بودن مطمئنا اين وضعيت ممنوعيت سرويس بهداشتي موجود نبود. و انقدر خشن با محدوديت زماني برخورذ نميشد. ايشون روحيه اشون خيلي بالا هست و به بقيه هم منتقل ميكردن.
    سوالات رياضي بعضي هاش 1 پاراگراف ريدينگ داشت و اين خيلي عجيب بود. تا بيايي بخوني بفهمي به رياضي تبديلش كني زمان تموم بود. بيخود نيست كه اكثرا 4-5 تا رو شانسي زدن.
    در مورد critical reasoning هم قرار بوده حداكثر 2 تا باشه امروز حداقل 5 تا بود. 3تا تكي و 2 تا هم داخل ريدينگ ها اگر اشتباه نكرده باشم. و كلا امسال از فرمت كمي خارج بود. ريدينگ ها جز 1-2 تاش خوب بود. بقيه متون علمي بود كه خوب همين مجله ها رو بخونيد حله.
    در كل اعلام كردن زمان به صورت 20-10-5 دقيقه تمركز رو به هم ميزد. كاش مثل برزآبادگي ساكت ميموند تا 5 دقيقه ي آخر. وسط ريدينگ بودي اعلام ميكرد دوباره مجبور بودي از اول بخوني كه چي شد.
    خلاصه WOW
    لغات خاص زياد نداشت. شايد همون 1100 كافي باشه و در بدترين حالت 800 هم بدونيد بيشتر لازم نيست.
    به هر حال موفق باشيد.
    تا اينجا آمارها نشون ميده رياضي خيلي ها وقت كم آوردن. كلا طراحي شده بوده كه نرسيد
    فكر كنم critical reasoning رو با Quantitative reasoning تلفيق كرده بودن. دمشون گرم.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام، رویاهامو باید بریزم دور برم سربازی
    وربال ریدینگ هاش خیلی سخت بود ولی لغتاش آسون بود نسبت به کتابایی که خوندم. ریاضیش متوسط بود ولی وقت کم بود و خنگ بازی ذرآوردم فکر کنم 6 7 تا غلط تو ریاضی ذارم

فقط متن بخونید فقط من 3 سال لغت خوندم به دردم نخورد 15000هزار تا لغت بلد بودم ولی ریدینگ زمین تا آسمون فرق داره. واسم دعا کنید واقعا ناراحتم از این آرمونم .

امیدواره همه بچه ها نتیجه ی دلخواهشونو بگیرند. راستی من تصمیم گرفتم یه مجموعه ی خفن واسه ریدینگ اماده کنم وایه نسل بعدیمون هر کس میخاد و وقت داره و میخاد به دوستای نشناختش تو ایران زمین کمک کنه پیام خصوصی بده

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض تجربیات آزمون 17 نوامبر 2012

دوستان عزیز اگه شما هم مثل من 17 نوامبر امتحان داشتید، واقعا خسته نباشید
    خواهشا تجربیات خودتونو راجع به آزمون بفرمایید.
    من با نظر دوستانی که گفتن 3500 دیگه فایده نداره موافقم. من اجتماع کلمات 800 بارونز و کلمات آخر کتاب کاپلان رو یاد گرفتم و در قسمت وربال تقریبا مشکلی از لحاظ ندونستن کلمه نداشتم.
    یه کلمه بود به نام dovish که پیش خودم گفتم چون dove به معنای کبوتر و فاخته هستش، پس میتونه معنای آرام و صلح آمیز داشته باشه، که حدسمم درست بود
    وربال قسمت دوم و همچنین کوانت قسمت اول سخت تر بودن. بچه ها واقعا کوانت رو دست کم نگیرید و اگه میخواید نمره خوبی بگیرید خیلی تمرین کنید. به نظر من از 50 تا حدودا نصفش سخت بود.
    اگه چند ماه وقت دارید و میخواید نمره خوبی تو وربال بیارید فقط کلماتی که گفتم رو بخونید و بقیه ی وقتتونو صرف خوندن متن بکنید تا درک مطلبتون بره بالا. افزایش درک مطلب حداقل چند ماه وقت لازم داره.
    به نظر من روی شانسی زدن و یا تقلب کردن اصلا حساب نکنید چون امکان موفقیت در جفتش واقعا پایینه و ارزش نداره.
    رایتینگشم نسبتا آسون بود. یه چیزی تو مایه های این بود
    Many problems of modern society cannot be solved by government and legal laws
    claim: Laws cannot change the hearts of people
    قسمت Argument هم واقعا گلابی بود.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

صفحه 1 از 51 1234567891011 ... آخرینآخرین